Lukáš Smetana – Martin Bukovský, Zdeněk Hrubý, Václav Královec, Michal Nosek, Lukáš Novotný, Pavel Tůma, Daniel Veselý vs Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Libor Štohanzl, Jiří Tříska
14. Pavel Cina
28. Libor Štohanzl
51. Václav Cina
7. 6. 09 17:30 zzZARUB Blesk VK B Samson Bonella A 10. 0:2 (0:1)
Technicky hrané utkání, ve kterém se brankově prosadil pouze hostující tým. Matěj Záhorský, Jan Zavadil
Blesk VK B Samson Bonella A
Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Petr Sita, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Jan Slabý – Petr Aksamít, Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Tomáš Gürtler, Petr Novák, Filip Turek
19. Miroslav Chmelík
60. Petr Čermák
30. 5. 09 10:00 zzNOVOB MTPCH Blesk VK B 9. 3:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání. Domácí v závěru bránili jednobrankový náskok a ubránili. Po jednom "vlastňáku" padlo na obou stranách. Miroslav Hyža
MTPCH Blesk VK B
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Petr Zelenka vs Pavel Cina – Milan Cina, Václav Cina, Martin Müller, Pavel Penc, Martin Snopek, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka
8. Marek Demo
20. Pavel Demo
41. OG
28. OG
58. Pavel Penc
24. 5. 09 11:15 P2 Blesk VK B Ginesio 8. 4:1 (1:1)
Utkání vyhrálo méně sympatické mužstvo (???), které však dokázalo proměnit všechny své vyložené šance. Hynek Franta
Blesk VK B Ginesio
Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Ladislav Dvořák, Martin Müller, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Kamil Kohout – Michal Kala, Dalibor Pavlíček, Pavel Šilhavý, Michal Truksa, Petr Ulman
24., 33. Martin Snopek
40. Libor Štohanzl
59. Ladislav Dvořák
5. Dalibor Pavlíček
16. 5. 09 10:00 P2 Demoliční četa Blesk VK B 7. 2:4 (0:1)
Svižný vyrovnaný zápas, v prvním poločase domácí nevyužili řadu šancí. Na konci první půle se do vedení dostali hosté. Ve druhé půli rozhodla početnější lavička a proměňování šancí týmu Blesk. Pavel Bezouška, Radek Žoha
Demoliční četa Blesk VK B
Jiří Kryštof – Petr Blažek, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Novák, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl vs Miroslav Jaroš – Pavel Cina, Václav Cina, Ladislav Dvořák, Martin Müller, Pavel Penc, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka
38. Jan Kryštof
48. Petr Blažek
44 František Koďousek 28., 43., 49. Martin Müller
52. Libor Štohanzl
44. Pavel Cina
8. 5. 09 08:45 ZAK Blesk VK B Deportivo Estudiantil FC A 6. 5:2 (2:1)
Ve velice pěkném a technickém zápase zvítězili zaslouženě domácí, hlavně díky rychlejšímu přechodu do útoku a přesnější koncovce.
Blesk VK B Deportivo Estudiantil FC A
Pavel Cina – Milan Cina, Václav Cina, Martin Müller, Pavel Penc, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Christian Rene Guzman Echalar – Javier Dario Acosta Serrano, Vladimir Aleman, Jose David Barrantes Alvarado, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Leonardo Echeverria, Daniel Alberto Jimenez Gonzales, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Luis Pando Huertas, Gary Yazbek
4. Václav Cina
22., 31. Martin Müller
38., 50. Libor Štohanzl
5. Luis Pando Huertas
56. Andres Felipe Caballero
3. 5. 09 11:15 KBELY Botič FC Blesk VK B 5. 2:3 (0:0)
Svižné a pohledné utkání se šťastným koncem pro hosty. V prvním poločase Botič neproměnil spoustu krásných gólových akcí a kvůli tomu přišel o všechny body. Ludvík Fiala, Yevgen Stets
Botič FC Blesk VK B
Jan Špatenka – Martin Neumann, Jan Škramlík, Jan Soják, Jan Soušek, Tomáš Voděsil vs Martin Snopek – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Ladislav Dvořák, Martin Müller, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka
36. Jan Škramlík
47. OG
39. Luboš Vejmelka
40. Ladislav Dvořák
48. Martin Müller
26. 4. 09 13:45 TEMPO Blesk VK B Bohemia Roztyly 4. 4:2 (0:1)
Velmi bojovné utkání, které bylo vyrovnané celý zápas kromě první desetiminutovky druhé půle, ve které Bohemia totálně vypla a Blesk toho využil čtyřmi góly. Tím strhnul zápas na svou stranu a vítězství si už nenechal vzít. Michal Bílý
Blesk VK B Bohemia Roztyly
Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Petr Sita, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Martin Zeman
33., 37. Martin Müller
34. Martin Snopek
39. Libor Štohanzl
57 Milan Cina 24. Tomáš Brabec
55. Martin Havelka
28. Dušan Mrozek
19. 4. 09 11:15 P2 Blesk VK B United clans 3. 6:3 (3:3)
Nervózně hraný zápas, zvítězilo mužstvo se širším kádrem, rozhodla lepší fyzička na konci zápasu. Stanislav Kasa, Kristian Šodor
Blesk VK B United clans
Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Pavel Penc, Petr Sita, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Martin Soudný, Martin Zdeněk
4., 25., 55. Libor Štohanzl
24. Pavel Cina
38. Luboš Vejmelka
59. Václav Cina
20., 22., 29. Martin Zdeněk
5. 4. 09 08:45 HANSP Alej FK A Blesk VK B 2. 0:6 k.
29. 3. 09 15:00 ZAK Blesk VK B Sokol Vysočany A 1. 7:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, které rozhodlo proměňování šancí. Od 50. min. hrálo prakticky pouze jedno mužstvo.
Blesk VK B Sokol Vysočany A
Miroslav Jaroš – Pavel Cina, Václav Cina, Ladislav Dvořák, Martin Müller, Petr Sita, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Lubomír Vodehnal, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba