Pá 10.4.09 17:00 DEKAN Co je? Pivnice U Zpěváčků   (HL8G)
Pá 10.4.09 18:15 DEKAN Vyprahlo FC VET Kumpáni VET   (VL3B)
Pá 24.4.09 17:00 zzJUNI2 Sněhová královna Petrohradská BFK B   (HL8G)
Pá 24.4.09 18:15 zzJUNI2 Pod parou Spící jeleni   (HL8G)
Čt 28.5.09 17:00 BECH pRagga Urquell Suchá dáseň AC   (HL8F)
Čt 28.5.09 18:15 BECH Jawa - Techno team Folprecht 1.FC VET   (VL3C)

22. 6. 09 19:30 DEKAN Sean team A Green shock FC 11. 15:1 (10:1)
Hosté nastoupili pouze ve čtyřech v poli, což velice ovlivnilo ráz utkání. Nedokázali vzdorovat drtivému nástupu Sean teamu a už od desáté minuty se zápas dohrával jen z povinnosti.
Sean team A Green shock FC
Tomáš Černý – Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Robert Szabo, Tomáš Záboj vs Michal Čermák – Jiří Benda, Jiří Jirásek, Záviš Löffelmann, Jakub Martínek, Radek Nosil, Antonín Tikovský
27. Antonín Tikovský
15. 6. 09 17:00 ARIT Canary FC Sean team A 10. 0:4 (0:1)
Klidné utkání, ve kterém měl převahu Sean Team. Zápas mohl skončit i vyšším rozdílem, ale hosté spoustu gólových šancí nevyužili. Jaroslav Macek
Canary FC Sean team A
Pavel Virt – David Aubrecht, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř vs Tomáš Černý – Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Robert Szabo
28., 42., 52. Aleš Průša
45. Robert Szabo
8. 6. 09 17:00 zzNOVOB Sean team A Admira 97 9. 4:1 (0:1)
Pěkné utkání, které rozhodla hrubka brakáře Admiry. Ve 48.minutě namazal Průšovi ze Sean teamu, který zvýšil na 3:1 a bylo hotovo. Jan Šulc, Miroslav Dubský
Sean team A Admira 97
Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Jindřich Holakovský – Jiří Capil, Petr Kopsa, Robert Kovařík, Jan Kratochvíl, Petr Sinke, Petr Štrébl, Dušan Štumpf, Václav Teller, Michal Uruba
37., 42. Vojtěch Neuberg
48., 59. Aleš Průša
3. Václav Teller
1. 6. 09 19:30 zzTKSPA Ya Basta! A Sean team A 8. 0:6 (0:2)
Rozhodčí nenapsal žádný komentář k utkání. Jan Kuchařík, Tomáš Bedrna
Ya Basta! A Sean team A
Daniel Mališ – Jiří Andrs, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Dan Podpěra, Kryštof Vancl vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Robert Szabo
13., 31. Ondřej Polák
14., 58. Aleš Průša
51. Robert Szabo
55. Tomáš Černý
25. 5. 09 17:30 STER3 Sean team A Stará parta 7. 3:2 (1:0)
Pohledné kombinační utkání, hrané v rychlém tempu. Zvítězil šťastnější tým. Karel Kolman
Sean team A Stará parta
Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Robert Szabo vs Haitham Jassim – David Blažek, Petr Černý, Jiří Hypšt, Ondřej Kačena, Petr Mašát, Jiří Pavlata, Jaroslav Švestka, Radek Veselý
8. Petr Šmigol
46. OG
56. Ondřej Polák
40. Jaroslav Švestka
51. Jiří Hypšt
18. 5. 09 17:00 HANSP Zelení študáci Sean team A 6. 4:8 (3:5)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Tomáš Bedrna, Jakub Veverka
Zelení študáci Sean team A
Pavel Janeček – Marek Bárta, Jan Bozděch, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Tomáš Pospíšil, Tomáš Tauchman, Tomáš Vích vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj
1. Michal Gertner
5., 50. Tomáš Tauchman
27. Marek Bárta
4., 6., 21., 31., 39. Aleš Průša
12., 15. Daniel Neuberg
51. Tomáš Černý
11. 5. 09 18:15 zzHAGIB Saens 1.FC B Sean team A 5. 1:6 (0:3)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...

Minuty u branek pouze orientační, stejně jako poločasový výsledek. Rozhodčí se je neobtěžoval napsat, stejně jako komentář atd.
Saens 1.FC B Sean team A
Michal Petr – Ivo Hasal, František Mak, Marek Prosický, Roman Rada, Michal Škaloud, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Tomáš Černý – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol
35. Roman Rada 10. Ondřej Polák
20., 30., 40., 50. Aleš Průša
60. Aleš Kratochvíl
4. 5. 09 20:00 STER2 Sean team A Sculpturo FC 4. 5:1 (1:0)
Na konci první půle Sean team dal branku a vedl v půli 1:0. Ve 40. minutě Stránský vyrovnal. V 54. minutě dal Průša druhou branku a ta zlomila Sculpturo. 57., 58., 60. minuty tomu daly jen za pravdu. Na 8. ligu výborný fotbal.
Sean team A Sculpturo FC
Tomáš Černý – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Petr Škarda – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Lukáš Marek, Daniel Stránský, Filip Tomáš, Lukáš Vladyka, Miloš Vladyka
23., 54., 58. Aleš Průša
57. Ondřej Polák
60. Petr Šmigol
40. Daniel Stránský
27. 4. 09 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Sean team A 3. 3:3 (2:3)
Vyrovnané utkání, v první půli lepší Sean, ve druhé zase Kodymka. Patrik Kolen, Vojtěch Hromíř
PFC Kodymka B Sean team A
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Richard Kejval, David Kupr, Jiří Škarvada, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Tomáš Černý – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol
5., 15. Lukáš Holeček
33. Pavel Honců
20., 24. Aleš Průša
29. Petr Šmigol
20. 4. 09 19:30 zzTKSPA Sean team A Nalejto 1.FC 2. 7:2 (3:0)
Nejlepší utkání jaké jsem kdy v Hanspaulce pískal, k mému překvapení osmá liga. Technika na malém prostoru, rychlost a přesné přihrávky, to vše zdobilo tento zápas. Nejhezčí akci převedl Semecký, když prokličkoval celé hřiště a snížil na 6:2. Nalejto doplatilo na úzký kádr. Jiří Zeman, Martin Flegr
Sean team A Nalejto 1.FC
Tomáš Černý – Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Pavel Pavelka, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Raimund Sokolovský vs Martin Kohout – Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Zdeněk Semecký, Lukáš Stanko