Po 28.4.08 17:00, 18:15 zzPANK3 Maverick
So 3.5.08 08:45, 10:00 DEKAN Kerata Chíjos
So 3.5.08 11:15, 12:30 zzZARUB NeReal Žižkov FC
St 7.5.08 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Sokol Vysočany B
Út 13.5.08 19:00, 20:15 P3 s.Oliver A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

15. 6. 08 17:30 P3 s.Oliver A 1.FC Žižkov 11. 3:5 (2:2)
Pohledné utkání plné rychlích akcí a gólů. První poločas měl vyrovnaný průběh i výsledek. Hráči 1. FC Žižkov od začátku vedli, soupeř dokázal třikrát vyrovnat, závěr však patřil vítěznému týmu, který dvěma góly rozhodl.
s.Oliver A 1.FC Žižkov
Tomáš Vlček – Tomáš Bílek, Patrik Böhm, Petr Brinda, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Martin Valenta, Václav Venclík, Jan Wanner vs Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Kašpar, Michael Malý, Pavel Ševčenko, Jan Šimek, Josef Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora, Pavel Voborník
55., 57. Zdeněk Šimek
15. 6. 08 17:30 zzTKSPA Puk PFC Améby AFC A 11. 0:4 (0:1)
Hezké utkání, téměř bez faulů. Hosté si technickou hrou vytvořili převahu, kterou vyjádřili i gólově. Petr Jaroš, Tomáš Goldbach
Puk PFC Améby AFC A
Michal Klement – Martin Dohnal, Vladislav Jirásek, Vojtěch Kupilík, Radek Procházka, Jan Špinka, Petr Vybíral, Radek Zukal vs Petr Šorf – Petr Maxa, Filip Mikeš, David Rybín, David Šmída, Pavel Voska, Vladimír Voska
7., 48., 57. Pavel Voska
54. David Šmída
15. 6. 08 17:30 zzJUNI1 NeReal Žižkov FC Colo-Colo 11. 3:1 (1:0)
Tým hostů v prvním poločase odolával s velkým štěstím náporu domácích. Na konci první půle ale si Colo colo vypracovalo 2 velké šance, které ovšem neproměnilo. Žižkov rozhodl utkání až v posledních minutách.
NeReal Žižkov FC Colo-Colo
Michal Dadek – Michal Junek, Tomáš Kořínek, Martin Krupka, Pavel Nosek, Petr Nosek, Martin Peňáz, Jan Sklenář vs Petr Fígr – František Beneš, Vojtěch Dostal, Marek Pohanka, Robert Růžička, Tilo Tiepner
2. Pavel Nosek
59. Petr Nosek
60. Martin Peňáz
47. František Beneš
15. 6. 08 17:30 P1 Medvědi A Gente - Yeti FC 11. 3:2 (1:0)
Tvrdě hrané utkání, ve kterém Medvědi vedli už o tři branky, hosté dokázali závěr zápasu zdramatizovat, vyrovnat se jim už nepodařilo.
Medvědi A Gente - Yeti FC
Martin Petřina – Petr Černík, Radek Fron, Pavel Hodek, Matěj Horn, Michael Kyjak, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Petr Rezek, Jan Šimůnek vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Pavel Jiroušek, Martin Kotalík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Vladimír Veber
10. Radek Fron
38., 49. Petr Rezek
49. Stanislav Bezděka
59. Zbyněk Šámal
15. 6. 08 17:30 TEMPO Maverick Hustec 11. 4:2 (1:2)
Dokonalý zvrat předvedl v zápase tým Maverick. Dokázal otočit nepříznivý stav z 0:2 na 4:2. Základem úspěchu byla dokonalá souhra vítězného mužstva.
Maverick Hustec
Jiří Lokvenc – Oldřich Chuchler, Jiří Kopecký, Tomáš Kořán, Jiří Mleziva, Jiří Pecka, Michal Wenzl vs Jan Placr – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jan Malíř, Roman Mašek, Filip Mátl, Jan Musil, Antonín Sus
28., 60. Jiří Pecka
44. Jiří Kopecký
54. Jiří Mleziva
5. Pavel Jamrik
20. Martin Kubelík
15. 6. 08 17:30 ZAK Kerata Chíjos Sokol Vysočany B 11. 1:2 (1:1)
Poměrně napjaté utkání s množstvím faulů. Obě mužstva chtěla bodovat, ale šťastnější byly nakonec Vysočany.
Kerata Chíjos Sokol Vysočany B
Libor Siekela – Ivo Bronec, Tomáš Ehrenberger, Antonín Hejl, Filip Kulhánek, Jiří Novotný, Petr Ševčík, Pavel Skála, Tomáš Vosátka vs Jan Pekárek – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Aleš Urban