Út 4.9.18 19:00, 20:15 METE1 Lipodur FC A
St 5.9.18 18:15, 19:30 PRKOP Catchers SC
So 8.9.18 10:00, 11:15 ZABEH Kanálpucers PL
Po 24.9.18 19:00, 20:15 MOTO1 Catchers SC
Po 24.9.18 19:00, 20:15 P3 Lipodur FC A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Už jistě postupující Strážce Pomeranče, kteří v podzimní derniéře nezaváhali s beznadějně poslední Bohemií Roztyly, doprovodí do vyšší soutěže hráči NBND. Ti totiž v 11. kole deklasovali Lesser Side, což znamenalo jednak jistotu vlastního postupu, ale vzhledem k bláznivému vítězství Výlovu nad předposledním Lipodurem, také hořký sestup zmíněného soupeře. Třetímu Sturmu proto ke kýžené místence v páté lize nepomohla ani těsná výhra nad Atlantou Žižkov, o kterou se rozhodující brankou v 57. minutě postaral Podobský. Čtvrtý S.T.R.U.P. přetlačil ve vyrovnaném duelu Catchers a utkání Květák - Kanálpucers skončilo spravedlivou remízou.

2. 12. 18 20:00 MIKU4 Sturm JM Atlanta Žižkov FC 11. 4:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, o trochu lepší v zakončení byli domácí a zaslouženě zvítězili.
Sturm JM Atlanta Žižkov FC
Martin Klejna – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Petr Linx, Filip Podobský, Pavel Šanda, David Šnajdr, Jan Tempel vs Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Vladek Šlezingr, Jan Zikmund
55. Vladek Šlezingr
2. 12. 18 20:00 MIKU1 Květák Kanálpucers PL 11. 1:1 (0:1)
Oba týmy si přišli zahrát "fotbálek". Zasloužená a spravedlivá remíza. Petr Kučera, Filip Balcárek
Květák Kanálpucers PL
Václav Skála – Vít Havel, Ondřej Koc, Radek Láska, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jan Tesař vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Vít Kodytek, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Lukáš Veselý
46. Jan Tesař 24. Lukáš Veselý
2. 12. 18 20:00 TEMPO Lipodur FC A Výlov 0.FC 11. 5:7 (0:3)
Hosté rychle vedli 3:0, pak dokonce 5:0, ale domácí dokázali vyrovnat na 5:5, jenže v posledních minutách hosté přidali ještě dvě branky.
Lipodur FC A Výlov 0.FC
Jakub Valeš – Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Jan Plachý, Marko Thiemel, Roman Tůma, Dominik Turchich, Eduard Zeldin vs Pavel Tichomirov – Miloslav Cakl, Jiří Fexa, Tomáš Fojt, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Pavel Svoboda