11. Válcovna plechu VET 11 2 0 9 22:47 4

Po 1.10.07 17:00 ARIT Nic Moc Boys SUP Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)
Po 1.10.07 18:15 ARIT Queen´s park club VET Ekonom WT VET   (VL2B)
Pá 26.10.07 19:30 HANSP Fugas CF B Bronx KKK B   (HL7D)
Pá 26.10.07 20:45 HANSP Oratoř Kobylisy Typos FC   (HL4C)
Pá 30.11.07 18:15 HANSP Typos FC Borussia Dortšpunt A   (HL4C)
Pá 30.11.07 19:30 HANSP Cerveza 18.FC Fugas CF B   (HL7D)

26. 11. 07 18:15 zzCZU Úterní hosté VET Dejvický expres VET 11. 0:3 (0:2)
Převaha hostů byla korunována vstřelenými brankami. Hráči byli rychlejší a techničtější a domácímu mužstvu chyběl brankář, což se také výrazně projevilo. Václav Blažek, Tomáš Kaprálek
Úterní hosté VET Dejvický expres VET
Karel Kopecký – Michal Kejak, Stanislav Morávek, Pavel Palas, Vladimír Ryška, Pavel Vácha, Miroslav Votápek vs Michal Poslušný – Aleš Breburda, Tomáš Fleischmann, Luboš Jeřábek, Milan Kocan, Peter Leitman, Petr Maule, Petr Šeba, Jaroslav Sigmund, Petr Šmejkal, Pavel Strnad
8., 55. Pavel Strnad
27. Aleš Breburda
19. 11. 07 18:15 HANSP Berger club Úterní hosté VET 10. 3:2 (1:0)
Utkání by slušela remíza, ale fotbal je hra nevyzpytatelná. Lepší fyzická připravenost Berger clubu nakonec slavila úspěch. Jan Zavadil, Ondřej Nový
Berger club Úterní hosté VET
Pavel Gaper – Roman Holubkov, Radek Mrkvica, Karel Pulda, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, František Zalužanský vs Karel Kopecký – Petr Brautferger, Michal Kejak, Stanislav Morávek, Pavel Palas, Vladimír Ryška, Miroslav Votápek
6. František Zalužanský
54. Petr Vaněk
59. Miroslav Valenta
37. Pavel Palas
45. Michal Kejak
5. 11. 07 18:15 zzCZU Úterní hosté VET Vibromax 1985 juniorka 9. 2:0 (2:0)
Utkání bylo celkem vyrovnané a hrálo se čistě.
Úterní hosté VET Vibromax 1985 juniorka
Karel Kopecký – Petr Brautferger, Karel Hodeček, Stanislav Morávek, Vladimír Ryška, Miroslav Votápek vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Jan Doseděl, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Ján Valkovič
10., 29. Petr Brautferger
29. 10. 07 18:15 zzCZU Estudiantes VET B Úterní hosté VET 8. 12:2 (6:0)
Oba týmy hrály pohledný technický fotbal, ale utkání připomínalo nadávný zápas ligy mistrů Arsenal - Slavia, neboť rozdíl v kvalitě byl stejně markantní.
Estudiantes VET B Úterní hosté VET
David Nekvasil – Petr Havel, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Martin Pleštil, Martin Průša, Jan Toman vs Tomáš Ledvina – Petr Brautferger, Jaroslav Bříza, Karel Hodeček, Michal Kejak, Karel Kopecký, Stanislav Morávek, Vladimír Ryška, Pavel Vácha, Miroslav Votápek
50. Petr Brautferger
25. 10. 07 20:15 P3 Lomíci VET Úterní hosté VET 7. 4:4 (1:2)
V první půli měli převahu Hosté. Lomíci většinu své energie věnovali nadávkám soupeři. V závěrečné desetiminutovce se začali věnovat i hře a zaslouženě vyrovnali. Robert Hlubuček, Jan Choura
Lomíci VET Úterní hosté VET
Jan Tyl – Miroslav Buzek, Michal Hančl, Josef Hejč, Petr Hejč, Milan Hrdina, Miloslav Hronek, Petr Kačírek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Tancman, Zdeněk Vondrát vs Karel Kopecký – Petr Brautferger, Jaroslav Bříza, Stanislav Morávek, Pavel Palas, Dalibor Tomek, Pavel Vácha, Miroslav Votápek
29., 54. Lubomír Král
57., 58. Petr Hejč
7., 9. Petr Brautferger
36. Miroslav Votápek
45. Jaroslav Bříza
15. 10. 07 18:15 zzCZU Úterní hosté VET Rokoska VET B 6. 10:2 (3:0)
Družstvo domácích jednoznačně přehrálo hostující celek. Slušné utkání bez faulů. Oldřich Bílek, Oldřich Bílek
Úterní hosté VET Rokoska VET B
Karel Kopecký – Petr Brautferger, Jaroslav Bříza, Vladimír Ryška, Pavel Vácha, Miroslav Votápek vs Milan Énok – Zdeněk Havel, Martin Környei, Štěpán Král, Jiří Řádek, Lubomír Řádek
2. Miroslav Votápek
6., 46., 56. Petr Brautferger
14., 50. Jaroslav Bříza
34. OG
53., 55., 58. Pavel Vácha
43., 45. Martin Környei
8. 10. 07 18:15 zzCZU Starci na chmelu A Úterní hosté VET 5. 4:3 (1:3)
Úterní hosté to rozjeli pěkně od začátku. V poločase to vypadalo, že zápas vyhrají právě oni, ale postupem času to už tak jasné nebylo. Soupeř se ke konci chytil a vstřelil tři branky, čímž strhl vítězství na svojí stranu. Jan Koutecký, Michal Zatrapa
Starci na chmelu A Úterní hosté VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Petr Mayr, Dušan Ščuka, Stanislav Svoboda vs Tomáš Ledvina – Petr Brautferger, Jaroslav Bříza, Michal Kejak, Karel Kopecký, Stanislav Morávek, Pavel Palas, Vladimír Ryška, Dalibor Tomek, Pavel Vácha, Miroslav Votápek
11. Jan Hnilička
41., 45. Petr Jambor
50. Ladislav Brázda
2., 4., 20. Michal Kejak
6. 10. 07 10:00 zzNKBE Úterní hosté VET Přezletice SG 4. 3:7 (0:4)
Do padesáté minuty se utkání vyvíjelo gólově jednoznačně pro tým Přezletic. Ke konci zápasu se Úterním hostům podařilo výsledek mírně zkorigovat. František Svoboda, Miroslav Hulín
Úterní hosté VET Přezletice SG
Tomáš Ledvina – Petr Brautferger, Karel Kopecký, Stanislav Morávek, Pavel Palas, Vladimír Ryška, Dalibor Tomek, Miroslav Votápek vs Tomáš Říha – Martin Budař, Jiří Horálek, Miloslav Mazura, Petr Panocha, Jaroslav Slavata, Josef Slunéčko, Milan Švec
52. Miroslav Votápek
59. Karel Kopecký
5., 34., 43. Martin Budař
8., 36. Miloslav Mazura
19., 22. Milan Švec
17. 9. 07 18:15 zzCZU Válcovna plechu VET Úterní hosté VET 3. 1:6 (0:3)
Ve druhé minutě padla první branka. Hra se pak vyrovnala, což se málem projevilo vyrovnávací brankou. Uterní hosté však ještě do poločasu stihli vstřelit další dvě branky a už se rýsoval vítěž zápasu. V druhém poločase poločase padali další branky ve prospěch Úterních hostů. Jednu přidal i soupeř, ale to bylo vše a tak se jasným vítězem stali Úterní hosté. Petr Vorel, Ondřej Hrabě
Válcovna plechu VET Úterní hosté VET
Petr Zeman – Ludvík Hájek, Vít Houška, Zbyněk Johanis, Petr Křikava, Milan Letoch, Pavel Novák, Roman Pýcha, Zdeněk Sekavec, Petr Syrůček vs Tomáš Ledvina – Petr Brautferger, Karel Kopecký, Stanislav Morávek, Pavel Palas, Vladimír Ryška, Dalibor Tomek, Pavel Vácha, Miroslav Votápek
60. Milan Letoch 2. Miroslav Votápek
26., 36. Pavel Vácha
29., 50. Vladimír Ryška
57. Petr Brautferger
10. 9. 07 18:15 zzCZU Úterní hosté VET Károv ZJ veteran 2. 7:2 (4:0)
Utkání mělo jednoznačný průběh. Hrálo se za neustálého deště, který Úterní hosty kropil jak živá voda, díky čemuž hráli jako za mlada. Ladislav Řeháček, Jiří Kuděj