Pá 24.4.09 17:00 zzZARUB Čelzí Delivery FC   (HL6E)
Pá 24.4.09 18:15 zzZARUB Káca FC B Real Prd   (HL5E)
Út 12.5.09 19:00 P3 PFC Kodymka SUP A Traktor Humus SUP A   (SVL2B)
Út 12.5.09 20:15 P3 Bublifuck Palouk SK   (HL5B)

21. 6. 09 12:30 zzZARUB Real Sharks Samson Bonella B 11. 2:1 (2:0)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Sharks. Michal Čermák, Jiří Benda
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Martin Kostečka – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský
5. Martin Novotný
30. Martin Němeček
45. Petr Štěpánek
7. 6. 09 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Tajfun AC 10. 0:0 (0:0)
Kvalitu hostí nahrazovali domácí kvantitou v počtu hráčů a proto utkání skončilo jak začalo. Jan Zavadil, Matěj Záhorský
Samson Bonella B Tajfun AC
Martin Kostečka – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Rudolf Říha, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs Pavel Heral – Tomáš Benc, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Menhard, Libor Musil
31. 5. 09 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Free team 9. 6:0 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 45.minutě pro inzultaci rozhodčího jedním z hráčů hostů.  Jinak to bylo vyrovnané utkání.
Samson Bonella B Free team
Pavel Kubeček – Ondřej Fitz, Jiří Kunčík, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs František Kohák – Robert Apolín, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel
35. OG 43 Marek Socha 5. František Kohák
43. Petr Meckel
45. Petr Meckel
24. 5. 09 16:15 zzZARUB River lejt B Samson Bonella B 8. 1:2 (0:1)
Samson byl v tomto duelu šťastnějším týmem. Druhá půle byla dost nervózní. River lejt darovali soupeři vítězství špatným výkopem v 39.minutě. Aleš Houra, Pavel Moravec
River lejt B Samson Bonella B
Jan Lőbl – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Adam Mayer, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček vs Pavel Kubeček – Ondřej Fitz, Jiří Kunčík, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský
37. OG 25. Martin Slaboch
39. Petr Štěpánek
17. 5. 09 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Tatra 04 7. 0:5 (0:2)
Utkání mělo jednoznačný průběh. David Král, Pavel Řežábek
Samson Bonella B Tatra 04
Martin Kostečka – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Martin Slaboch, Marek Socha, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs David Chyba – Jan Čáslavka, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Filip Timingeriu
8., 43., 53. Tomáš Pojkar
17., 50. Miroslav Šenfeld
10. 5. 09 16:15 zzZARUB PKD 2006 Samson Bonella B 6. 4:2 (2:0)
Svižné utkání s lepší kombinační hrou domácích. Milan Ludvík, Petr Šrámek
PKD 2006 Samson Bonella B
Libor Achac – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Tomáš Macalík, Jan Poduška, Jan Thomayer, Roman Tošnar vs Martin Kostečka – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Martin Slaboch, Marek Socha, Roman Stupka, Zdeněk Záluský
4., 32. Tomáš Macalík
12. Jan Poduška
55. Matěj Chvojka
57. Martin Slaboch
58. Zdeněk Záluský
26. 4. 09 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Jabadabadoo Prosek 5. 2:8 (1:3)
Utkání s jasnou převahou Jabadabadoo. Hráči Samsonu by se měli soustředit na spíš na svůj výkon, než na rozhodčího.
Samson Bonella B Jabadabadoo Prosek
Martin Kostečka – Jiří Farka, Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Rudolf Říha, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs Michal Karaman – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Jan Machynka, Radek Pecka, Zdeněk Podlipný, Jiří Roučka, Jan Weigl
13. Zdeněk Záluský
57. Rudolf Říha
8., 22., 31., 47. Radek Pecka
12. Roman Guttenberg
48. Jan Weigl
52., 57. Pavel Hradílek
19. 4. 09 16:15 zzZARUB Yamato Day 02 Samson Bonella B 4. 3:0 (3:0)
Fotbalovost a hravost zvítězily nad bojovností a tvrdostí.
Yamato Day 02 Samson Bonella B
Jan Jelínek – Tomáš Bím, Robert Flasza, Martin Matyáš, Jakub Rybka, Martin Šmakal, Róbert Vaníček vs Pavel Kubeček – Jiří Farka, Jiří Kunčík, Rudolf Říha, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský
9. Robert Flasza
18. Martin Matyáš
28. Róbert Vaníček
13. 4. 09 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Víťazný február FK 3. 0:5 (0:2)
Jednoznačné vítězství hostujícího Februára navzdory tomu, že první poločas byl velmi vyrovnaný. Martin Hajný, František Krejča
Samson Bonella B Víťazný február FK
Martin Kostečka – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Petr Procházka, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs Jiří Jansa – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Petr Kostelka, Pavel Strnad, Aleš Vytečka
7 Ondřej Fitz
27 Martin Slaboch
51 Marek Socha
8., 26., 51. Petr Kostelka
54. Michal Caithaml
58. Aleš Vytečka
5. 4. 09 16:15 zzZARUB Věčná žízeň Samson Bonella B 2. 0:6 (0:0)
Zápas byl předčasně ukončen pro inzultaci rozhodčího bezmozkem Vrzalem. Lukáš Obrusník, Michal Šimánek
Věčná žízeň Samson Bonella B
Marek Poláček – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Hynek Češpiva, Oleksandr Ivanov, Pavel Kameš, Petr Mácha, Jiří Mrázek, Robert Písařík, Jiří Vrzal vs Martin Kostečka – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Zdeněk Záluský
49 Jiří Vrzal
50 Jiří Vrzal
45. Ondřej Fitz
49. Zdeněk Záluský
29. 3. 09 16:15 zzZARUB Samson Bonella B TBC Lachtan A 1. 0:1 (0:0)
Bojovné a vyhecované utkání rozhodla branka z pokutového kopu, za ruku ve vápně. Jiří Havle, Tomáš Přecechtěl
Samson Bonella B TBC Lachtan A
Martin Kostečka – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Rudolf Říha, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs Tomáš Andrle – Jiří Balla, Michal Krystín, Jan Mádr, Lukáš Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Tomáš Říčka, Jan Vejmelka