St 20.5.09 19:30 zzPANK1 Motor 1.TF Husinecká Šlechta   (HL8D)
Út 2.6.09 17:00 zzNOVOB Parta z Jarova VET Domácí potřeby VET   (VL2A)
Út 2.6.09 18:15 zzNOVOB OrangeBoom JUDr. Brouk Pytlík   (HL8D)

14. 6. 09 12:30 P3 Odlehlá AC Kopanda team FC 11. 6:1 (4:1)
Jednoznačné utkání hrané v poklidném tempu. Martin Štros
Petr Kubát – Petr Bydžovský, Vilém Fleischhans, Vladimír Hošek, Michal Novák, Jiří Seidl, Petr Svoboda, Luboš Tengler vs Václav Žofka – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Petr Šimek, Petr Smejkal
21., 29., 44. Luboš Tengler
25. Vladimír Hošek
17. Martin Ďuríček
7. 6. 09 17:30 zzJUNI1 Kopanda team FC Lobotomici 10. 3:5 (2:2)
První poločas byl velmi vyrovnaný a góly byly spíš věcí náhody a štěstí, než fotbalového umu. Po změně stran ale Lobotomici zlepšili obranu a Kopanda se nedostala do žádné šance. Lobotomici se pak mohli starat jen o navýšení skóre.
Kopanda team FC Lobotomici
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Václav Žofka vs Daniel VlachOndřej Boháč, Štefan Daňko, Jiří Hejčl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac, Jakub Zeman
11. Martin Bošiak
13. Martin Ďuríček
59. Radek Churaň
4., 32. Michal Petrželka
28. Lukáš Voborník
40., 49. Ondřej Boháč
24. 5. 09 16:15 zzJUNI2 Kopanda team FC Tvar VD 9. 2:0 (1:0)
Nepříliš pohledné utkání, hrané v přátelském duchu. Z vítězství se radoval lepší tým Kopanda. Marek Vandas
Kopanda team FC Tvar VD
Václav Žofka – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal vs Filip Bouška – Martin Fadrhons, Václav Jahoda, Matouš Korbel, Michal Kovářík, Jaroslav Masopust, Marek Palma, Anatolij Perec, Jan Raška, Milan Roulich
15., 44. Radek Churaň
17. 5. 09 16:15 zzPANK2 F3N FC A Kopanda team FC 8. 9:3 (5:3)
V první půli vyrovnaný zápas, ve druhé půli jasná převaha domácích. Tomáš Humhal, Jan Pošta
F3N FC A Kopanda team FC
Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Václav Vidimský vs Václav Žofka – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Alois Sečkár, Petr Smejkal
2., 13., 19., 39. Marek Teller
5., 52. Ondřej Míča
11., 37. Patrik Poncar
42. Matěj Plachý
12., 14. Martin Ďuríček
25. Radek Churaň
10. 5. 09 16:15 P1 Kopanda team FC Beerchester United 7. 0:2 (0:0)
Kvalita utkání odpovídala osmé lize. Hráno v duchu fair-play a v rychlém tempu, kterému někteří hráči nestačili. Karel Vrána
Kopanda team FC Beerchester United
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Václav Žofka vs Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, Lukáš Duraj, Filip Ernest, František Kylar, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Zdeněk Škoda, Petr Vítek
34. OG
47. Miroslav Čanecký
3. 5. 09 17:30 zzPANK2 Airconquest F.F.C. Kopanda team FC 6. 0:6 k.
První poločas byl bohatý na branky, skóre i hra se přelévaly ze strany na stranu, nakonec ho vyhráli hosté. Ti ve druhé půli kontrolovali své vedení až do konce. Ondřej Trunečka
Airconquest F.F.C. Kopanda team FC
Robert Jůza – Martin Jeník, Luboš Nouzovský, Jan Novák, Jiří Želechovský vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Václav Žofka
7., 8. Martin Jeník 4. Martin Ďuríček
14. OG
18. Vojtěch Miler
24. Radek Churaň
45. Martin Bošiak
26. 4. 09 16:15 zzHAGIB Kopanda team FC 10 Megabite 5. 5:5 (3:1)
Kopanda se dostala rychle do vedení, ale 10 Megabite ve druhé půli postupně vyrovnali a dokonce vedli o dvě branky. V závěru ovšem Kopanda během 60 vteřin vyrovnala.
Kopanda team FC 10 Megabite
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Ondřej Uher, Václav Žofka vs Michal Náděje – Oleksandr Brandis, Vitaliy Brandis, Michal Hála, Jan Kadlík, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Tadeáš Mertlík, Zbyněk Zapletal
52. Jan Kadlík
19. 4. 09 18:45 zzHAGIB Oldschool FC Kopanda team FC 4. 2:1 (1:1)
Výsledkem vyrovnaný zápas docela odpovídal svou úrovní osmé lize, ale na obou stranách se daly najít dobré momenty, zvlášť s ohledem na terén. Kopanda si nezasloužila prohrát, ale v závěru přes velký tlak vyrovnat nedokázala. Michal Husák, Rudolf Albrecht
Oldschool FC Kopanda team FC
Václav Reischl – Kryštof Holub, Marek Kohout, Matyáš Koula, Tomáš Kratěna, Pavel Reischl, Václav Reischl st., Ondřej Schejbal vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Ondřej Uher
27. Pavel Reischl
48. Kryštof Holub
13. 4. 09 13:45 P3 Kopanda team FC Taurin 1.FC 3. 1:3 (1:1)
Utkání hrané v duchu fair play, ve kterém vyhrál lepší tým. Rozhodující branky padly po chybách domácího gólmana. Radovan Jánský
Kopanda team FC Taurin 1.FC
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal vs Ivo Šíf – Tomáš Blanický, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Jan Vondrášek, Pavel Zvára
4. Vojtěch Miler 25. Tomáš Blanický
48. Michal Kubík
60. Pavel Zvára
4. 4. 09 11:15 KBELY SG-II Butovice Kopanda team FC 2. 1:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem, ale nedokázali proměnit své šance a tak je na konci Kopanda potrestala a sebrala jim jeden bod. Jan Šimek, Vojtěch Kišš
SG-II Butovice Kopanda team FC
Lukáš Krist – Michal Chytka, Miroslav Chytka, Jan Gregor, Jan Hanton, Vojtěch Koželka, Josef Pluhař, Tomáš Wágner vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Václav Žofka
3. Vojtěch Koželka 54 Tomáš Wágner 56. Radek Churaň 29. Petr Smejkal
29. 3. 09 13:45 zzPANK1 Kopanda team FC Pražskej Výběr 1. 0:4 (0:1)
Velmi slušně hrané utkání. Oběma týmům šlo především o to, zahrát si fotbálek. Výsledek je pro Kopandu vzhledem k průběhu hry příliš krutý. Jan Hruška, Zdeněk Kuttler
Kopanda team FC Pražskej Výběr
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Petr Smejkal, Václav Žofka vs Milan Šácha – Petr Jandovský, Michael Kičmer, Jakub Měrka, Vojtěch Piatak, Michal Pospíšil, Lukáš Švec