Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.07 | 10:00 | ZAK | Kenguru FC Vysmátí zajíci A | 11. | 3:1 |
Ne 2.12.07 | 10:00 | P1 | Krabice Hosthunters | 11. | 3:4 |
Ne 2.12.07 | 10:00 | HANSP | Morna to zařídí FC Habet Praha FŇ | 11. | 3:2 |
Ne 2.12.07 | 10:00 | zzNKBE | Rokoko - Travel HCZ Dinamo Praha | 11. | 2:1 |
Ne 2.12.07 | 10:00 | TEMPO | Rychlí banáni Borussia Dortšpunt C | 11. | 6:0 k. |
Ne 2.12.07 | 10:00 | BECH | Sculpturo FC Rychlá rota | 11. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vysmátí zajíci A | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:15 | 19 |
2. | Rychlá rota | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:15 | 16 |
3. | Hosthunters | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:25 | 15 |
4. | Dinamo Praha | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:27 | 14 |
5. | Kenguru FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:25 | 12 |
6. | Rychlí banáni | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:25 | 11 |
7. | Habet Praha FŇ | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:32 | 11 |
8. | Rokoko - Travel HCZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:24 | 10 |
9. | Sculpturo FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:32 | 8 |
10. | Krabice | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:39 | 8 |
11. | Morna to zařídí FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 22:37 | 6 |
12. | Borussia Dortšpunt C | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 1.9.07 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzNOVOB | Rychlá rota |
So 1.9.07 | 11:15, 12:30, 13:45 | zzTKSPA | Kenguru FC |
So 1.9.07 | 16:15, 17:30 | HANSP | Krabice |
Čt 6.9.07 | 17:00, 18:15 | zzHAGI4 | Rokoko - Travel HCZ |
So 8.9.07 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzHAGI5 | Morna to zařídí FC |
Po 17.9.07 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Sculpturo FC |
St 19.9.07 | 16:30, 17:45 | zzHAGI4 | Rokoko - Travel HCZ |
So 6.10.07 | 11:15, 12:30, 13:45 | zzNOVOB | Krabice |
Ne 7.10.07 | 16:15, 17:30, 18:45 | BECH | Vysmátí zajíci A |
So 13.10.07 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzCIS | Borussia Dortšpunt C |
So 13.10.07 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzPODVI | Kenguru FC |
So 13.10.07 | 10:00, 11:15 | zzHAGIB | Rokoko - Travel HCZ |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Ivan Konečný | Vysmátí zajíci A | 14 |
2. | Ladislav Peleška | Hosthunters | 13 |
3. | Lukáš Hrnčíř | Rychlá rota | 11 |
4. | Petr Hendrych | Vysmátí zajíci A | 11 |
5. | Michael Hrnčíř | Rychlá rota | 10 |
6. | Martin Šlechta | Vysmátí zajíci A | 8 |
7. | Ondřej Ausobský | Rokoko - Travel HCZ | 8 |
8. | Jiří Počta | Dinamo Praha | 8 |
9. | Jakub Vaníček | Rychlí banáni | 7 |
10. | David Lukeš | Habet Praha FŇ | 7 |
11. | Michal Vašek | Karcinogenní | 7 |
12. | Filip Krahulík | Hosthunters | 7 |
13. | Martin Hrnčíř | Rychlá rota | 7 |
14. | Michal Šeda | Krabice | 6 |
15. | Ondřej Hampl | R.I.P. A | 6 |
16. | Štěpán Marek | Sculpturo FC | 5 |
17. | Roman Bajtek | Sculpturo FC | 5 |
18. | Jaroslav Tomeš | Habet Praha FŇ | 5 |
19. | Jan Svoboda | Bakera | 5 |
20. | Jiří Binek | Kenguru FC | 5 |