Út 6.9.16 19:00, 20:15 P2 Rasta Velbloudi
Ne 25.9.16 10:00, 11:15 STOD Atlético Cerveza
Ne 25.9.16 12:30, 13:45 HANSP Buzuluk Úvaly FC
Ne 25.9.16 15:00, 16:15, 17:30 DEKAN Výlov 0.FC
Ne 25.9.16 15:00, 16:15 HANSP Tým Jakuba Harapáta
Ne 25.9.16 17:30, 18:45 HANSP Masokombinát
Ne 25.9.16 17:30, 18:45, 20:00 P2 DDR FC
Ne 25.9.16 17:30, 18:45, 20:00 MIKU3 Kolomajzna TJ
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Kdo se v závěrečném kole přidal ke Kometám, o jejichž postupu nebylo pochyb již po předposledním dějství? Ve hře byla celá pětice týmů, z nichž na tom ve finále byli nejlépe Velbloudi a Tým Jakuba Harapáta. Velbloudi zdolali v přímém souboji o postup DDR a Harapátovi a spol. stačila k zajištění účasti ve vyšší soutěži dělba bodů s Atléticem. Na opačném pólu sice Kolomajzna urvala dva body v zápase s M16, jenže na záchranu jí to nestačilo, poněvadž Hustá pěna dokázala zabodovat s Masokombinátem. Kolomajzna tak jde dolů a spolu s ní i M16 a Buzuluk.

4. 12. 16 17:30 MIKU4 Tým Jakuba Harapáta Atlético Cerveza 11. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání útoků i obran, ve kterém byli o něco lepší domácí, jejichž gólman dostal smolný gól.
Tým Jakuba Harapáta Atlético Cerveza
Jan Kristek – David Borovský, Ondřej Holubec, Daniel Houška, Petr John, Jakub Kopáček, Petr Maceček, Dominik Malý, Šimon Malý, Filip Mikuláš, Jan Pokorný, Robert Vejdělek vs Petr Vančura – Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Roman Tichý, Haris Zulić
25. Dominik Malý
37. David Borovský
33. Haris Zulić
48. Petr Lukáč
4. 12. 16 17:30 P2 Masokombinát Hustá pěna FC 11. 0:6 (0:2)
Jednoznačné utkání pro Hustou pěnu, která svou střeleckou vlnu načala nešťastným vlastním gólem Masokombinátu.
Masokombinát Hustá pěna FC
Martin Židlický – Jakub Blažek, Martin Doubek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Petr Bráza – Daniel Beneš, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Pavel Morda, Martin Provázek, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
18. OG
25., 59. Daniel Beneš
51. Tomáš Dvořák
56. Jakub Voldřich
57. Michal Divíšek
4. 12. 16 17:30 MIKU1 Komety FC B Výlov 0.FC 11. 6:1 (2:1)
Pěkné utkání. Komety si zasloužily vyhrát. Byly běhavější, techničtější a přesnější v koncovce. Výlov také předvedl velmi sympatický výkon. Procházka T., Rajniš
Komety FC B Výlov 0.FC
Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Mohamed Hassan, Stanislav Ineshin, Artur Kashapov, Ivan Khomyak, Maksim Kostylin, Mark Litvinov vs Vojtěch Hála – Dimitrij Cír, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, David Pacholík, Petr Soldát, Martin Vegricht
1., 22., 37. Maksim Kostylin
43., 53. Mark Litvinov
58. Artur Kashapov
24. David Pacholík
4. 12. 16 17:30 MIKU3 Taggart Buzuluk Úvaly FC 11. 4:1 (1:1)
Buzuluk šel brzo do vedení, Taggart do poločasu vyrovnal a ve 2. poločase rozhodl o své výhře.
Taggart Buzuluk Úvaly FC
Nikita Sobalev – Alexey Bakutin, Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Nikita Sokovin vs Ján Borženský – Milan Cibulec, Michael Heres, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Ján Urban, Jakub Votápek
30., 45. Yan Bastrykin
40. Nikita Sobalev
42. Pavel Belov
2. Ján Urban
4. 12. 16 17:30 P1 Rasta Velbloudi DDR FC 11. 3:2 (3:0)
Vše začalo špatným výkopem "soudruha" Chovance, který při odkopu trefil soupeře tak nešťastně, že z toho byla branka. Domácí se uklidnili a do půle si zajistili pohodlný náskok. Po pauze se soudruzi z NDR nadechli k náporu, ale na více než na snížení se nezmohli. Jiří Tůma, Jan Šusta
Rasta Velbloudi DDR FC
Filip Kožíšek – Alexandr Czapek, Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Ondřej Sekyrka, Adam Těšina, Marek Vaculík vs Michal Chovanec – Benedikt Bergmann, Lukáš Chytráček, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Miroslav Sedláček
13., 25. Pavel Fábera
22. Šimon Dušek
54. Miroslav Sedláček
60. Jan Lejsek
4. 12. 16 17:30 MIKU2 M16 AC FC Kolomajzna TJ 11. 1:2 (0:1)
Kolomajzna vyhrála zaslouženě. Měla více šancí než M16 AC FC.
M16 AC FC Kolomajzna TJ
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Tomáš Porazil, Jiří Růžička, Pavel Švec, Pavel Vávra, Michal Zelba vs Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Jiří Philipp