So 11.9.21 10:00, 11:15 LITVI Santa Tranta VET
Po 20.9.21 18:15, 19:30, 20:45 CESMI Traktor humus VET A
St 22.9.21 18:00, 19:15, 20:30 SANC1 Bakera VET
Čt 30.9.21 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Queen´s park club VET
Ne 10.10.21 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Rokoska VET B
Ne 10.10.21 13:45, 15:00, 16:15 ZAK VV Vokra VV
Po 11.10.21 18:00, 19:15, 20:30 SANC1 Traktor humus VET A
Ne 17.10.21 16:15, 17:30 TEMPO Klokan club VET
Pá 22.10.21 19:30, 20:45 STOD Dirty Bastards VET
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ve stínu vrcholící další vlny pandemie koronaviru skončila 58. sezona veteránské ligy. A znovu platilo "linekerovské", že malý fotbal je jednoduchá hra, kdy proti sobě hraje šedesát minut dvanáct hráčů, a nakonec vždycky vyhraje Klokan. Tentokrát to aspoň bylo drama do posledního kola, kdy obhájce titulu zaváhal jen na úvod s Javorákem a Rokoska zas remízou se Santa Trantou (další plichtu s Bakerou vynulovalo vyloučení soupeře ze soutěže), jinak se v posledním kole potkaly dva neporažené týmy. Klokan ovšem nasadil znovu to nejlepší, co měl k dispozici a svého hlavního konkurenta posledních dvou let přehrál jasně 7:2, když Rokoska vzdorovala jen první poločas. Klokanu může kalit radost jen to, že toho v sezoně moc nenahrál. Pokud nepočítáme Bakeru, tak odehrál jen polovinu zápasů z deseti, jinak samé omluvy a kontumace. Saens a Traktor humus se přitom nedostavili ani k utkání s Rokoskou. Jestli je to náhoda způsobená obtížemi specifické sezony, kdy kontumací bylo obecně více než jindy, nebo jde o zárodek bojkotu Klokanu, který už kdysi předváděly Vojenské lesy, to se teprve uvidí. O záchranu bojovaly v posledním kole čtyři týmy, které se utkaly ve vzájemných soubojích. Saens sice potřebnou remízu s Defectem uhráli, jenže nasadili hráče v trestu, takže mohli ještě hořce litovat. Jenže Dirty Bastards to proti Vokře nezvládli, prohráli 5:9 a po předchozím slibném pátém místě se teď s elitou loučí. Korunu krále střelců si za 18 gólů nasadil Petr Stupka ze Santa Tranty, brankářům vévodila dvojice Petr Klouček, Tomáš Vyležík z Javoráku. Redakce Týdeníku Hanspaulka přeje všem fotbalistům prožití vánočních svátků, pokud možno ve zdraví, a co nejlepší vstup do nového roku.

30. 11. 21 19:30 HOSTI Traktor humus VET A Queen´s park club VET 11. 3:3 (1:1)
Velice vyrovnaný zápas. V prvním poločase byli o trochu lepší domácí, ve druhém zas QPC. Jaroslav Mazný, Jan Novotný
Traktor humus VET A Queen´s park club VET
Zdeněk Feierfeil – Adam Doležal, Bohumil Exner, Lukáš Hronek, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Roman Zvolský vs Pavel Hrubeš – Václav Bellada, Jiří Cieciura, Matúš Čupa, Ján Kordiak, Michal Rod, Radek Schnider, Jaroslav Špírek, Jan Turínek
15. David Šefrna
43. Bohumil Exner
50. Adam Doležal
23., 36., 54. Radek Schnider
30. 11. 21 19:15 ZAK Javorák Kuřátka FC 11. 6:2 (3:2)
V první půli byl mírně lepší Javorák, byť se Kuřátka postupně zlepšovala. Ovšem ve druhém poločase už se trefovali jen domácí. Jambor
Javorák Kuřátka FC
Tomáš Vyležík – Petr Dvořák, Jan Eibl, Lukáš Krupička, Dominik Malý, Radomír Staněk, Jiří Vaněk vs Martin Houdek – Pavel Baborovský, Jaroslav Dolejš, Jan Moudřík, Lubomír Peklanský, Jiří Samek, Tomáš Slavík, Viktor Spálavský
5., 10., 24., 44. Lukáš Krupička
46., 50. Petr Dvořák
23. Pavel Baborovský
25. Jiří Samek
30. 11. 21 19:00 P2 Dirty Bastards VET VV Vokra VV 11. 5:9 (2:2)
Bastardi nevstoupili do zápasu vůbec špatně a soupeře místy i přehrávali, jenže nevyšel jim začátek druhé půle, kdy dvěma velkými hrubkami posadili Vokru na koně a jejich odpor pak postupně slábnul. Voldán
Dirty Bastards VET VV Vokra VV
Jaromír Ambrus – Tomáš Bláha, Ondřej Jon, Lukáš Kačena, Radoslav Melničuk, Martin Skočdopole, Jan Švára vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Martin Ředina, Tomáš Zmatlík