Po 4.5.09 17:00 zzANG Celtic THK Hrnčířský bubáci   (HL8B)
Po 4.5.09 18:15 zzANG Pirelli Ratajski démoni   (HL6A)
Čt 18.6.09 18:15 zzANG Čechie 12° Zachovalí   (VL3C)
Čt 18.6.09 19:30 zzANG Oblouci 81 AFC Starci na chmelu B   (VL4B)
Po 22.6.09 17:00 zzANG Koliba F.C.V. Dřevorubci Modřany S   (SVL1A)
Po 22.6.09 18:15 zzANG Green tyros S.N.F. A   (HL2B)

25. 6. 09 19:30 zzANG Terasy KFC A Modrá vopice TJ 11. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla branka z šesté minuty, kdy si hosté dávali malou domů, která s přispěním Tatara skončila v síti. Konec zápasu byl trochu hektický, když se hráči Modré vopice snažili všemožně vyrovnat, ale to už se jim nepodařilo. Radek Pekárek, Patrik Hozák
Terasy KFC A Modrá vopice TJ
Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Filip Hamza – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Petr Šilhánek
6. Josef Tatar
32. Karel Kunc
37. Petr Šilhánek 41. Michal Hlavatý
23. 6. 09 20:15 P3 Namo FC Terasy KFC A 8. 2:1 (1:1)
Pěkné utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým.
Namo FC Terasy KFC A
Jan Kneissl – Petr Hrášek, Michael Jakubův, Tomáš Koucký, Miroslav Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček
5. Tomáš Zalabák
51. Petr Hrášek
8. Oldřich Janouš
11. 6. 09 17:00 zzANG Komtupapa Terasy KFC A 10. 8:3 (2:1)
Domácí začali v oslabení o jednoho hráče, ale hosté přesilovku nevyužili. Po vyrovnání početu hráčů se projevila větší zkušenost a pohyb domácích, kteří Terasy deklasovali. Ke cti poražených slouží, že zápas nevypustili a v závěru ještě korigovali skóre. Martin Franěk, Zdeněk Ryvol
Komtupapa Terasy KFC A
Roman Hnilo – Jan Berka, Kamil Dobrev, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček vs Dušan César – Jiří Chýle, Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar
56. Josef Tatar
4. 6. 09 17:00 zzANG Terasy KFC A Ontosport 9. 4:4 (3:3)
Ontosport byl od začátku lepším týmem. Rozdíl byl zejména v technice. Ontosport může litovat tří nastřelených tyčí a Svoboda, že jeho čtyři branky znamenaly pro tým pouze bod. Ondřej Matějka, Petr Strnad
Terasy KFC A Ontosport
Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Jakub Šídlo, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Josef Tatar vs Jan Zdich – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda
7. Petr Křepelka
20., 26., 52. Karel Kunc
57 Jakub Šídlo 1., 16., 19., 54. Michal Svoboda
21. 5. 09 17:00 zzANG Terasy KFC A Vršovice Breaker´s FPC 7. 3:3 (2:2)
Od začátku velmi vyrovnané utkání. Remíza je spravedlivá. Luboš Tengler, Michal Novák
Terasy KFC A Vršovice Breaker´s FPC
Dušan César – Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda vs Petr Havlín – Václav Chadima, Vladimír Hádek, Tomáš Havlín, Luděk Trunda, Pavel Vachuda, Petr Vachuda
4. Karel Kunc
23. Karel Rožec
37. Ivo Melicher
10. Luděk Trunda
24. Tomáš Havlín
60. Vladimír Hádek
14. 5. 09 17:00 zzANG The Wall Terasy KFC A 6. 9:3 (7:1)
Z duelu generací vyšli jednoznačně vítězně mladší domácí, kteří od začátku uplatňovali svoji rychlost a kombinaci. Po první půli vypadala situace Teras na ručník, ve druhé půli přestali domácí hrát, a tak dovolili Terasám výsledek zkorigovat. Martin Dostál, Milan Dostál
The Wall Terasy KFC A
Pavel Knob – Jakub Havlíček, Petr Kapoun, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Petr Vácha, Jakub Zamazal vs Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Josef Tatar
49. Karel Kunc
7. 5. 09 17:00 zzANG Terasy KFC A Ya Basta! B 5. 3:4 (2:2)
Slušně hrané utkání, vyrovnaný zápas. V závěru bylo utkání trochu nervozní, ale vítěz si dva body vybojoval. Dušan Bruncko, Ivan Moucha
Terasy KFC A Ya Basta! B
Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, Ondřej Hána, Petr Michálek, Adam Peták, Jan Ramba, Martin Veselý
13., 24. Přemysl Tatíček
57. Ivo Melicher
6., 36. Mikuláš Čimbura
14. Petr Michálek
39. Martin Veselý
23. 4. 09 17:00 zzANG XXX Terasy KFC A 4. 7:4 (3:1)
Z počátku vyrovnaný zápas, postupně se domácí začali více prosazovat a střílet góly. Ve druhé půli nejrřív navýšili skóre domácí, v závěru nechali soupeře, aby upravil výsledek do přijatelné podoby. Luboš Olmr, Oldřich Přibyl
XXX Terasy KFC A
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, Jan Křen, Vladimír Krůta, Petr Kubišta, Pavel Majer vs Dušan César – Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Jakub Šídlo, Josef Tatar, Přemysl Tatíček
10. Tomáš Cígler
14., 29., 34., 49. Zbyněk Dusil
47., 53. Vladimír Krůta
25., 59. Přemysl Tatíček
38. Karel Kunc
58. Ivo Melicher
16. 4. 09 17:00 zzANG VŠSK MFF UK B Terasy KFC A 3. 4:1 (2:1)
Uktání proběhlo v celkem klidné atmosféře, až na poznámky týmu hostů. Domáci se chopili vedení, ale hosté rychle srovnali. Ovšem domácí proměnili svou převahu i gólově a nakonec suveréně vyhráli.
VŠSK MFF UK B Terasy KFC A
Tomáš Tejnora – Viktor Bobro, Petr Kos, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Miroslav Ulrich, Jan Vyhnánek, Marek Zelc vs Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček
19., 29. Jan Vyhnánek
41. Petr Sváček
58. Vladimír Šišma
23. Přemysl Tatíček 53. Josef Tatar
56. Ivo Melicher
9. 4. 09 17:00 zzANG Terasy KFC A Orosený Paragraf 2. 3:3 (2:2)
Ze začátku byli lepší domácí, dostali se do dvoubrankového vedení. Paragraf ještě do poločasu vyrovnal, pak se do vedení dostai opět domácí, ale v závěrečné minutě gólem z penalty hosté zaslouženě vyrovnali. Petr Pařízek, Jaroslav Šindelář
Terasy KFC A Orosený Paragraf
Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Milan Vrchotka
11., 13. Josef Tatar
45. Petr Křepelka
15. Pavel Bret
24. Zdeněk Dítě
60. Milan Vrchotka
2. 4. 09 17:00 zzANG Blue devils Terasy KFC A 1. 4:1 (1:0)
Zajímavé utkání o jehož vítězi rozhodlo pohotvé zakončení hráčů Blue devils- Soupeř si vytvořil veliké množství šancí, střelecky se však prosadil až v závěru.
Blue devils Terasy KFC A
Antonín Koudela – Martin Boháč, Karel Gareis, Petr Hulán, Petr Janda, Roman Vild vs Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček