St 27.5.09 20:45 zzNOVOB Kříženeček Emperators   (HL6C)

16. 6. 09 18:15 zzNOVOB SIKA Raptors Santovi Sobi 11. 4:6 (0:2)
Pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Jakub Šnábl, Lukáš Špes
Lukáš Mihula – Martin Charvát, Tomáš Koubek, Lukáš Malý, Jakub Maršoun, Ondřej Wild vs Michal Šourek – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Prokop Houda, Michal Nýč, Tomáš Švec, Roman Vyskočil
6. Lukáš Cimr
34., 45., 46. Lukáš Garreis
53. Tomáš Švec
9. 6. 09 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Sedm zbabělých A 10. 1:0 (1:0)
Výsledek nevypovídá o naprosté převaze Sobů, avšak kdyby hosté proměnili jedinou šanci, mohli pomýšlet na remízu. Jiří Petrš, Matouš Uhlář
Santovi Sobi Sedm zbabělých A
Jan Pekárek – Lukáš Cimr, Adam Houda, Marek Nýč, Michal Nýč, Marek Vetengl, Roman Vyskočil vs Štěpán Remunda – Jiří Bohuslav, Pavel Ježek, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan
17. Roman Vyskočil
2. 6. 09 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Vykutálený prasátka 9. 7:1 (5:1)
Zápas byl odehrán ve svižném tempu. Santovi sobi šli od začátku rychle do vedení a v poločase bylo rozhodnuto. Prasátka dokázala kontrovat jen jednou v první půli. Konec zápasu byl ovlivněn průtrží mračen, ale dohrán až do konce hrací doby. Richard Peša, Jiří Kácovský
Santovi Sobi Vykutálený prasátka
Jan Pekárek – Tomáš Cerman, Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Marek Nýč, Michal Šourek vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Martin Hrbek, David Hron, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Petr Táborský
7., 11., 23. Michal Šourek
15. OG
20. Lukáš Cimr
43., 52. Lukáš Garreis
16. Martin Hrbek
26. 5. 09 19:30 zzBALK Lazareth Santovi Sobi 8. 2:7 (0:3)
První poločas byl poznamenán kroupovou průtrží. Ve druhé půli hosté trochu polevili, ale výsledek utkání to nijak neovlivnilo. Ladislav Just, Michal Vacátko
Lazareth Santovi Sobi
Martin Černý – Ondřej Matějka, Steffen Neumann, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Prokop Houda – Tomáš Cerman, Lukáš Garreis, Marek Nýč, Michal Šourek, Roman Vyskočil
36. Steffen Neumann
48. Ondřej Matějka
6., 13., 21., 38., 60. Lukáš Garreis
51. Roman Vyskočil
58. Tomáš Cerman
19. 5. 09 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Jemné a Solené 1.FC 7. 1:4 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil, zápas odpískal hráč týmu Santovi sobi.
Santovi Sobi Jemné a Solené 1.FC
Jan Pekárek – Tomáš Cerman, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Vojtěch Kučera, Marek Nýč, Michal Šourek, Roman Vyskočil vs Petr Slavíček – Miroslav Bartoš, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Martin Král, Martin Mráz, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil
54. Michal Šourek 8. Martin Král
20., 35. Vojtěch Zdražil
55. Jan Šusta
12. 5. 09 19:30 zzNOVOB Hells Bells 1.FC Santovi Sobi 6. 3:8 (1:5)
Utkání dobré technické úrovně, ve kterém po celý zápas dominovalo mužstvo hostí. Kdyby hosté využili všech svých šancí, které skončily na tyči, mohli dát gólů mnohem víc. Lukáš Vlček, Vlastimil Peterka
Hells Bells 1.FC Santovi Sobi
Pavel Berka – Michal Javůrek, Martin Koula, Jan Novák, Tomáš Pokorný, Lukáš Šťastný vs Jan Pekárek – Tomáš Cerman, Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Marek Nýč, Michal Šourek, Tomáš Švec
45. Michal Šourek
5. 5. 09 20:15 P1 Santovi Sobi GFC Regent B 5. 5:0 (0:0)
Zápas vyhrál technicky lépe vybavený tým. Velmi slušně hrané utkání. Jan Hůla, Martin Lněnička
Santovi Sobi GFC Regent B
Jan Pekárek – Tomáš Cerman, Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Marek Nýč, Michal Šourek, Tomáš Švec vs Jan Mašl – Vladimír Havlík, Martin Janyš, Pavel Janyš, Petr Klouček, Jiří Podolský, Karel Štáf
34. Tomáš Švec
40. Lukáš Garreis
44., 58. Lukáš Cimr
57. Michal Šourek
21. 4. 09 19:30 zzNOVOB Trilog TJTN FC Santovi Sobi 4. 0:6 k.
Rozhodčí neuvedl komentář. Tomáš Klesal
Trilog TJTN FC Santovi Sobi
Zdeněk Pospíšil – Ondřej Hartman, Jiří Lain, Jan Maršál, David Najman, Tomáš Najman, Jan Plecháč, Petr Řezníček vs Michal Šourek – Tomáš Cerman, Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Prokop Houda, Radovan Moravec, Marek Nýč, Tomáš Švec, Roman Vyskočil
7. Radovan Moravec
16., 27. Lukáš Garreis
32. Roman Vyskočil
40. Marek Nýč
48. Prokop Houda
49., 50. Tomáš Švec
14. 4. 09 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Gladiators 1.FC 3. 6:0 k.
Na 8. ligu pěkné a technické utkání. trochu víc měli aktivitu hráči z týmu santovi Sobi. Avšak Gladiátoři v závěru hlavou vyrovnali. Hráno čistě. Pěkný zápas. Jan Louda
Santovi Sobi Gladiators 1.FC
Tomáš Drahorád – Tomáš Cerman, Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Prokop Houda, Marek Nýč, Michal Šourek, Tomáš Švec, Roman Vyskočil vs Norbert Hrčko – David Bernátek, David Kroutil, Václav Mladý, Zdeněk Pospíchal, Jakub Slabý, Petr Slabý, Jiří Šolek, Jiří Švanda
18. Marek Nýč
28. Tomáš Cerman
46. Lukáš Cimr
16. OG
20. Jakub Slabý
58. David Kroutil
7. 4. 09 17:00 zzANG Terasy KFC B Santovi Sobi 2. 4:5 (1:3)
Na 8. ligu velice kvalitní utkání. Hosté si v průběhu vytvořili čtyřgólový náskok. V závěru měli ale domácí obrovský tlak, kterým dokázali snížit na 4:5. Na konci hosty podržel skvělými zákroky brankář. Miroslav Trmal
Terasy KFC B Santovi Sobi
Leoš César – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Michal Šourek – Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Prokop Houda, Marek Nýč, Tomáš Švec, Roman Vyskočil
4. Karel Rožec
42. Miroslav Pecháček
42., 49. Přemysl Tatíček
2., 27., 35. Lukáš Garreis
22., 40. Tomáš Švec
31. 3. 09 18:15 zzNOVOB Santovi Sobi Sváteční mančaft 1. 8:1 (5:1)
Domácí nastoupili ve velkém stylu a už v 18.minutě to bylo 3:0. Pak hosté přidali čtvrtý gól do vlastní branky a o minutu později i do té správné. Poločas skončil 5:1 a bylo prakticky rozhodnuto. Poklidný zápas bez faulů. Miroslav Hyža