Út 2.9.08 17:00 zzHAGI2 Marami 1.FC Torzoo   (HL8C)
Út 2.9.08 18:15 zzHAGI2 Šumavská střela FK Klamovská skvadra   (HL8B)
Út 16.9.08 16:30 zzHAGI3 Mašťáci 1.FC Torzoo   (HL8C)
Út 16.9.08 17:45 zzHAGI3 Jemné a Solené 1.FC Sedm zbabělých A   (HL8B)
Ne 5.10.08 12:30 zzHAGI2 Krokodýl Vršovice FC Pragochmel Blšany A   (HL8O)
Ne 5.10.08 13:45 zzHAGI2 Lazareth VZ   (HL8B)

14. 12. 08 15:00 P2 Regulátor kyselosti Koza znezaneřáděná 11. 6:0 k.
Koza znezaneřáděná se k utkání nesešla... Michal Tichý
Regulátor kyselosti Koza znezaneřáděná
Martin Dytrych – Lukáš Müller, Jiří Němec, Vojtěch Patočka, Jan Vrubel, Lukáš Všetička, Jan Walter vs
30. 11. 08 16:15 BECH Koza znezaneřáděná Pražská hovada 10. 0:6 (0:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Ve druhém se postupem času projevilo, že domácí neměli nikoho na střídání. Josef Březina
Koza znezaneřáděná Pražská hovada
Kryštof Kobeda – Aleš Jindřich, Jan Kopal, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Sehnal vs Radim Šimík – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Tomáš Hájek, Karol Klein, Tomáš Kreitl, Jiří Růžička, Jiří Šebánek, Roman Šmejkal, Jan Zoň
9., 59. Roman Šmejkal
43. Radim Šimík
47., 51. Tomáš Kreitl
54. Jiří Růžička
23. 11. 08 13:45 zzJUNI2 Poštmistři A Koza znezaneřáděná 9. 5:2 (3:1)
Utkání proběhlo pod taktovkou Poštmistrů, kteří zúročili mírnou, ale trvalou převahu. Ocenění zaslouží oba brankáři, protože chytat v dnešních podmínkách vody a bahna Junioru, vyžadovalo odvahu a nadšení. Michal Petrásek, Miroslav Láník
Poštmistři A Koza znezaneřáděná
Michal Čermák – Jindřich Baumgartl, Richard Bláha, Karel Brousil, Miroslav Hřebík, David Petrouš, Josef Poslední, Petr Škvor vs Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Martin Spilka
23. Richard Bláha
25., 28. Karel Brousil
40., 49. David Petrouš
29. Aleš Jindřich
60. Pavel Sehnal
17. 11. 08 11:15 BECH Koza znezaneřáděná Motorclub 8. 1:2 (0:1)
V prvním poločase se hráči Motorclubu zaslouženě ujali vedení. Koze ale na druhý poločas dorazil hráč Jindřich a hra se minimálně vyrovnala. O výsledku rozhodl vlastní gól tř minuty před koncem. Jan Vimer, David Bochníček
Koza znezaneřáděná Motorclub
Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Michal Macek, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Martin Spilka vs Michal Kučera – Petr Exnar, Ladislav Feterik, Jan Kos, Valeriy Koval, Michal Zada
50. Aleš Jindřich 28. Jan Kos
57. OG
9. 11. 08 13:45 zzHAGI3 Marná snaha Koza znezaneřáděná 7. 2:2 (2:2)
Průměrný zápas osmé ligy, ovlivněný špatným terénem. Trochu více ze hry měla Marná snaha. Petr Hloušek, Ondřej Vecko
Marná snaha Koza znezaneřáděná
Roman Kalčík – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad vs Martin Spilka – Jan Barták, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
15. Jiří Janeček
25. Miroslav Procházka
18. OG
22. Jan Barták
2. 11. 08 20:00 ZAK Koza znezaneřáděná Los Gigoalos 6. 0:2 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Koza znezaneřáděná Los Gigoalos
Kryštof Kobeda – Aleš Jindřich, Michal Macek, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Martin Spilka vs Aleš Kovář – Vladan Crha, Jakub Ječmínek, Luboš Mercel, Robert Ondrášek, Jan Papež, Jindřich Pokorný
24. Jan Papež
42. Jakub Ječmínek
19. 10. 08 13:45 zzHAGI2 Koza znezaneřáděná Team 5. 6:1 (2:1)
Kvalitnější tým Kozy přehrál svého snaživého soupeře až ve druhé půli, větším důrazem. Petr Skoč, Ivan Kutal
Koza znezaneřáděná Team
Kryštof Kobeda – Michal Macek, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Martin Spilka vs Miloslav Koudelka – Filip Čapek, Jan Čermák, Magdaléna Dobřanská, Jakub Kopecký, David Švejda
20., 36., 37. Robert Šenk
28. Jan Papoušek
46., 48. Pavel Sehnal
29. David Švejda
12. 10. 08 15:00 zzHAGI2 FC Praha 07 Koza znezaneřáděná 4. 0:8 (0:4)
Jednoznačné vítězství fotbalovějšího mužstva. Milan Dedera
FC Praha 07 Koza znezaneřáděná
Václav Klíma – Tadeáš Bělík, Robert Bláha, Jindřich Hemerka, Lukáš Hes, Radek Hlaváček, Šebestián Kroupa, Petr Rakouš, Damián Vondrášek vs Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Sehnal, Robert Šenk
6., 35., 45. Aleš Jindřich
8., 59. Robert Šenk
11. Martin Matějka
26. Jan Kopal
58. Jan Barták
28. 9. 08 12:30 TEMPO Koza znezaneřáděná Athletico KMF 3. 1:3 (0:1)
Utkání odpovídalo osmé lize. Rozhodl vlastní gól 3 minuty před koncem. Tomáš Růžička
Koza znezaneřáděná Athletico KMF
Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Michal Macek, Martin Matějka, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Martin Spilka vs Tomáš Čerovský – Jiří Bruna, Petr Eliáš, Miloš Frýbert, Milan Fudali, Václav Lhotský, Michael Rutar
52. Aleš Jindřich 25. Milan Fudali
57. OG
60. Petr Eliáš
21. 9. 08 18:15 HRAB2 Strážci Pomeranče Koza znezaneřáděná 2. 1:3 (1:1)
Utkání plné zmařených šancí už v zárodku, díky nízké herní kvalitě obou mužstev. Nicméně hosté trefili branku vícekrát a tak vyhráli. Martin Petrů
Strážci Pomeranče Koza znezaneřáděná
Radek Urban – Šimon Křen, Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Milan Vondra, Zdeněk Vondra vs Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Michal Macek, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Martin Spilka
19. Zdeněk Vondra 15. Aleš Jindřich
35. Jan Papoušek
37. Pavel Ptáček
14. 9. 08 13:45 P2 Koza znezaneřáděná Social Members FC 1. 3:1 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Patrik Böhm, Josef Janota
Koza znezaneřáděná Social Members FC
Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Michal Macek, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Martin Spilka vs Jan Havlík – Marek Balla, Jiří Beran, Michal Beran, Chádí El-Moussawi, Petr Komárek, Tomáš Novák, Igor Suchý