10. Úderka Žižkov junioři 11 4 1 6 53:64 9

Ne 15.4.12 16:15 ZABEH Borussia Dortšpunt C WTF   (HL8Q)
Ne 15.4.12 17:30 ZABEH Veleslavín Viktoria Hashlerka THC 1993 B   (HL4F)
Ne 6.5.12 16:15 ZABEH Bratři v lihu FC WTF   (HL8Q)
Ne 6.5.12 17:30 ZABEH Améby AFC A Veleslavín Viktoria   (HL4F)
Čt 31.5.12 19:00 ZABEH Houbařův Ráj Kamarádi 1.FC   (HL8H)
Čt 31.5.12 20:15 ZABEH Restaurace U Pecků A Rowdies HFC   (HL1A)

20. 6. 12 17:45 ZABEH Traktor humus A Saens 1.FC A 11. 2:3 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, které nabídlo zajímavý fotbal na obou stranách a hattrick Proška. Mladíci ze Saens naráželi na důraznou a dobře fungující obranu Traktoru, která nestačila pouze na dovednost Proška. Korektně hraný zápas. Jan Severa, Jaroslav Procházka
Traktor humus A Saens 1.FC A
Marcel Palašta – Jiří Bošanský, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Pavel Strazzer – Štěpán Holý, Patrik Jandus, David Jonáš, Miloslav Jonáš, Jakub Němec, Václav Prošek, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner
3. Filip Kudrnáč
47. David Kudrnáč
31., 47., 55. Václav Prošek
10. 6. 12 20:00 ZABEH Holosmetky FC A Traktor humus A 10. 5:3 (3:0)
Bez střídání hrající Holosmetky FC vtrhly na domácí Humus a celkem rychle vedly 3:0. Traktor působil hodně bezradně a spíše se věnoval kritice rozhdočího. Jasně lepší Holosmetky si ke konci nechaly dát trochu zbytečné tři góly. Rosenberger
Holosmetky FC A Traktor humus A
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jakub Čihák, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Štěpán Vošta vs Marcel Palašta – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský
2. Jakub Čihák
13., 41. Štěpán Vošta
14. Jindřich Eisenreich
55. OG
55., 58. Karel Kubec
60. Jan Vrňák
3. 6. 12 20:00 ZABEH Traktor humus A Sparta Pankrác 9. 4:6 (1:4)
Velmi nervózní utkání, pohledné. Hosté rychle vedli, domácí skóre srovnali a zápas dramatizovali. Dva góly hostů ke konci rozhodly utkání. Jaroslav Suk, Jan Malý
Traktor humus A Sparta Pankrác
Marcel Palašta – Jiří Bošanský, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, David Šefrna, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Jaroslav Příbrský – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka, Jiří Ptáček
58. Josef Baubín
27. 5. 12 20:00 ZABEH Hertha ZMZ Traktor humus A 8. 2:4 (0:3)
Traktor byl v první půli jasně lepší, v druhé půli začal soupeř dotahovat, a tak se Traktor musel až do poslední minuty bát o výsledek. Voldán
Hertha ZMZ Traktor humus A
Josef Wolf – Jiří Čapla, Lukáš Dont, Tomáš Kopenec, Josef Med, Jiří Mošna, Jaroslav Novotný, Martin Sus, Jan Tenkl, Jakub Valeš vs Filip Kudrnáč – Jiří Bošanský, Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Jan Vrňák, Roman Zvolský
42. Martin Sus
49. Jiří Mošna
2. Jiří Bošanský
27. Jan Vrňák
30. Jan Chadima
59. Ladislav Kautský
14. 5. 12 19:30 MIKU2 Dvorce SK MPI Traktor humus A 6. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, hrané v rychlém tempu nahoru dolů.
Dvorce SK MPI Traktor humus A
Jan Hanuš – Marek Náhlovský, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Jaroslav Šindelář vs Marcel Palašta – Jiří Bošanský, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, David Šefrna, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský
9. OG
15. Oldřich Přibyl
37. OG
54. David Šefrna
7. 5. 12 20:15 ZABEH Traktor humus A Nova LFC A 5. 4:4 (3:2)
Pěkné dynamicé, technické utkání, ve kterém obě mužstva hrála nahoru dolu a remíza byla zasloužená pro oba týmy, i když v druhé půli měla Nova LFC více šancí a lepší držení míče. Miroslav Tipta, Radek Vodička
Traktor humus A Nova LFC A
Marcel Palašta – Jiří Bošanský, Jan Chadima, Karel Kubec, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Zdeněk Trmal – Martin Koranda, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Štencl, Jan Sus
59. Martin Koranda
29. 4. 12 20:00 P1 Úderka Žižkov junioři Traktor humus A 4. 1:1 (0:1)
Zápas ve vysokém tempu. Hosté kombinačně lepší měli po celý zápas převahu, ale přes tuhou obranu Traktoru prošla jen jedna střela... Domácí podnikali protiútoky až se jeden přesně před koncem ujal. Tomáš Chalupa
Úderka Žižkov junioři Traktor humus A
Filip Duranski – Daniel Galus, Marek Hanousek, Lukáš Mráz, Tomáš Pospíšil, Robert Šupita, Kamil Zelenka vs Marcel Palašta – Jiří Bošanský, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský
58. Marek Hanousek 29. Filip Kudrnáč
16. 4. 12 20:15 ZABEH Městská policie Traktor humus A 3. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou hostujícího týmu, zasloužená remíza. Leoš Knap, Alois Veselý
Městská policie Traktor humus A
Kamil Vícha – Pavel Černý, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Puk, Karel Růžička, Petr Skřivan, Aleš Unger vs Marcel Palašta – Jiří Bošanský, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Alexandr Štach, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Roman Zvolský
46. Martin Puk 42. Jiří Bošanský
11. 4. 12 19:30 HOSTI Traktor humus A Queens Park Club 2. 2:1 (0:0)
Moc pěkný fotbal nahoru dolu. Vyhrál štasťnější Traktor humus, protože proměnil o jednu šanci navíc. Čestmír Pavlásek, Miloš Zenkl
Traktor humus A Queens Park Club
David Kudrnáč – Jiří Bošanský, Jan Chadima, Michal Horálek, Matúš Karnafel, Adrian Lehnert, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Jan Vrňák vs Jakub Halamka – Petr Bělohlav, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Petr Kadeřábek, Richard Kalod, Patrik Kolen, Daniel Nebřenský, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Petr Voves
32. Matúš Karnafel
58. Jan Vrňák
59. Karel Hrubeš
9. 4. 12 20:00 ZABEH Traktor humus A Sananim FC A 7. 9:2 (6:0)
Od začátku zápasu si tým Sananim neustále na něco stěžoval, což byla škoda, protože kvalitou byli s týmem soupeře na stejné úrovni. Traktor Humus si tím pádem v této atmosféře v poklidu zastřílel. Tomáš Frýbert, Ondřej Vaculík
Traktor humus A Sananim FC A
Mykola Frydrak – Jiří Bošanský, Jiří Dvořák, Michal Horálek, Ladislav Kautský, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, David Pechar, Miroslav Steiger, Milan Točík