10. Pragochmel Blšany B 11 3 0 8 35:55 6
11. 5 plus 1 statečných 11 3 0 8 24:66 0

St 29.4.09 17:00 zzPANK2 OrangeBoom SK Elet   (HL8D)
St 29.4.09 18:15 zzPANK2 Demínka B CFG Suchdol   (HL7D)
St 24.6.09 19:00 P3 Rachot Baník Bohuliby HFC   (HL7C)
St 24.6.09 20:15 P3 X-team DE VILDA VET   (VL4C)

18. 6. 09 17:00 zzNOVOB Hayabusa AC VZ 11. 0:6 k.
3. 6. 09 19:30 zzJUNI1 VZ Suchá dáseň AC 10. 2:5 (0:2)
Zvítězilo rychlejší mužstvo Suché dásně. Hráčům VZ ke konci obou poločasů ubývalo sil, čehož dokázal soupeř využít. Martin Václavík, Jiří Svátek
VZ Suchá dáseň AC
Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Martin Fuksa, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Ivan Žalmánek vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek
45., 47. Martin Fuksa 27., 28. Martin Šašek
33., 38., 48. Martin Kunz
55. Tomáš Filous
27. 5. 09 18:15 zzPANK1 5 plus 1 statečných VZ 9. 1:3 (1:2)
Domácí se v nepříliš kvalitním utkání dostali do vedení, ale lépe hrající hosté hned vyrovnali a pět minut před přestávkou strhli vedení na svou stranu. Ve druhém poločase už jen kontrolovali hru a v závěru své vítězství pojistili. Tomáš Breburda
5 plus 1 statečných VZ
Jan Klinger – Tomáš Matonoha, František Palan, Jiří Palan, Jiří Petrš, Matěj Řezníček, Matouš Uhlář vs Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Ivan Žalmánek
8. Matěj Řezníček 9., 25. Radek Heřmánek
50. Tomáš Černý
18. 5. 09 17:30 STER3 VZ pRagga Urquell 8. 0:6 k.
Domácí tým VZ se k utkání nedostavil. Michal Pešek, Filip Vodička
VZ pRagga Urquell
vs Michal Kocůrek – Radek Čermák, Vladimír Hynek, Jan Mikš, Petr Vančura, Vít Žlábek
13. 5. 09 18:15 zzPANK1 Gekad VZ 7. 1:0 (1:0)
Nudné utkání, ve kterém dominovali domácí. Většímu počtu branek zabránila impotence střelců. Marek Teller, Josef Olšák
Gekad VZ
Vlastimil Peterka – Pavel Frühauf, Tomáš Loukotka, David Marek, Tomáš Petr, Jan Staněk, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Lukáš Vlček, Jiří Zbíral vs Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Martin Fuksa, Jaroslav Libíček, Ivan Žalmánek
5. David Marek
7. 5. 09 17:00 zzNOVOB VZ Repeťáci Praha 6. 1:2 (1:0)
Průměrné utkání kterému by více slušela remíza. Jan Ries, Pavel Vratislavský
VZ Repeťáci Praha
Marek Petráček – Miloš Čeleda, Ivo Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček vs Alan Andonov – Zdeněk Fait, Jan Harmáček, Václav Helmich, Zdeněk Jánoš, Tomáš Kalabis, Lukáš Machálek, Libor Marek, Jiří Novotný, Tomáš Přibyl, Vladimír Špaček, Vítězslav Vylášek
1. Tomáš Černý 43. Václav Helmich
49. Zdeněk Fait
30. 4. 09 17:00 zzPANK2 Senioři Praha B VZ 5. 6:0 (2:0)
Zápas nahrával od začátku domácím, kteří sehráli nijak oslnivý zápas proti oslabenému soupeři, který hrál celý zápas 4+1. Michal Chramosta, Jiří Brzybohatý
Senioři Praha B VZ
Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Pavel Hampl, Petr Pokorný, Tomáš Pokorný, Daniel Vítek, Tomáš Vítek vs Radek Heřmánek – Jan Černý, Tomáš Černý, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek
18., 49. Tomáš Vítek
28., 55. Daniel Vítek
51., 56. Petr Pokorný
21. 4. 09 17:00 zzPANK2 VZ Pragochmel Blšany B 4. 5:6 (2:2)
Divácky atraktivní fotbal. Aktivní hra na obou stranách, okořeněná jedenácti brankami. Jan Křikava, Petr Štirand
VZ Pragochmel Blšany B
Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Ondřej Fousek, Martin Fuksa, Radek Heřmánek vs Jiří Lipár – Marcel Janko, Ladislav Korbel, Pavel Kroupa, Richard Spazier, Martin Vlk, Jiří Vojíř
14., 37. Martin Fuksa
26., 31. Tomáš Černý
55. Radek Heřmánek
11. Ladislav Korbel
24., 33., 39. Martin Vlk
49., 53. Pavel Kroupa
16. 4. 09 18:15 zzHAGI2 AGP 83 VZ 3. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách, jenom škoda, že se muselo hrát na tak nekvalitním hřišti, jako je Hagibor. Nebýt příšerného hřiště, byla by k vidění jisto jistě parádní fotbalová podívaná. Takhle průměrný zápas s dramatickou koncovkou, kterou lépe zvládli AGP. Michael Bím
AGP 83 VZ
Michal Spurný – David Bareš, Ondřej Hrabě, Daniel Lojda, David Marek, David Mecera, Jakub Rohlík, David Růžička, Vladimír Spurný vs Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Ondřej Fousek, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek
6., 45. David Bareš
8. Daniel Lojda
58. David Mecera
2., 36. Tomáš Černý
28. Radek Heřmánek
9. 4. 09 17:30 STER3 VZ Los Muchachos 2. 5:2 (2:1)
Na 8. ligu výborné utkání, výsledek příliš nevypovídá o vyrovnané hře. Hráči Muchachos  měli spíš smůlu ve finální fázi.
VZ Los Muchachos
Marek Petráček – Miloš Čeleda, Tomáš Černý, Ondřej Fousek, Martin Fuksa, Radek Heřmánek, Jaroslav Štefek vs Ondřej Kořínek – Radovan Jakeš, Lukáš Janovský, Ondřej Kotal, Vojtěch Mrázek, Pavel Nulíček, Michalis Tavlaridis, Tomáš Tetur, Lukáš Valeš, Petr Zahradník
6. Jaroslav Štefek
20., 40. Martin Fuksa
46. Ondřej Fousek
56. Tomáš Černý
5. Petr Zahradník
48. Lukáš Janovský
1. 4. 09 17:00 zzPANK2 AC/DC FC VZ 1. 0:1 (0:0)
I přesto, že padl pouze jeden gól se oba brankáři nenudili. V prvním poločase byli lepší VZ, AC DC hrozili spíše z brejků.Ve druhém poločase se mince obrátily. zápas byl hraný téměř bez faulů. Jiří Kadlec, Lukáš Burian
AC/DC FC VZ
Jan Blažek – Alexander Holko, Jiří Hřebíček, Marek Hujer, Antonín Končinský, Tomáš Tureček, Petr Záhorský vs Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Martin Fuksa, Radek Heřmánek, Ivan Žalmánek