So 6.9.08 10:00, 11:15 zzNKBE Kapr tým 86 A
So 6.9.08 11:15, 12:30 zzNOVOB Erectico TBC
So 6.9.08 11:15, 12:30 TEMPO Zelená liška juniors
Pá 12.9.08 16:30, 17:45 TEMPO Bohemia Roztyly
So 13.9.08 08:45, 10:00 TEMPO Sever 1.FC
So 13.9.08 08:45, 10:00, 11:15 zzTKSPA 1.FC Žižkov
Po 15.9.08 19:00, 20:15 P1 Lord Mayor Idiot
So 20.9.08 08:45, 10:00 zzNKBE Kapr tým 86 A
So 20.9.08 11:15, 12:30, 13:45 ZAK Améby AFC A
So 20.9.08 11:15, 12:30 zzZARUB Zelená liška juniors
Další pískání Kompletní rozpis pískání

14. 12. 08 13:45 DEKAN Ginesio Zelená liška juniors 11. 3:4 (2:1)
Dramatické utkání, které rozhodla lepší koncovka Zelené lišky. Obě mužstva se ovšem se sezónou rozloučila více než důstojně. Jan Hanzlík, Martin Kmoch
Ginesio Zelená liška juniors
Kamil Kohout – Jan Doležal, Vladislav Loskot, Pavel Šilhavý, Michal Truksa vs Štěpán Šmíd – Tomáš Goldbach, Jan Vacek, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka, Petr Zeman
5. Jan Doležal
12. Michal Truksa
40. Pavel Šilhavý
10., 35. Petr Zeman
32. Jan Vacek
52. Jakub Vlnatý
14. 12. 08 13:45 P3 K.T.S. FC Bum bar PV B 11. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který nenabídl mnoho šancí. Hrálo se převážně okolo půlící čáry. Výsledek 1:0 svědčí o bezzubé koncovce obou týmů. Na úrovní zápasu se rovněž podepsalo, že jakýkoli výsledek pro ani jeden tým neznamenal řešení postupu, či sestupu. Alespoň se tedy hrálo v přátelském duchu. Milan Švík, Zbyněk Pokorný
K.T.S. FC Bum bar PV B
Luboš Svátek – Martin Fiala, Jaroslav Klášterka, Radek Macka, Pavel Miko, Tomáš Miko, Libor Sedláček, Martin Šíla, Tomáš Svátek, Pavel Švejda vs Ondřej Sladký – Petr Buneš, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Pavel Polák, Vladimír Urban
50. Martin Fiala
14. 12. 08 13:45 zzNOVOB Kapr tým 86 A Erectico TBC 11. 6:0 (2:0)
Utkání bez náboje, ve kterém Kapr tým využil slabšího brankáře Erectica a bez problémů dokráčel pro vítězství. Michal Karaman, Roman Volník
Kapr tým 86 A Erectico TBC
Jiří Těžký – Karel Holeček, Pavel Martinovský, Jakub Pavlík, Jiří Pergler, Milan Vošta, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval vs Pavel Sokolík – Martin Brixí, Pavel Jindra, Tomáš Kadlec, Aleš Průcha, Petr Sokolík
7., 25., 47., 48. Lukáš Zhříval
42. Karel Holeček
45. Pavel Martinovský
14. 12. 08 13:45 P1 Lord Mayor Idiot M - Bubo A 11. 8:3 (5:1)
Slušně hrané utkání, ve kterém se Lordům podařilo rozhodnout o vítězství už v prvním poločase. I když se M-Bubo po přestávce snažilo zápas zvrátit a druhá půle byla vyrovnaná, zaslouženě se radovali LMI, zejména díky střelecké potenci Folbera. Tomáš Koukal, Roman Verner
Lord Mayor Idiot M - Bubo A
Aleš Krempa – Vladimír Folber, Stanislav Futera, Ivan Hamšík, Petr Hartmann, Petr Zeman vs Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Vojtěch Holoubek, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Josef Řebíček, Petr Řebíček, Josef Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička
3., 20., 26., 49., 55. Vladimír Folber
15., 22. Petr Zeman
45. Stanislav Futera
5. Manuel Fernandez
33. Josef Řebíček
58. Filip Kirchberger
14. 12. 08 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Améby AFC A 11. 9:0 (2:0)
Prvních 15 minut se hrálo vyrovnané utkání a vypadalo to na velké drama. Pak ale jakoby Améby přestaly hrát a po dvou chybách, z nichž dvakrát inkasovaly, se už hrálo téměř na jednu branku. František Kohák, Ondřej Frýba
Bohemia Roztyly Améby AFC A
Petr Krákora – Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Michal Sekowski – Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Rybín, Jan Šípek, Petr Šorf, Jan Strnad, Vladimír Voska
10., 18., 39., 55. Jan Levý
34. Tomáš Brabec
38., 48. Jan Šterner
51. Martin Zeman
53. Daniel Riedl
14. 12. 08 13:45 BECH Sever 1.FC 1.FC Žižkov 11. 3:8 (2:1)
Zajímavé utkání originálního průběhu. V prvním poločase byli hráči týmu FC Sever mírně lepší a po zásluze vedli. Po změně stran však přestali důsledně bránit, čehož Žižkov využil, rychle otočil vývoj a nakonec jasně zvítězil.
Sever 1.FC 1.FC Žižkov
Roman Kuba – Jiří Charousek, Pavel Dusbaba, Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Martin SýkoraJan Malý, Michael Malý, Josef Řezníček, Pavel Ševčenko, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Vágner

Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 26. 4. 24, 22:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.