Út 14.9.21 18:00, 19:15 HRAB2 Czech line
St 22.9.21 18:15, 19:30 PRKOP Tvoje máma FC
Út 28.9.21 18:00, 19:15 HRAB2 SH Stejskalova
Čt 30.9.21 19:15, 20:30 STER2 Continental FC
St 13.10.21 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Los Bimbananos
St 13.10.21 19:30, 20:45 DEKAN Heliport SK
St 13.10.21 19:30, 20:45 TEMPO Tvoje máma FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ve stínu vrcholící další vlny pandemie koronaviru skončila 97. sezona Hanspaulské ligy. Postupová trojice se vykrystalizovala už před posledním kolem, a tak šlo jen o to, v jakém pořadí skončí. Do té doby vedoucí Los Bimbananos, kteří paradoxně jako jediní neměli ještě matematickou jistotu, podlehli na závěr v taháku kola týmu Tvoje máma a obsadili až třetí pozici. O postup se bát nakonec vůbec nemuseli, protože Žlutá křídla nejenže nedokázala porazit Vincentku vysokým rozdílem, ale vůbec nebodovala. Skupinu nakonec vyhrála Past díky lepšímu vzájemnému zápasu s Tvojí mámou, na závěr si bez problémů poradila se sestupujícím Heliportem. Past i Tvoje máma postupují podruhé za sebou, Bimbananos se vrací po jednosezonní pauze. Nejasná identita sice dokázala otočit v druhém poločase duel s Continentalem, soupeř ale měl před posledním kolem tříbodový náskok, a ani Czech line už nebyla v dosahu, takže Identita se jen vítězné rozloučila před návratem do osmé ligy. Young Guns vypadli ze soutěže prakticky na začátku a pořadí v tabulce tak svým vyloučením jinak neovlivnili. Korunu krále střelců si za 19 gólů nasadil Jan Kuchař z Los Bimbananos, brankářům vévodil Václav Musil ze Žlutých křídel. Redakce Týdeníku Hanspaulka přeje všem fotbalistům prožití vánočních svátků, pokud možno ve zdraví, a co nejlepší vstup do nového roku.

3. 12. 21 19:30 BECH Nejasná identita 1.HK Continental FC 11. 3:2 (0:2)
Continental si do přestávky vypracoval dvoubrankové vedení, ale Identita ve druhé půli výsledek otočila ve svůj prospěch.
Nejasná identita 1.HK Continental FC
Kryštof Pavlík – Pavel Balík, Martin Brynda, Matěj Dubský, Kryštof Klose, Antonín Linhart, Jiří Špelda, Luka Trifunovič, Tomáš Vacek vs Jiří Štamfest – Jakub Andrle, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Peter Mlynár, Stanislav Šťastný, Jaromír Švaněk, Ján Tomáš
32. Pavel Balík
41., 59. Tomáš Vacek
11. Peter Mlynár
14. Ján Tomáš
3. 12. 21 19:30 DEKAN Tvoje máma FC Los Bimbananos 11. 4:2 (1:0)
Vcelku uspokojivý fotbal, provázený frustrací u některých jedinců, kterou ventilovali na rozhodčím. Jinak zasloužené vítězství domácích. Vladimír Nedvídek, Jan Trávníček
Tvoje máma FC Los Bimbananos
Leonard Klacek – Jakub Blažek, Michal Čadský, Lukáš Heřman, Michal Hornok, Matěj Hutník, Jakub Kandalík, Mikuláš Kaucký, Tomáš Linhart, Šimon Štrop, Štefan Varmus, Jan Veverka vs Václav Balous – Jiří Bureš, Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Jan Zavadil
23. Matěj Hutník
53. Tomáš Linhart
54., 55. Mikuláš Kaucký
43. Jan Kuchař
59. Štěpán Kotoun
6. Štěpán Kotoun
3. 12. 21 19:15 MALES Past FC Heliport SK 11. 4:2 (3:0)
I když domácí ve druhém poločase polevili, zaslouženě zvítězili. Šťástka
Past FC Heliport SK
Jakub Pečenka – Jaroslav Chvojka, Marek Cihelka, Jakub Dorňák, Šimon Pavlič, Lukáš Rak, David Šilhavý, Vojtěch Strnad, Tomáš Vízner, Tomáš Žídek vs Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Miroslav Rubeš, Jiří Velebil
7., 20. Vojtěch Strnad
24. David Šilhavý
58. Lukáš Rak
40., 44. Viktor Kulíšek
3. 12. 21 19:15 P2 Vincentka FC Žlutá křídla 11. 5:2 (2:2)
Zajímavé, bojovné utkání. Domácí ztratili v závěru první půle za jednu minutu vedení 2:0. Druhá půlka patřila hráči Kohoutkovi a vítězným domácím. Hošek
Vincentka FC Žlutá křídla
Filip Dvořák – Vojtěch Kohoutek, Radoje Korecký, Damian Nesét, Martin Novák, Vincent Peterka, Daniel Surovcev, Adam Zamojski vs Václav MusilJakub Fajfr, Matěj Fajfr, Jan Jaroš, Francois Planet, Michal Šmíd, Martin Vágner, Jakub Wágner
7. Radoje Korecký
23., 48., 58. Vojtěch Kohoutek
52. Daniel Surovcev
28. Michal Šmíd
28. Jakub Fajfr
3. 12. 21 19:15 P3 Young Guns Prag SH Stejskalova 11. 0:6 k.
3. 12. 21 19:15 SCBEC Czech line Šnek FC A 11. 2:2 (2:0)
Vyrovnaná hra s remízovým výsledkem.
Czech line Šnek FC A
Stanislav Smeták – Tomáš Hettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Jakub Vojtík, Libor Zientek vs Tomáš Matuna – Jan Černohaus, Michal Ejem, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský