Po 8.6.09 18:30 HRAB2 Hertha ZMZ Kings FC   (HL2A)
Po 8.6.09 19:45 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Sorbino   (HL8D)
Po 22.6.09 19:00 P2 Nemesis Deko   (HL2A)
Po 22.6.09 20:15 P2 Saens 1.FC B Juventus Pivus   (HL8A)

25. 6. 09 18:15 zzJUNI1 K.K.K. Felix club 11. 1:7 (1:3)
Utkání na neregulérním hřišti bylo sehráno pouze z povinnosti. KKK nastoupili pouze se čtyřmi hráči v poli a neměli šanci na úspěch.
K.K.K. Felix club
Jan Koška – Petr Brabec, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček vs Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Petr Švonc, Radek Troják, Pavel Žirko
13. Dejan Milinkovič 12. Marek Lisý
19. Radek Troják
29., 43. Pavel Žirko
39., 46. Petr Švonc
44. Jan Fried
11. 6. 09 18:15 ARIT Felix club Fugas CF A 10. 2:2 (1:1)
Utkání jak má být. Hráno velmi uvolněně s dramatickou koncovkou.
Felix club Fugas CF A
Pavel Žirko – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Petr Švonc, Radek Troják vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Radek Fál, Petr Frýba, Petr Gemza, Martin Kašák, Jan Klozar, Karel Mikeš, Josef Toma
10. Petr Švonc
60. Pavel Žirko
11. Petr Frýba
60. Martin Kašák
54. Karel Mikeš
25. 5. 09 18:15 zzTKSPA Felix club Šachta UK 9. 6:1 (1:0)
Felix club byl lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Šachta se statečně držela celý první poločas, když inkasovala až v jeho závěru. Po změně stran se projevila hanspaulská přímá úměra: čím více přibývalo gólů v síti Šachty, tím horší bylo chování jejich hráčů vůči rozhodčímu. Vysokou porážku hostující tým neunesl.
Felix club Šachta UK
Matej Orlický – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Radek Troják, Jaroslav Veselý, Pavel Žirko vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
28. Jan Štěpánek
36. Pavel Žirko
45., 59. Jaroslav Veselý
53. Marek Lisý
58. Jan Fried
48. Michal Kučera
21. 5. 09 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Felix club 8. 2:2 (0:0)
To byl mač! Adam Modrý, Marek Lojkásek
Domácí potřeby A Felix club
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk vs Matej Orlický – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Petr Švonc, Radek Troják, Jaroslav Veselý, Pavel Žirko
43., 51. Václav Srba 41., 54. Jaroslav Veselý
12. 5. 09 19:30 HANSP Felix club Demínka A 7. 8:1 (4:1)
Jednoznačný zápas pro domácí, Demínka vstřelila jen jeden gól a připravila tak gólmana domácích o čisté konto. Michal Nemček, Tomáš Urban
Felix club Demínka A
Matej Orlický – Jaroslav Hněvkovský, Petr Švonc, Radek Troják, Jaroslav Veselý, Pavel Žirko vs Stanislav Kasa – Zdeněk Baťha, Robert Imrich, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
3., 10., 47. Jaroslav Veselý
12., 35., 40. Radek Troják
29. Petr Švonc
56. Jaroslav Hněvkovský
17. Robert Imrich
4. 5. 09 19:30 ARIT Penco FC Felix club 6. 0:1 (0:1)
Zápas, kde si neuvěřitelné minely obránců podávaly ruku s tragédií jménem "proměňování" vyložených šancí. Jak to tak bývá, rozhodl náhodný gól z půlky po špatném vyběhnutí gólmana. Otakar Duben, Matěj Kuncíř
Penco FC Felix club
Stanislav Francl – Patrik Baláž, Stanislav Ježek, Josef Mašinda, David Prachař, Róbert Ragančík, Michal Voith vs Matej Orlický – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ladislav Petík, Radek Troják, Jaroslav Veselý, Pavel Žirko
55 Michal Voith 23. Ladislav Petík
28. 4. 09 20:45 DEKAN Felix club 1.FC-KFC 5. 2:3 (1:2)
Domácí měli v úvodu tlak, ale ze dvou brejků skórovali hráči KFC, Felix club do poločasu snížil. V druhé půli hosté odolávali tlaku domácích a nakonec přidali třetí gól. Felix club pak ještě snížil z penalty.
Felix club 1.FC-KFC
Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Petr Švonc, Radek Troják, Pavel Žirko vs Jan Kaňok – Jiří Beneš, Petr Hlavica, Josef Husák, Jan Kaprhál, Michal Novotný, Rudolf Podroužek
55. Pavel Žirko
7. Michal Novotný
8., 51. Jan Kaprhál
23. 4. 09 20:00 STER3 Křídla Ďáblic Felix club 4. 1:5 (0:2)
Plynulý zápas bez střídání, kdy domácí hráli celý zápas oslabeni. Průběh zápasu byl jednoznačný od začátku až do konce. Chvilková nepozornost hostujícího gólmana vedla k čestnému zásahu domácích. Július Šaróka, Oldřich Štecha
Křídla Ďáblic Felix club
Jaroslav Svoboda – Jiří Lupoměch, Tomáš Mrázek, Roman Vejvoda, Tomáš Voldán vs Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Radek Troják, Pavel Žirko
50. Roman Vejvoda 6. Jaroslav Hněvkovský
18. Jaroslav Veselý
36., 59. Marek Lisý
14. 4. 09 19:30 DEKAN Felix club Little Eden FC 3. 1:3 (1:0)
Velice bojovný zápas, v němž domácí sice  o přestávce vedli, ale lepší hosté ve druhé půli skóre otočili.
Felix club Little Eden FC
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Kárník, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Petr Švonc, Radek Troják, Pavel Žirko vs Václav Šinkmajer – František Berka, Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Vladimír Stopa, Jiří Žížala
9. Pavel Žirko 44. Michal Slavík
50., 59. Tomáš Hlaváč
9. 4. 09 20:45 DEKAN Real TIDE XXL Felix club 2. 5:4 (3:2)
Od prvních minut se hrálo zajímavé utkání a hlavně bylo vyrovnané až do úplného závěru. Bylo vidět hodně obratů skóre, když jednou vedl Real a za chvíli zase Felix. Nakonec se do vedení dostal Real a už ho udržel. Daniel Vrzák, Václav Stříbrský
Real TIDE XXL Felix club
Radek Řehoř – Jiří Bouše ml., Jan Pilmaier, Martin Satar, Libor Troch, Roman Vokál, Luděk Vošta, Martin Vošta vs Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Kárník, Marek Lisý, Ladislav Petík, Petr Švonc, Radek Troják