Pá 20.4.07 17:00 DEKAN Traktor Praha A Torpedo Ohrobec SKA   (HL4C)
Pá 20.4.07 18:15 DEKAN Kumpáni VET Balabuška Old TJ   (VL3C)
Pá 4.5.07 17:00 DEKAN Traktor Praha A Bakera   (HL4C)
Pá 4.5.07 18:15 DEKAN Kumpáni VET Úderka Žižkov   (VL3C)
St 16.5.07 19:00 zzNOVOB Killing power FC Homogen 1.FC A   (HL6C)
St 16.5.07 20:15 zzNOVOB Bratři v triku Torpedo Ohrobec SKA   (HL4C)

16. 6. 07 12:30 zzTKSPA Květák Kapr tým 86 B 11. 6:0 k.
Hosté se nesešli a to z důvodu nemocí a zranění. Jiří Pavlů, Michal Veselý
Květák Kapr tým 86 B
Prokop Nachtman – Vít Havel, Jan Kalous, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek vs
9. 6. 07 12:30 P1 Kalich club Žižkov Květák 10. 6:2 (5:1)
1.poločas jednoznačně v režii Kalichu, naopak v II. se Květák zvedl, Kalich však podržel brankář. Utkání bylo odehráno před solidní návštěvou, fanoušci své týmy vydatně povzbuzovali. Petr Zelenka, David Schimmer
Kalich club Žižkov Květák
Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Antonín Měchura, Petr Novotný vs Štěpán Havel – Vít Havel, Jan Kalous, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek
1., 24. Tomáš Ekrt
16. Zdeněk Grůša ml.
20., 47. Zdeněk Grůša st.
21. OG
14 Jiří Ekrt 17. Jakub Tesař
43. Michal Sitár
26. 5. 07 11:15 zzHAGIB Květák Hoptajch team 9. 2:3 (2:2)
Pěkné vyrovnané utkání, kterému by asi více slušela remíza. Poměrně vysoké tempo si zápas udržel i přesto, že oba týmy hrály bez střídání a v horkém počasí. Na Hagiboru se toho asi více uběhat nedalo. Jan Pinkas, Radek Ševela
Květák Hoptajch team
Prokop Nachtman – Vít Havel, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Velíšek vs Jan Pašek – Piotr Golebiewski, Miroslav Janeček, Martin Kajínek, Václav Kopecký, Martin Vacka
5. Michal Sitár
22. Vít Havel
7., 15. Martin Kajínek
34. Martin Vacka
19. 5. 07 12:30 DEKAN Eukaryota 2.LKW Květák 8. 3:1 (1:0)
Oba týmy předvedly vyrovnaný pěkný fotbal bez tvrdých faulů. Eukaryota měla ale víc štěstí a proměnila dvě efektní střely z dálky. Jiří Želechovský, Jan Horák
Eukaryota 2.LKW Květák
Milan Pick – Samy Abdul Khaleg, Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Pešek, Michal Příbaň, Filip Vodička vs Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Ivasienko, Jan Kalous, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek
10., 40. Michal Pešek
51. Miroslav Jančok
48. Michal Sitár
12. 5. 07 15:00 P2 Květák ALT 1.AK 7. 4:2 (0:2)
Velmi krásný a technický zápas. Nakonec ale tým Květák svou převahu zúročil ve druhé půli a zaslouženě zvítězil 4:2. Tomáš Bartoš, Tomáš Gregorek
Květák ALT 1.AK
Štěpán Havel – Vít Havel, Jan Kalous, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek vs Michal Peikert – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
43., 60. Jakub Tesař
47. Michal Sitár
52. Petr Solil
17. Oldřich Štecha
30. Michal Čejka
38. Ondřej Sirko
5. 5. 07 16:15 zzZARUB Újezd Calcio Květák 6. 8:2 (3:2)
Ač se to nezdá, bylo to vyrovnané utkání. Domácí zvítězili díky přesnějšímu zakončení. Milan Kundrát, Karel Kaňok
Újezd Calcio Květák
Petr Chlumák – David Brázda, Václav Čuřík, Tomáš Gača, Michal Jambor, Lukáš Krátký, Pavel Semerád, Ivan Soukup, Jan Vejmelka vs Prokop Nachtman – Vít Havel, Petr Ivasienko, Jan Kalous, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek
27. OG
27. 4. 07 19:30 DEKAN Květák Tučňáci 5. 6:0 (0:0)
Do přestávky vyrovnané utkání. Hosté nezvládali chování a odnesli si čtyři žluté karty. Ve druhé půli Květák rychle rozhodl.
Kap. Tučňáci: Rozhodčí byl bez asistenta.
Libor Eichelmann
Květák Tučňáci
Prokop Nachtman – Vít Havel, Petr Ivasienko, Jan Kalous, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek vs Jiří Hroník – Marek Bílek, Karel Häring, Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Maňas, Petr Šuda
39. Petr Šuda
21. 4. 07 13:45 zzZARUB Nulová šance Květák 4. 1:4 (0:3)
Jednoznačně lepší tým Květák vyhrál naprosto zaslouženě.
Nulová šance Květák
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Michal Věchet vs Prokop Nachtman – Vít Havel, Petr Ivasienko, Jan Kalous, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Velíšek
60. Lukáš Hartmann 8. OG
14. Jakub Tesař
24. Michal Sitár
51. Vít Havel
14. 4. 07 13:45 P3 Květák Magic boys 3. 7:1 (2:0)
Jednoznačné utkání, které nadchlo množstvím gólů.
Květák Magic boys
Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Ivasienko, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek vs Michael Richter – Eduard Avilov, Richard Balažic, Pavel Čabla, Jan Kabíček, Tomáš Kolomazník, Jaroslav Mareček, Jan Šebesta
17., 25. Vít Havel
36. Jakub Tesař
38. Petr Ivasienko
55., 56. Jan Tesař
60. Petr Solil
37. Tomáš Kolomazník
7. 4. 07 08:45 HANSP UNI - Lužiny Květák 2. 5:3 (5:0)
Utkání rozdílných poločasů, domácím v 1. poločase spadlo do branky téměř vše, ale poražený tým se po přestávce rozehrál. Nicméně stihl už jen zkorigovat na rozdíl 2 branek. Dalibor Pavlíček, Kamil Kohout
UNI - Lužiny Květák
Michal Červeňák – Tomáš Havlíček, Miroslav Hrda, Zdeněk Karban, Jan Šikl, Petr Stejskal, Peter Taraba vs Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Ivasienko, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek
2. Petr Stejskal
7., 11. Zdeněk Karban
10., 20. Jan Šikl
35. Jakub Tesař
45. OG
50. Michal Sitár
31. 3. 07 12:30 zzCIS Kumpáni Květák 1. 3:3 (0:2)
Oba týmy předváděly pěkný kombinační fotbal. Remíza je spravedlivá. Pavel Kubal, Josef Fidler
Kumpáni Květák
František Hubr – Marek Barda, Rudolf Boukal, Jan Hodík, Tomáš Hubr, Pavel Kaňkovský, Ondřej Koucký, Michal Novotný, Radek Tesař, Tomáš Tesař, Robert Zedník vs Štěpán Havel – Vít Havel, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek