Út 17.4.07 17:00 zzPANK2 Pivušky FC Santovi Sobi   (HL7B)
Út 17.4.07 18:15 zzPANK2 Kehar club VET Gambrinus VH VET   (VL4A)
Čt 26.4.07 17:00 zzPANK2 ONBLACK Hardly Athletic   (HL8D)
Čt 26.4.07 18:15 zzPANK2 Tazy FPC Pivušky FC   (HL7B)

17. 6. 07 17:30 zzZARUB Parukářka FC Koza znezaneřáděná 11. 5:1 (2:0)
David Hula – Radim Fischer, Jakub Hladký, Michal Mackovič, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs vs Kryštof Kobeda – Aleš Jindřich, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
14., 16., 38. Stanislav Pýcha
46., 47. Radim Sabela
43. Jan Papoušek
3. 6. 07 12:30 zzANG Hrnčířský bubáci Parukářka FC 10. 3:0 (0:0)
Zpočátku celkem vyrovnaný zápas, který nakonec zaslouženě opanoval fotbalovější tým. Pavel Stehlík, Zdeněk Klíma
Hrnčířský bubáci Parukářka FC
Miroslav Trmal – Martin Kölbl, Jaroslav Sojka, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána, Miroslav Zápotocký vs David Hula – Radim Fischer, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Petr Vodička
46. Miroslav Trmal
50. Zdeněk Vrána
60. Jaroslav Sojka
27. 5. 07 13:45 zzHAGI5 Parukářka FC GFC 9. 7:2 (2:2)
Mužstvo GFC nastoupilo pouze ve čtyřech a Parukářka odpověděla sportovním gestem a nastoupila ve stejném počtu. Po nervózním prvním poločase Parukářka získala klid, který si už vzít nenechala. Josef Moravec, Jan Svoboda
Parukářka FC GFC
David Hula – Radim Fischer, Jakub Hladký, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs, Petr Vodička vs Otakar Vlasák – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Aleš Mikulec, Jakub Svoboda
1. Radim Fischer
25., 34., 36., 57. Michal Szegecs
37. Jakub Hladký
41. Petr Vodička
6., 22. Aleš Mikulec
20. 5. 07 17:30 zzHAGI5 Eskadra smrti Parukářka FC 8. 1:1 (0:1)
Oba týmy se dohodly na náhradním rozhodčím.
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou po poněkud zbytečně vyhecovaném průběhu. Parukářka dala náhodný gól po teči střely mimo branku. Eskadra hrozila hlavně vzduchem a odtud přišlo i vyrovnání ve 40. minutě. A následovalo drama až do posledních vteřin.
Eskadra smrti Parukářka FC
Jiří Svoboda – Jan Gregor, Zbyněk Henc, Tomáš Holubovský, Michal Hruška, Jan Srp, Tomáš Staněk vs David Hula – Radim Fischer, Jakub Hladký, Michal Mackovič, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs, Petr Vodička
40. Tomáš Holubovský 6. Michal Szegecs
13. 5. 07 16:15 zzHAGI4 Parukářka FC Dements united FC 7. 6:0 k.
Výsledek mluví za vše. Fair play z obou stran. Ladislav Velechovský, Miroslav Táborský
Parukářka FC Dements united FC
David Hula – Radim Fischer, Michal Mackovič, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs, Petr Vodička vs Vojtěch StrakaŠimon Hlinovský, Michal Hozák, Zbyněk Pšenička, Ignác Šneiberg
3., 45., 46., 48., 49. Michal Szegecs
4., 27. Stanislav Pýcha
15. Vladivoj Pavlíček
26., 43., 44. Radim Sabela
37. Michal Mackovič
41., 42. Radim Fischer
6. 5. 07 16:15 zzHAGI4 Tornádo Labuť PM Parukářka FC 6. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání vyhrála zaslouženě Parukářka, protože dokázala proměnit jednu ze svých šancí. Závěr patřil Tornádu, ale na vyrovnání to nestačilo. Adam Trska, Jan Trska
Tornádo Labuť PM Parukářka FC
Martin ŠipanMilan Ducko, Václav Hrdlička, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Jiří Šak, Patrik Steinbauer, Vladimír Vopátek vs David Hula – Radim Fischer, Jakub Hladký, Michal Mackovič, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela
19. Stanislav Pýcha
29. 4. 07 13:45 zzS1 Parukářka FC Suchdol sabres B 5. 5:2 (3:0)
V první půli naprosto jednoznačné utkání, které nervózní hosté přece jenom zdramatizovali. Nakonec kvalitnější Parukářka svůj náskok zvýšila a zaslouženě vyhrála. Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř
Parukářka FC Suchdol sabres B
David Hula – Radim Fischer, Jakub Hladký, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs, Petr Vodička vs Radek Kořínek – Karel Brigant, Petr Bůžek, Jan Hanák, Miloslav Hotovec, Lukáš Lorenc, Petr Olšanský, Jaroslav Pařík, Tomáš Soukup, Václav Valenta
9., 10. Radim Sabela
19., 55. Michal Szegecs
57. Stanislav Pýcha
32. Miloslav Hotovec
49. Petr Bůžek
22. 4. 07 17:30 METE1 Sportbar ZIPO Parukářka FC 4. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Na obou stranách bylo hodně šancí. První poločas byl pod taktovkou Sportbaru. Ve druhém poločase měla Parukářka hodně šancí. Michal Kudlík, David Novák
Sportbar ZIPO Parukářka FC
Jakub Kebrle – Ondřej Hartl, Aleš Hrách, Pavel Hýbl, Roman Kebrle, Marián Pettinger, Milan Rohlík, Martin Růžička, Daniel Stibůrek, Tomáš Vašina vs David Hula – Radim Fischer, Jakub Hladký, Michal Mackovič, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs, Petr Vodička
40. Marián Pettinger 59. Michal Szegecs
15. 4. 07 15:00 zzHAGI4 Parukářka FC Samson Žižkov 1.FC 3. 2:0 (0:0)
Zpočátku vyrovnané utkání posléze se ukázaly větší zkušenosti Parukářky, která si vytvářela více šancí. Po změně stran a dvou brankách v rychlém sledu v podání domácích se již Samson marně snažil alespoň o kontaktní gól. Zápas plný důrazu a osobních soubojů. David Kroutil, David Ptáček
Parukářka FC Samson Žižkov 1.FC
Petr Chrobok – Radim Fischer, Jakub Hladký, Michal Mackovič, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Petr Škuta, Michal Szegecs vs Zdeněk Novák – Milan Brůna, Tomáš Cajthaml, Michael Dudek, Michal Ebr, Eduard Hindl, Tomáš Klíma, Jan Šafránek, Jáchym Šlik, Pavel Tošnar, Jan Uhlíř
35. Michal Szegecs
38. Stanislav Pýcha
9. 4. 07 13:45 zzTKSPA Viktoria Ořech Parukářka FC 2. 0:6 k.
Rozhodčí se nedostavil!!!
Viktoria Ořech Parukářka FC
Milan Němec – Martin Jelínek, Jindřich Matouš, Roman Růžička, Aleš Stibůrek, Libor Stibůrek, Petr Vosmík vs Petr Chrobok – Radim Fischer, Jakub Hladký, Michal Mackovič, Daniel Novák, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs
52. Martin Jelínek 16., 38. Daniel Novák
31., 43. Michal Szegecs
41. Stanislav Pýcha
53. Radim Sabela
1. 4. 07 16:15 zzPANK3 Palouček AC Parukářka FC 1. 2:5 (0:4)
Rozhodčí se nedostavil.
Palouček AC Parukářka FC
Vladimír Barták – Jan Auředník, Stanislav Druba, Michal Jansa, Jan Jiras, Martin Klail, Marek Řídel, Aleš Vejrosta, Václav Zikán vs Petr Chrobok – Radim Fischer, Jakub Hladký, Michal Mackovič, Daniel Novák, Vladivoj Pavlíček, Stanislav Pýcha, Radim Sabela, Michal Szegecs