Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 20:45 | CESMI | Dynamo R.U.M. B Ol´school Fellas BK | 11. | 1:4 |
St 5.12.18 | 20:45 | HOSTI | Literpool United Horno Porno | 11. | 0:6 k. |
St 5.12.18 | 20:45 | TEMPO | Perpetis Budvarka B | 11. | 4:3 |
St 5.12.18 | 20:15 | MIKU3 | Klamovská skvadra Senioři Praha B | 11. | 6:0 k. |
St 5.12.18 | 20:15 | MIKU4 | Playboy team AC Dynamit Vršovice | 11. | 1:6 |
St 5.12.18 | 20:15 | DEKAN | Pětapůl TJ Dynamo Prak | 11. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ol´school Fellas BK | 11 | 7 | 3 | 1 | 37:19 | 17 |
2. | Dynamo Prak | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:35 | 17 |
3. | Dynamit Vršovice | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:24 | 16 |
4. | Klamovská skvadra | 11 | 8 | 1 | 2 | 63:26 | 11 |
5. | Pětapůl TJ | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:27 | 11 |
6. | Senioři Praha B | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:32 | 8 |
7. | Perpetis | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:37 | 8 |
8. | Budvarka B | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:46 | 8 |
9. | Literpool United | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:39 | 8 |
10. | Dynamo R.U.M. B | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:46 | 7 |
11. | Playboy team AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:36 | 6 |
12. | Horno Porno | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:43 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 3.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Perpetis |
Po 3.9.18 | 19:00, 20:15 | P3 | Dynamo Prak |
St 5.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU4 | Literpool United |
Čt 6.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Klamovská skvadra |
Pá 7.9.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Senioři Praha B |
Čt 13.9.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Budvarka B |
Ne 23.9.18 | 16:00, 17:15 | HOSTI | Dynamo R.U.M. B |
Po 24.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU2 | Senioři Praha B |
Út 2.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Budvarka B |
Út 2.10.18 | 19:15, 20:30 | STER1 | Playboy team AC |
Čt 4.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Dynamit Vršovice |
Ne 7.10.18 | 17:30, 18:45 | CESMI | Dynamo Prak |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Radek Tala | Klamovská skvadra | 22 |
2. | Vladimír Keleman | Dynamo Prak | 17 |
3. | Petr Heteš | Dynamit Vršovice | 15 |
4. | David Pracner | Dynamo R.U.M. B | 11 |
5. | Rudolf Heidu | Ol´school Fellas BK | 11 |
6. | Lukáš Kloubek | Dynamo R.U.M. B | 10 |
7. | Martin Šimáček | Budvarka B | 9 |
8. | Jan Regent | Budvarka B | 9 |
9. | Dominik Sagan | Horno Porno | 9 |
10. | Michal Vlk | Perpetis | 9 |
11. | Filip Vánik | Club de Falco | 8 |
12. | Michal Vajčner | Dynamo Prak | 7 |
13. | Ladislav Koucký | Perpetis | 7 |
14. | Adam Harmanec | Dynamit Vršovice | 7 |
15. | Ondřej Kučera | Ol´school Fellas BK | 7 |
16. | Nik Harmanec | Dynamit Vršovice | 7 |
17. | Tomáš Vítek | Senioři Praha B | 7 |
18. | Petr Formánek | Klamovská skvadra | 7 |
19. | Tomáš Frantík | Ramutant CF | 6 |
20. | Mikhail Akimov | Klamovská skvadra | 6 |