Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 7.12.08 | 17:00 | HRAB3 | Trops 1.SK Ackerman AC | 11. | 3:6 |
Ne 7.12.08 | 17:00 | HRAB1 | Gambrinus VH United clans | 11. | 1:5 |
Ne 7.12.08 | 16:15 | DEKAN | Traktor humus A Akta - rez | 11. | 7:0 |
Ne 7.12.08 | 16:15 | P1 | Santa Dominica Berlínští lvi | 11. | 8:3 |
Ne 7.12.08 | 16:15 | ZAK | S.N.F. A Borek hodinářství 1.FC | 11. | 5:2 |
Ne 7.12.08 | 16:15 | P3 | Holosmetky FC A Důchodci | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Traktor humus A | 11 | 7 | 3 | 1 | 46:17 | 17 |
2. | Důchodci | 11 | 8 | 1 | 2 | 31:6 | 17 |
3. | S.N.F. A | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:30 | 12 |
4. | Trops 1.SK | 11 | 5 | 2 | 4 | 44:39 | 12 |
5. | Berlínští lvi | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:37 | 12 |
6. | Santa Dominica | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:41 | 11 |
7. | Borek hodinářství 1.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
8. | Akta - rez | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:32 | 11 |
9. | Holosmetky FC A | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:38 | 10 |
10. | Ackerman AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:49 | 10 |
11. | United clans | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:52 | 6 |
12. | Gambrinus VH | 11 | 1 | 1 | 9 | 9:40 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 2.9.08 | 19:00, 20:15 | P3 | Santa Dominica |
Po 15.9.08 | 18:45, 20:00 | TEMPO | S.N.F. A |
Út 16.9.08 | 19:00, 20:15 | P1 | Santa Dominica |
Po 22.9.08 | 17:00, 18:15 | BECH | Gambrinus VH |
Po 22.9.08 | 19:30, 20:45 | ARIT | Ackerman AC |
Po 22.9.08 | 20:30 | ZAK | Trops 1.SK |
So 27.9.08 | 08:45, 10:00 | P2 | Santa Dominica |
Ne 28.9.08 | 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00 | ZAK | Holosmetky FC A |
Po 6.10.08 | 17:00, 18:15 | BECH | Berlínští lvi |
Út 7.10.08 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Ackerman AC |
So 11.10.08 | 11:15, 12:30 | zzZARUB | S.N.F. A |
Po 13.10.08 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Traktor humus A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | David Šefrna | Traktor humus A | 12 |
2. | Petr Skopec | Trops 1.SK | 11 |
3. | Nikola Štochl | Santa Dominica | 10 |
4. | David Bartek | Trops 1.SK | 9 |
5. | Václav Vrbický | Holosmetky FC B | 9 |
6. | Jan Davídek | Berlínští lvi | 9 |
7. | Martin Tryml | Santa Dominica | 9 |
8. | Ondřej Bílý | United clans | 8 |
9. | David Kuneš | Inter Lotyšák A | 8 |
10. | Michal Perna | S.N.F. A | 8 |
11. | Tomáš Prejzek | Holosmetky FC A | 7 |
12. | Petr Sedláček | Lord Mayor Idiot | 7 |
13. | Robin Bárta | United clans | 7 |
14. | Filip Umanec | Trops 1.SK | 6 |
15. | Petr Balouš | Ackerman AC | 6 |
16. | Pavel Zbožínek | Důchodci | 6 |
17. | Ivan Merta | Důchodci | 6 |
18. | Jiří Pak | S.N.F. A | 6 |
19. | Vojtěch Kmoch | Celý Chodov tančí | 6 |
20. | Miroslav Vápeník | San Pedro | 6 |