Po 2.4.07 17:00 zzS2 EOS KSI Speciál Bráník A   (HL8A)
Po 2.4.07 18:15 zzS2 Arseanal FC Válcovna plechu FC   (HL7B)
Ne 6.5.07 13:45 zzZLICH Dements united FC Palouček AC   (HL8P)
Ne 6.5.07 15:00 zzZLICH Sturm JM Šílené veverky   (HL8N)
Po 11.6.07 18:15 zzHAGI4 Juventus Pivus Panika Praha FC B   (HL8M)
Po 11.6.07 19:30 zzHAGI4 Blankyt bulldogs Viktor 1.FC   (HL7A)

24. 6. 07 17:30 zzRIEG Kovárna PC Strážci Pomeranče 11. 6:0 (2:0)
K utkání se nedostavil rozhodčí. Po dohodě obou mančaftů utkání řídil jeden z diváků.
Kovárna PC Strážci Pomeranče
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Martin Hinšt, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk vs Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Šimon Křen, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra
9., 12. Pavel Šenk
36., 59. Libor Adamec
42. Michael Košata
57. František Finstr
17. 6. 07 13:45 P3 Strážci Pomeranče Potíže 10. 3:0 (1:0)
Poklidné a vyrovnané utkání, které rozhodl nejlepší hráč na hřišti Větrovský. Radek Pecka, Jan Weigl
Strážci Pomeranče Potíže
Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Harry Löwit, Jakub Matuška, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra vs Robert Bertien Fencl – Jiří Cipra, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Ondřej Nykodým, Pavel Pátek, Marcel Saffin, Jakub Sluka
17., 42., 53. Šimon Větrovský
3. 6. 07 13:45 zzJUNI1 Judo club Jenis Strážci Pomeranče 9. 11:0 (5:0)
Neuveden!! Ivan Bareš, Ondřej Jahelka
Judo club Jenis Strážci Pomeranče
Lukáš Vystrčil – Matouš Kostlivý, Lukáš Nikl, Pavel Pospíšil, Vojtěch Sedmidubský, František Tománek vs Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Šimon Křen, Harry Löwit, Ondřej Procházka, Zdeněk Vondra
1., 13., 39., 60. František Tománek
25. Vojtěch Sedmidubský
29., 30., 44., 54., 57. Matouš Kostlivý
52. Lukáš Vystrčil
27. 5. 07 16:15 P1 Strážci Pomeranče Parta AC 8. 2:3 (1:1)
Bojovný zápas vyrovnaného průběhu. Strážci Pomeranče působili fotbalověji, dvakrát vedli, v závěru však o své vedení přišli a smolně prohráli. AC Parta zaslouží uznání za bojovnost, odměnou bylo vítězství.
Strážci Pomeranče Parta AC
Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Harry Löwit, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra vs Jaroslav Tichý – Miroslav Buřínský, Vladimír Dusil, Petr Hazuka, Tomáš Laštovička, Daniel Machytka, Roman Slanina, Stanislav Smola, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák
11. Radek Urban
43. Šimon Větrovský
12. Petr Hazuka
47., 49. Pavel Suchopár
20. 5. 07 16:15 zzPANK2 Jednota Košík Strážci Pomeranče 7. 6:1 (1:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný. Strážci se ujali brzo vedení po krásné střele Větrovského. Jednota ale vyrovnala a zbytek první půle se bojovalo o střed hřiště. Zápas byl prakticky bez faulů a zbytečných řečí. Druhý poločas Jednota soupeře již prakticky k ničemu nepustila, prosadila se z krásných střel z dálky a dohrála zápas v exhibičním tempu. Aleš Brom, Ondřej Laun
Jednota Košík Strážci Pomeranče
Bronislav Hagovský – Daniel Fanta, Štěpán Hodr, Jaromír Machej, František Stegmüller   , Jiří Tecl, Antonín Teplý, Leoš Vítek vs Ondřej Panáček – Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Jan Sequens, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra
10., 35., 49. Daniel Fanta
36. Štěpán Hodr
53., 53. Jiří Tecl
4. Šimon Větrovský
13. 5. 07 16:15 zzPANK2 Strážci Pomeranče Real Kamýk 6. 1:1 (0:1)
Slušné a vyrovnané utkání, které také tak skončilo smírně. Václav Kopecký, Roman Šejda
Strážci Pomeranče Real Kamýk
Ondřej PanáčekHarry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Jaroslav Pospíšil, Luboš Říha, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Jan Spěvák, Jan Vypior
47. Jakub Matuška 30. Jan Vypior
29. 4. 07 13:45 DEKAN HOFI Adamart Strážci Pomeranče 5. 8:0 (2:0)
Zajímavé utkání hlavně díky odmácím. V první půli se rozehrávali a poté už začali dávat gól za gólem. Gólman Strážců čaroval, ale bohužel pro svůj tým z něj Copperfield ještě není. Oldřich Šára, Jan Šimek
HOFI Adamart Strážci Pomeranče
Adam Fiedler – Tomáš Chrudimský, Martin Holzbauer, Matěj Kolář, Peter Olejár, Ondřej Pecha, Jindřich Polák, Vladislav Švagr vs Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Harry Löwit, Ondřej Procházka, Jan Sequens, Radek Urban, Zdeněk Vondra
7., 33., 45., 48., 52. Matěj Kolář
14. Jindřich Polák
35. OG
51. Ondřej Pecha
22. 4. 07 13:45 zzJUNI1 Strážci Pomeranče Rapid Potštejn 4. 6:0 k.
15. 4. 07 16:15 zzPANK2 GoHosp PK Strážci Pomeranče 3. 2:0 (1:0)
Ať už to zní jakkoli jako klišé, tak fotbal v tomto utkání plakal. Pankrác 2 není důstojným místem pro fotbal. PSMF by měl zvážit, zda není lepších míst pro Hanspaulku. Strážci Pomeranče prohráli zaslouženě, protože GoHosp PK byli důraznější a fotbalovější. Richard Mokráš, Martin Fuka
GoHosp PK Strážci Pomeranče
Ondřej Doleček – Zdeněk Bíba, Petr Černý, Jiří Hušák, Roman Kvirenc, Radek Nezbeda, Lukáš Novák, Marek Řeháček, Vilém Řehák vs Ondřej Panáček – Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Jan Sequens, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra
25., 34. Zdeněk Bíba
9. 4. 07 17:30 zzPANK1 Strážci Pomeranče Paradise 91 2. 2:1 (2:1)
Strážci vsadili na obranu a vyplatilo se jim to. Výráželi do brejků a dva se jim podařilo proměnit už v prvním poločase. Kapitán Paradise 91 si mohl odpustit ty řeči proti rozhodčímu po zápase. Jakub Čmiko, Jan Čmiko
Strážci Pomeranče Paradise 91
Ondřej Panáček – Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra vs Roman Šinágl – Miroslav Bílý, Martin Ďuran, Lukáš Lodin, Ondřej Lodin, Josef Novotný, Vladimír Šedivý, Jan Vápeník
12., 25. Šimon Větrovský 29. Jan Vápeník 58. Jan Vápeník
1. 4. 07 15:00 zzJUNI1 Gangbeng Strážci Pomeranče 1. 2:1 (1:0)
Gangbeng byl v první půli střelecky aktivnější a zaslouženě se ujal vedení, přičemž ještě stihl dvakrát nastřelit tyč. I po změně stran měli domácí spoustu gólových příležitostí, ale spalovali co se dalo. Když minutu před koncem Strážci vyrovnali pěknou střelou z trestňáku, zdálo se že si překvapivě odvezou bod. Doslova v posledních vteřinách Gangbeng znovu skóroval a dočkal se zaslouženého vítězství. Tomáš Němec, Gustav Duras
Gangbeng Strážci Pomeranče
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Ondřej Panáček – Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra