Ne 6.5.12 20:00 zzNOVOB River lejt B Bamboocha City   (HL6G)
Ne 10.6.12 18:45 P1 Internazionale AC Benda OFC   (HL5H)
Ne 10.6.12 20:00 P1 K.T.S. FC Úderka Žižkov junioři   (HL2B)

24. 6. 12 16:15 KBELY 4077 DUCKS Kapr tým 86 A 11. 3:1 (0:0)
Petr Drábek – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring vs Tomáš Plevka – David Bartoň, Radek Benda, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Daniel Mayer, Aleš Zadák
43. David Haring
60. Jan Doležal
32. Daniel Mayer
17. 6. 12 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A S.N.F. A 10. 2:3 (2:0)
Domácí Kapr "A" se dostal do vedení 2:0, které ovšem ve druhém poločase svou nedůrazností ztratil v poledních minutách. Místy zbytečně upovídané utkání. Spíše šťastná výhra týmu S.N.F. "A". Rosenberger
Kapr tým 86 A S.N.F. A
Tomáš Plevka – David Bartoň, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Daniel Mayer, Milan Vošta, Aleš Zadák vs Vladimír Kuzmik – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
14. Daniel Mayer
16. Milan Vošta
42. Pavel Čech
53., 57. Přemysl Sůva
40. Vít Zukal
9. 6. 12 12:30 HANSP Noční dravci Kapr tým 86 A 9. 6:0 k.
3. 6. 12 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A MTPCH 8. 1:3 (0:2)
Zasloužená výhra hostů. Domácí se jen hádali, ale hrát moc neumí. Robert Kopřiva, Michal Patka
Kapr tým 86 A MTPCH
Tomáš Plevka – David Bartoň, Radek Benda, Radomír Jungbauer, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Milan Vošta, Aleš Zadák vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Tomáš Dumbrovský, Jakub Müller, Ivo Štolc
45. Aleš Zadák 40 Radomír Jungbauer
53 Radek Benda
5. Lukáš Borek
16. Michal Drga
34. Pavel Demo
27. 5. 12 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Kapr tým 86 A 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnané, místy nervózní utkání. Rozhodlo proměnění jedné z mnoha šancí.
Lord Mayor Idiot Kapr tým 86 A
Aleš Krempa – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Stanislav Futera, Michal Pinka, Roman Váně, Pavel Voráček vs Roman Kubík – David Bartoň, Radek Benda, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jakub Pavlík
10. Petr Burget
53. Pavol Bendík
5. Tomáš Jurčík
20. 5. 12 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Karcinogenní 6. 5:1 (3:0)
Kvalitní utkání v rychlém tempu, ve kterém rozhodla lepší obrana Kaprů. David Ponert, Tomáš Krucký
Kapr tým 86 A Karcinogenní
Tomáš Plevka – David Bartoň, Radek Benda, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jakub Pavlík vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Radek Šulc, Jakub Virl
40. Jakub Mikéska
13. 5. 12 19:00 STER3 Kapr tým 86 A Zelená liška juniors 5. 4:3 (2:0)
Vyrovnané utkání s nádhernými góly. Ke konci trochu vyhrocené utkání. Domácí rozhodli ke konci díky Jurčíkovi. Martin Mráz, Jan Šusta
Kapr tým 86 A Zelená liška juniors
Tomáš Plevka – David Bartoň, Radek Benda, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Milan Vošta vs Petr Skalický – Tomáš Goldbach, Václav Ježek, Martin Macků, David Průša, Jan Vacek, Petr Vinecký, Petr Zeman
9. Radomír Jungbauer
25. Milan Vošta
42., 53. Tomáš Jurčík
38. Martin Macků
45. Petr Zeman
50. Petr Vinecký
29. 4. 12 17:30 zzNOVOB Botič FC Kapr tým 86 A 4. 0:3 (0:1)
Zápas, ve kterém domácí měli hodně šancí. Nicméně hosté byli výkonější díky velkému počtu na střídání. Vadym Shmyrko, Alexej Tsarev
Botič FC Kapr tým 86 A
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Neumann, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Zdeněk Vávra vs Tomáš Plevka – David Bartoň, Radek Benda, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jakub Pavlík, Milan Vošta, Aleš Zadák
5. Radomír Jungbauer
53. Pavel Martinovský
59. Daniel Mayer
22. 4. 12 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Atomovej brouk B 3. 4:3 (3:1)
Kapr měl rychlý vstup do zápasu a zdálo se, že utkání bude exhibice. Gólem do šatny se Brouk dostal do kontaktu a 3 minuty před koncem vyrovnal. V poslení minutě však Kapr tým vstřelil vítěznou branku. Paleček
Kapr tým 86 A Atomovej brouk B
Roman Kubík – David Bartoň, Radek Benda, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jakub Pavlík, Aleš Zadák vs Jakub Skřejpek – Tomáš Adler, Petr Bureš, Josef Fárka, Jiří Pech, Vladimír Šnídl, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund