Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 25.11.09 | 20:30 | zzBECHO | Prima team Hell Avalanche | 11. | 11:1 |
St 18.11.09 | 19:00 | HAJE1 | El Rancho Prima team | 10. | 0:5 k. |
St 11.11.09 | 20:30 | zzBECHO | Prima team EKB | 9. | 5:0 k. |
St 4.11.09 | 20:30 | zzBECHO | Robeda Praha NTPA Prima team | 8. | 1:3 |
St 21.10.09 | 19:00 | HAJE2 | Prima team Real Triky | 7. | 5:5 |
St 14.10.09 | 20:30 | zzBECHO | Trosca United Prima team | 6. | 1:6 |
St 30.9.09 | 20:30 | zzBECHO | Mufíci FC Prima team | 5. | 2:4 |
St 23.9.09 | 20:30 | zzBECHO | Prima team Milwerton | 4. | 7:2 |
St 16.9.09 | 19:30 | zzBECHO | Matrix Prima team | 3. | 3:3 |
St 9.9.09 | 19:30 | zzBECHO | Prima team Ozzáci 1.FC | 2. | 7:1 |
St 2.9.09 | 20:30 | zzBECHO | Kanálpucers 69 Prima team | 1. | 5:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Robeda Praha NTPA | 11 | 10 | 0 | 1 | 88:19 | 30 |
2. | Prima team | 11 | 9 | 2 | 0 | 63:21 | 29 |
3. | Matrix | 11 | 7 | 2 | 2 | 52:29 | 23 |
4. | Mufíci FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:25 | 22 |
5. | Kanálpucers 69 | 11 | 6 | 1 | 4 | 56:31 | 19 |
6. | Hell Avalanche | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:48 | 19 |
7. | Real Triky | 11 | 5 | 2 | 4 | 53:46 | 17 |
8. | Milwerton | 11 | 4 | 1 | 6 | 40:51 | 13 |
9. | Ozzáci 1.FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:54 | 8 |
10. | Trosca United | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:65 | 8 |
11. | El Rancho | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
12. | EKB | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 2.9.09 | 19:30 | zzBECHO | Masakr SANK Běchovice 2 A (FF2B) |
St 9.9.09 | 20:30 | zzBECHO | Kulda team FC KZ FC (FF3B) |
St 30.9.09 | 19:30 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A Olympique (FF2B) |
St 14.10.09 | 19:30 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A Real 8 FC (FF2B) |
St 11.11.09 | 19:30 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A STS Chvojkovice Brod (FF2B) |
St 25.11.09 | 19:30 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A KUR Černošice (FF2B) |