Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 23.11.07 | 20:00 | ASTR2 | Team Alpha Boca Seniors | 11. | 10:1 |
Pá 16.11.07 | 21:00 | ASTR1 | Za zenitem 00 1.FC B Team Alpha | 10. | 4:3 |
Pá 9.11.07 | 19:00 | ASTR2 | STS Chvojkovice Brod Team Alpha | 9. | 5:7 |
So 3.11.07 | 12:00 | ASTR1 | Team Alpha Real team Praha FC | 8. | 1:3 |
Pá 26.10.07 | 20:00 | ASTR2 | Pípa Strašnice AL/AG Team Alpha | 7. | 8:6 |
Pá 19.10.07 | 21:00 | ASTR1 | Team Alpha Opatov AFC C | 6. | 9:1 |
Pá 12.10.07 | 20:00 | ASTR2 | Necropolitano FC Team Alpha | 5. | 0:6 |
Pá 5.10.07 | 21:00 | ASTR2 | Team Alpha Modřany RSC | 4. | 9:4 |
Pá 21.9.07 | 21:00 | ASTR2 | Ičy-Skrečy Team Alpha | 3. | 2:1 |
Pá 14.9.07 | 20:00 | ASTR1 | Team Alpha Exit Praha 1.FC | 2. | 4:2 |
Ne 9.9.07 | 14:00 | ASTR1 | Drazí KK Praha Team Alpha | 1. | 5:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drazí KK Praha | 11 | 8 | 1 | 2 | 65:40 | 25 |
2. | Pípa Strašnice AL/AG | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:47 | 22 |
3. | Team Alpha | 11 | 6 | 1 | 4 | 61:35 | 19 |
4. | Za zenitem 00 1.FC B | 11 | 6 | 1 | 4 | 50:45 | 19 |
5. | Exit Praha 1.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:34 | 16 |
6. | Real team Praha FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:35 | 16 |
7. | Ičy-Skrečy | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:39 | 16 |
8. | Opatov AFC C | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:62 | 15 |
9. | Modřany RSC | 11 | 4 | 1 | 6 | 45:57 | 13 |
10. | Boca Seniors | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:47 | 10 |
11. | Necropolitano FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:56 | 10 |
12. | STS Chvojkovice Brod | 11 | 3 | 0 | 8 | 37:59 | 9 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 14.9.07 | 21:00 | ASTR1 | Za zenitem 00 1.FC B Opatov AFC C (FF2C) |
Pá 12.10.07 | 19:00 | ASTR2 | Pípa Strašnice AL/AG Real team Praha FC (FF2C) |
Pá 26.10.07 | 19:00 | ASTR2 | Pražská směs FK Tlející dřevo (FF3E) |
So 3.11.07 | 13:00 | ASTR1 | Konflikt FC Dynamo (FF3F) |
Pá 23.11.07 | 21:00 | ASTR2 | Opatov AFC C Modřany RSC (FF2C) |