Pá 10.4.09 17:00, 18:15 zzZARUB Orosený Paragraf
Po 13.4.09 15:00, 16:15 KBELY Blue devils
Út 21.4.09 17:00, 18:15 KBELY VŠSK MFF UK B
Út 21.4.09 19:30, 20:45 DEKAN Vršovice Breaker´s FPC
Pá 24.4.09 19:30, 20:45 DEKAN Orosený Paragraf
Po 4.5.09 17:00, 18:15 zzANG Terasy KFC A
Po 4.5.09 18:30, 19:45 HRAB3 Komtupapa
Další pískání Kompletní rozpis pískání

28. 5. 10 18:15 KBELY Ontosport VŠSK MFF UK B 8. 4:2 (2:0)
Šance byly na obou stranách, svou zkušenost prokázal Novák, který rozhodl zápas hattrickem. Lubomír Řádek, Milan Hrdlička
Ontosport VŠSK MFF UK B
Jan Zdich – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Pavel Šimsa, Michal Svoboda vs Tomáš Tejnora – Viktor Bobro, Petr Kos, Zdeněk Říha, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Miroslav Ulrich, Jan Vyhnánek, Marek Zelc
8., 28., 50. Karel Novák
58. Michal Svoboda
40. Zdeněk Říha
53. Vladimír Šišma
28. 5. 10 18:15 zzTKSPA Vršovice Breaker´s FPC Ya Basta! B 8. 0:4 (0:1)
V utkání adeptů postupu vedli hosté od 15.minuty. Soupeře z Vršovic k žádným větším šancím nepustili, naopak v poslední desetiminutovce své vedení navýšili. Jan Bárta, Pavel Kašpar
Vršovice Breaker´s FPC Ya Basta! B
Petr Havlín – Petr Blažej, Vladimír Hádek, Tomáš Havlín, Luděk Trunda, Pavel Vachuda vs Jan Fiala – David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Jan Ramba, Martin Veselý
15., 53. Vladislav Monakov
50., 57. Petr Michálek
28. 5. 10 17:00 KBELY Modrá vopice TJ Blue devils 8. 1:4 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání, druhý poločas rozhodl o vítězství hostů. Milan Hrdlička, Štěpán Král
Modrá vopice TJ Blue devils
David Surowiecki – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Martin Kmoch, Michal Krpálek, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Dušan Brůček – Martin Boháč, Roman Boháč, Petr Hulán, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild, Petr Zajíček
5. Michal Krpálek 8., 46. Petr Hulán
35. Roman Moulis
40. Roman Vild
26. 5. 10 19:30 zzHAGIB Komtupapa Orosený Paragraf 8. 3:1 (0:1)
Vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým. Hosté přestali v závěru hrát. Martin Tůma, Robert Nykl
Komtupapa Orosený Paragraf
Miroslav Špaček – Jan Berka, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Milan Lávička, Jiří Nakládal, Jaromír Šmatla vs Zdeněk Dítě – Aleš Blahut, Pavel Bret, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka
39. Jiří Nakládal
58. Miroslav Špaček
59. Ondřej Kňava
21. Lukáš Vacek
26. 5. 10 17:00 zzTKSPA XXX The Wall 8. 3:2 (2:0)
Hráči The Wall litovali,že se nesešli a tak trochu předčasně odepsali výsledek. Na hřišti to tak ale vůbec nevypadalo. XXX sice dali v první půli dvě branky ale mohlo to být i naopak. Po změně stran už absence hráče byla znát a přestože Wall druhou půli vyhráli, je celkový výsledek spravedlivý. Jiří Vanča, Petr Ježek
XXX The Wall
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, Jan Křen, Vladimír Krůta, Petr Kubišta, Pavel Majer vs Jakub Zamazal – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Jan Topinka, Petr Vácha
6., 30. Tomáš Cígler
45. Zbyněk Dusil
33. Petr Jindřich
56. Petr Vácha
25. 6. 09 20:00 STER3 Vršovice Breaker´s FPC Namo FC 11. 1:2 (0:1)
Rychlé a bojovné utkání. Početnější střídačka týmu namo dovolovala hrát presing, z čehož vyústilo dvoubrankové vedení. Vršovicím se podařilo snížit a tak zůstalo utkání dramatické až do konce. David Šindler