7. 12. 08 15:00 HANSP Šotgani Absinth 11. 4:10 (1:4)
Absinth měl jasnou převahu, i když chvílemi to vypadalo, že Šotgani dotáhnou náskok a ještě zabojují o body. Tomáš Šťastný, Jiří Dušek
Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs David Vítek – Michal Baštář, Ladislav Just, Martin Moník, Ondřej Pohan, Jakub Uher, Michal Vacátko, Martin Zeman
22., 58. Michal Baštář
25., 33., 47. Martin Moník
39. Jakub Uher
7. 12. 08 15:00 ZAK Sokol Vysočany B Bez názvu 11. 1:1 (0:1)
Utkání skončilo zaslouženou remízou. Brankáři obou týmů pochytali pár dobrých šancí. Jiří Hail, Petr Jelínek
Sokol Vysočany B Bez názvu
Jan Pekárek – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Aleš Urban vs Petr Skýpala – Karel Bronec, Jan Dajčar, Ondřej Jelínek, Zdeněk Laube, Jaroslav Láznička, Vladimír Průcha, Richard Skála
45. Matěj Kracman 2. Jaroslav Láznička
7. 12. 08 15:00 TEMPO RAF Jinonice Farkáň 92 1.FC 11. 0:4 (0:1)
Bojovné utkání, kde pouze jedno mužstvo trefovalo branku. RAF bojovali, ale jejich akce končily daleko od branky souoeře. Jaroslav Huňka
RAF Jinonice Farkáň 92 1.FC
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jiří Kytka, Jan Liška, Michael Melena, Tomáš Novák, Martin Rys, Daniel Truneček vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek, Štěpán Suchý
2. Ondřej Nierostek
39. Štěpán Froňka
46. Tomáš Kofroň
51. Petr Adam
7. 12. 08 15:00 P1 Paraguay Gente - Yeti FC 11. 5:5 (2:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Marek Nemec, Jiří Vesecký
Paraguay Gente - Yeti FC
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Holík, Michal Houška, David Pochobradský, Marek Šída, Martin Štencel, Peter Súkenník, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Tomáš Zach
25. Pavel Jiroušek
7. 12. 08 15:00 STOD Notorlet Stodůlky Hustec 11. 1:1 (1:1)
Pěkný fotbal ve škaredém počasí. Zasloužená remíza, oba soupeři byli nejspíš s bodem spokojeni. První půle patřila Notorletu, který však inkasoval jako první. Před poločasem ovšem vyšachoval obranu soupeře a vyrovnal. Po změně stran šlo všem více o udržení bodu, než o vítězství a tak není divu, že už žádná branka nepadla. David Kašpar, Radek Kašpar
Notorlet Stodůlky Hustec
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Nikola Lancz, Stanislav Ptáček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Jan Musil – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Roman Mašek, Filip Mátl, Antonín Sus
26. Vladimír Valášek 13. Antonín Sus
7. 12. 08 15:00 P3 Neumann S.K. Úderka Žižkov junioři 11. 2:3 (0:0)
Velmi pohledné utkání, se spoustou neproměněných šancí. I proto byl poločas bez branek. Ve druhém poločase začali být hosté aktivnější a Pospíšil otevřel skóre. Za tři minuty přidal druhý zásah a když ve 54.minutě zvýšil Šupita na 0:3, zdálo se být hotovo. Neumanni ale v posledních minutách chytili druhý dech, zatlačili soupeře před jeho branku a dvěma góly závěr zdramatizovali. Moc hezký fotbal, čistý a bez emocí. Lukáš Semirád, Karel Semirád
Neumann S.K. Úderka Žižkov junioři
Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Filip Šebek vs Pavel Řezáč – Filip Duranski, Lukáš Mráz, Tomáš Pospíšil, Robert Šupita, Michael Zelenka