10. Guatemalské ještěrky 11 3 2 6 24:29 8
12. Chroustova lokomotiva 11 1 2 8 21:34 4

So 6.9.08 11:15 HANSP Glebus United Nations Stars beer   (HL7H)
So 6.9.08 12:30 HANSP Boca Seniors Tichý vánek   (HL8J)
Ne 21.9.08 12:30 HANSP Bruchos HFC Šachťor Praha CF   (HL6I)
Ne 21.9.08 13:45 HANSP Mestek 97 FC Rokoska   (HL6K)

12. 12. 08 19:30 zzNOVOB Real Prd PAPE Dejvice 11. 0:2 (0:0)
Poklidné a vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil tým s větší dávkou štěstí. I přes hrozný terén, připomínající spíše sjezdovku, byl zápas kvalitní.
Real Prd PAPE Dejvice
Lukáš Kylian – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Václav Tůma vs Robert Martišek – Pavel Brož, Jiří Horák, David Polák, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka
36. Karel Slivenecký
52. Pavel Brož
28. 11. 08 19:30 HANSP PAPE Dejvice Polární záře 10. 4:4 (2:4)
Rozhodčí se nedostavil, zápas odpískal zástupce PAPE Dejvice.
Utkání hráno rychle a hodně tvrdě. Domácí se ujali vedení a pak usnuli na vavřínech. Když se probudili, prohrávali 1:4 a začala mela. Ve druhém poločase se domácím podařilo vyrovnat a myslím, že remíza utkání sluší.
PAPE Dejvice Polární záře
Robert Martišek – Pavel Brož, Martin Hanslík, Josef Šimůnek, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Michal Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka vs Zdeněk Rákosník – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Lukáš Šedivý, Jan Tuháček
10., 22., 45. Karel Slivenecký
55. Michal Štochl
11., 20. David Lojek
14., 19. Jan Tuháček
21. 11. 08 19:30 HANSP PAPE Dejvice Žlutá křídla 9. 9:0 (5:0)
Křídla se snažila, ale chyběla jim koncovka. Dejvice nasadily bratrské duo Štochlů a to rozhodlo zápas. Hráno čistě a slušně. Daniel Klust, Filip Kulovaný
PAPE Dejvice Žlutá křídla
Robert Martišek – Martin Hanslík, Josef Šimůnek, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Michal Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Pavel Kumpán, Tomáš Rousek, Jan Tomšů
8. František Vomáčka
11., 28., 46., 52., 55. Michal Štochl
17. Josef Šimůnek
29., 45. Ivan Štochl
7. 11. 08 19:30 HANSP Kalparta Kids PAPE Dejvice 8. 0:4 (0:3)
Hostující Pape po většinu hrací doby zdobila větší technická vyspělost, soudržnost a hlad po vítězství. Byli takřka všude! Kalparta byla i přes maximální úsilí bezradná, při překonávání obrany Dejvic. Zasloužená výhra. Jan Vintr
Kalparta Kids PAPE Dejvice
Petr Pekař – Emiliano Caroti, Jan Čelák, Martin Hanzal, Martin Hart, Libor Kubelka, Petr Novák, Petr Sklenička, Roman Šperker vs Robert Martišek – Martin Hanslík, Jiří Horák, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Michal Štochl, František Vomáčka
7. Ivan Štochl
18., 23. Michal Štochl
60. Jiří Horák
31. 10. 08 19:30 HANSP PAPE Dejvice Chroustova lokomotiva 7. 3:1 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém se hrál dobrý fotbal. Petr Šebek
PAPE Dejvice Chroustova lokomotiva
Robert Martišek – Martin Hanslík, Jiří Horák, Josef Šimůnek, Karel Slivenecký, Jaroslav Vališ, František Vomáčka vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Lukáš Sýkora, Tomáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
10., 47. Karel Slivenecký
31. Martin Hanslík
49. Rudolf Zárybnický
17. 10. 08 19:30 HANSP Gumídci Méďové FC PAPE Dejvice 6. 5:0 (4:0)
Pohodové utkání, ve kterém měli jasnou převahu Méďové a zužitkovali ji v podobě pěti branek. Konec zápasu už se jen v klidu dohrával a zaslouženou výhru slavili Gumídci.
Gumídci Méďové FC PAPE Dejvice
Michal Šebek – Filip Cihelka, Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Vladimír Kodytek, Michal Krušina, Milan Tichý, Lukáš Zahradníček vs Robert Martišek – Pavel Durych, Václav Fučík, Jiří Marek, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka
4., 24., 29. Matěj Cihelka
23. Jiří Jeřábek
34. Michal Krušina
10. 10. 08 19:00 P3 PAPE Dejvice Guatemalské ještěrky 5. 7:3 (3:0)
Opticky vyrovnané utkání. Jštěrky si tak vysokou porážku nezasloužily, leč rozdíl v zakončování byl markantní. František Kašpar
PAPE Dejvice Guatemalské ještěrky
Robert Martišek – Pavel Brož, Jiří Horák, Adam Káral, David Polák, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, František Vomáčka vs František Bartůněk – Robert Češka, Yoann Hispa, Jan Kalík, Michal Predikant, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
10., 41., 50. Jiří Horák
15., 22., 48., 56. Karel Slivenecký
48. Michal Turza
53., 59. Robert Češka
3. 10. 08 19:30 HANSP Ústavan 01 KK PAPE Dejvice 4. 6:0 (0:2)
Vyrovnaný zápas, který ovlivnilo zranění hráče Ústavanu v prvním poločase. Poté hrál ústavan v oslabení a PAPE toho využili. V 58.minutě provedena konfrontace na žádost kapitána Ústavanu. Rozhodčí i kapitán domácích nesouhlasí s totožností hráče Švehly.
STDK zápas kontumovala. Hráč při konfrontaci neprokázal totožnost.
Michal Gertner, Miroslav Martan
Ústavan 01 KK PAPE Dejvice
Filip Stříhavka – Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Jakub Marianovský, Martin Mates, Ondřej Mates, Petr Tesař vs Robert Martišek – Pavel Brož, Jiří Horák, David Polák, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Ladislav Švehla, Pavel Tržický, František Vomáčka
24., 27., 51. Karel Slivenecký
42., 44. Pavel Tržický
26. 9. 08 19:30 HANSP PAPE Dejvice Torpédo Hulín FC 3. 4:1 (3:0)
Slušně hrané utkání o jehož osudu rozhodla první čtvrthodinka, během níž se Pape dostalo do tříbrankového trháku. Góly padaly z brejkových úniků, obrana hostů neměla den. Jan Kostříž, Vladimír Sidorjak
PAPE Dejvice Torpédo Hulín FC
Robert Martišek – Pavel Brož, Jiří Horák, Martin Jurkemik, David Polák, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, František Vomáčka vs Martin Fujáček – František David, Miroslav Forman, Jan Fujáček, Petr Levora, Petr Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta
5. Karel Slivenecký
8., 12. Martin Jurkemik
42. František Vomáčka
40. Petr Pucherna
19. 9. 08 19:30 HANSP Těžká demence PAPE Dejvice 2. 1:9 (0:5)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Těžká demence PAPE Dejvice
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Miloš Peš vs Robert Martišek – Martin Jurkemik, Adam Káral, David Polák, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Ladislav Švehla, Jaroslav Vališ, František Vomáčka
31. Matěj Kracík 3., 24., 33. Martin Jurkemik
13., 17. Karel Slivenecký
22. OG
41., 53. Ladislav Švehla
53. Ivan Štochl
12. 9. 08 19:00 P3 PAPE Dejvice Sopouch FC 1. 3:2 (2:2)
Zkušenější Sopouch se rychle ujal vedení, ale mladší PAPE do poločasu srovnalo a ve druhé půli přidalo vítěznou branku. V pohledném utkání tak slavilo úspěch mládí a dravost. Karel Petržílka, Jan Kriesman
PAPE Dejvice Sopouch FC
Robert Martišek – Pavel Brož, Martin Jurkemik, Adam Káral, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Petr Krejčík, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger