Ne 10.5.09 15:00 zzANG Basta fidli B Colo-Colo   (HL7I)
Ne 10.5.09 16:15 zzANG Partizan Východ Tvůj děda!   (HL7L)
Ne 10.5.09 17:30 zzANG Sananim FC A Kolomajzna TJ   (HL4D)
Ne 14.6.09 11:15 P2 Slovan Amatéři Corleone   (HL6H)
Ne 14.6.09 12:30 P2 Torpédo Řepy Drny FC   (HL7K)
Ne 14.6.09 13:45 P2 Reage boys Arabská   (HL4F)

21. 6. 09 16:15 DEKAN Kikina bar Hustec 11. 3:6 (1:2)
Oba týmy se prezentovaly rychlou a technickou hrou. Kikina měla mírnou herní převahu, ale nedokázala čelit rychlým brejkům soupeře. Martin Semerád, Tomáš Olejník
Kikina bar Hustec
Jiří Beseda – Petr Hádek, Pavel Horký, Martin Janoušek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Matěj Urban vs Vojtěch Havlovec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Filip Mátl, Lukáš Moravec
60. Roman Mašek
7. 6. 09 15:00 zzZARUB Hustec Kerata Chíjos 10. 1:0 (1:0)
Hezké a bojovné utkání, ve kterém hlavní roli sehráli oba brankáři. Gólman hostí a potažmo celý jeho tým byl o trochu lepší a zaslouženě zvítězil. Jan Zavadil, Matěj Záhorský
Hustec Kerata Chíjos
Vojtěch Havlovec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Filip Mátl, Antonín Sus vs Filip Kulhánek – Ivo Bronec, Daniel Buchta, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, Tomáš Vosátka
9. Jakub Kumšta
31. 5. 09 12:30 ZAK Hustec Sokol Vysočany C 9. 0:0 (0:0)
Krásný zápas, kterému dominovali oba brankáři. Libor Viták, Petr Novotný
Hustec Sokol Vysočany C
Vojtěch Havlovec – Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Filip Mátl, Lukáš Moravec, Jan Musil, Antonín Sus vs Roman Janda – Martin Boháček, Marek Grundza, Rostislav Ištok, Michal Kazda, Tomáš Kočí, Petr Kubát, Jiří Lukášek, Radek Stehlík, Martin Vaňourek
24. 5. 09 13:45 KBELY Erko Kbely Hustec 8. 0:3 (0:2)
V první půli hrálo Erko pouze se čtyřmi v poli a Hustec toho využil ke vstřelení dvou branek. Po přestávce dorazily Erku posily a hra se vyrovnala. Oba týmy si vytvořily řadu šancí, ale prosadil se znovu jen Hustec v závěru utkání. Josef Klain, Martin Klain
Erko Kbely Hustec
Václav Petráň – Petr Havlíček, Jiří Kaiser, Jakub Kučera, Jan Leibl, Richard Machač, Martin Pácha, Tomáš Weinfurt vs Vojtěch Havlovec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Filip Mátl, Antonín Sus
10. Antonín Sus
22. Pavel Jamrik
55. Jakub Kumšta
17. 5. 09 18:45 ZAK Hustec Debakl FC 7. 3:1 (0:0)
V první půli vyrovnaný zápas s minimem šancí, ve druhé půli byli lepší domácí, kteří měli lepší fyzičku. Zdeněk Janoušek
Hustec Debakl FC
Martin Kubelík – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Vojtěch Havlovec, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus vs Luboš Valent – Milan Knotek, Jiří Loudil, Miroslav Plíšek, Alexandr Sirotek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent, Miloslav Vašák
36. Lukáš Moravec
52. Antonín Sus
57. Jakub Kumšta
60. Jan Šuráň
3. 5. 09 11:15 zzPANK1 Atlanta Žižkov FC Hustec 6. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza.
Atlanta Žižkov FC Hustec
Jan Krutský – Gordon Nelson, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Jan Zikmund, Zdeněk Zítko vs Vojtěch Havlovec – Aleš Hemek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Filip Mátl, Lukáš Moravec, Antonín Sus
16. Michal Puchmajer 57 Zdeněk Zítko 17. Pavel Jamrik
26. 4. 09 13:45 zzZARUB Hustec 1.FP Praha 5. 4:1 (3:0)
Běhavé utkání, lepší domácí dávali branky a zaslouženě vyhráli. Zdeněk Chrudimský, Pavel Moravec
Hustec 1.FP Praha
Vojtěch Havlovec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Aleš Hemek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Jan Musil, Antonín Sus, Jan Sus vs Jakub Horák – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Michal Petr
6., 12. Martin Kubelík
17. OG
48. Pavel Jamrik
58. Michal Petr
19. 4. 09 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Hustec 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání vysoké úrovně zaslouženě vyhráli Hustci. O vítězství rozhodli dvěma góly v úvodu druhé půle. Tučňáci se snažili, dokonce vstřelili i kontakntí gól, ale bylo to z jejich strany vše. Martin Lukáč, Jan Zachariáš
The Penguins 6:5 B Hustec
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., David Dušek, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Vojtěch Havlovec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Roman Mašek, Filip Mátl, Lukáš Moravec, Jan Musil, Antonín Sus
2., 45. Bohuslav Pixa 1., 31., 32. Lukáš Moravec
11. 4. 09 08:45 zzNOVOB Hustec Stýbla Ďáblic 3. 1:4 (0:2)
Domácí dobře kombinovali, ale po dvou chybách v první půli dvakrát inkasovali. Druhý poločas hráli hosté na údržbu dvoubrankového náskoku a ojediněle vyráželi do rychlých protiútoků. V závěru dva z nich využili ke vstřelení třetího a čtvrtého gólu. Domácí se dočkali čestného úspěchu až se závěrečným hvizdem. Miroslav Hyža
Hustec Stýbla Ďáblic
Lukáš Moravec – Tomáš Blažek, Aleš Hemek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Roman Mašek, Filip Mátl, Jan Musil, Antonín Sus vs Sreten Cvijovič – Václav Friml, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Vladimír Stibora, Miroslav Weiner
60. Filip Mátl 12. Jan Mach
29., 55. Petr Kačerovský
58. Vladimír Stibora
5. 4. 09 15:00 zzNOVOB Puk PFC Hustec 2. 0:1 (0:1)
Nervózní a vyhecovaný zápas. I přes velký tlak soupeře dokázal náhradní brankář hostů, který nastoupil již v 7.minutě po zranění "jedničky", udržet nulu. Tomáš Spanilý, Zdeněk Sekavec
Puk PFC Hustec
Michal Klement – Petr Čížek, Heinz Klim, Libor Kupilík, Vojtěch Kupilík, Milan Praženka, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Eduard Vítek, Radek Zukal vs Vojtěch Havlovec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Aleš Hemek, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Roman Mašek, Filip Mátl, Lukáš Moravec
7. Filip Mátl
29. 3. 09 17:30 HANSP Hustec Paraguay 1. 3:5 (0:2)
Utkání výborné úrovně přineslo zasloužené výtězství týmu Paraguay, který po celý zápas vedl. Soupeř se však nevzdal a bojoval až do konce. Na vyrovnání to však nestačilo.
Hustec Paraguay
Vojtěch Havlovec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus, Jan Sus vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Peter Súkenník, Josef Švanda, Jan Tyl