9. Borussia Dortšpunt C 11 5 0 6 41:41 4

So 20.6.09 08:45 ZAK Emergency Hashlerka THC 1993 B   (HL7F)
So 20.6.09 10:00 ZAK FC 1869 Ramutant CF   (HL5F)
So 20.6.09 11:15 ZAK Ross Crock Gladiators Beroun   (HL6F)
So 20.6.09 12:30 ZAK Literpool United Catchers SC   (HL8K)
So 20.6.09 13:45 ZAK Šílené veverky Dejvický expres   (HL8L)

21. 6. 09 13:45 KBELY River lejt A Guaraní 11. 0:2 (0:0)
Zasloužené vítězství kombinačně lepších Guaraní. River lejt bojovali udatně ale ve druhé půli nestačili na kombinace soupeře. Jan Brabenec, Martin Nůsek
River lejt A Guaraní
Martin Malíř – Kryštof Blažek, Jan Botlík, Jaroslav Halák, Tomáš Horčička, Patrik Kheil, Vladimír Němec, Tomáš Trefil, Jonáš Žantovský vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Juan José Zamphirópolos
53 Jonáš Žantovský 42. Alcides Gabriel Grance Valiente
56. Víctor David Choa Colmán
53. Alcides Gabriel Grance Valiente
7. 6. 09 18:45 zzHAGI2 Guaraní Okouni 10. 9:0 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil, zápas odpískali zástupci obou týmů.
Jednoznačné utkání v režii lídra tabulky.
Guaraní Okouni
Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Julio César Parra Colmán, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Juan José Zamphirópolos vs Petr Večerník – Martin Čakrt, Lukáš Grygar, Petr Havlíček, Petr Köppel, Daniel Nowak, Robert Rameš
2. Víctor David Choa Colmán
5., 31. Francisco González Britos
19., 43., 48. Fredy Ramon Alegre Nunez
46., 58., 60. Juan José Zamphirópolos
31. 5. 09 20:00 ZAK Los Gigoalos Guaraní 9. 4:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém hráči Guaraní osvědčili svou vytříbenou jihoamerickou techniku. Naráželi však na propracovanou defenzivu Gigoalos, které podpořil i jejich brankář. Jiří Beránek, Jan Burda
Los Gigoalos Guaraní
Václav Jízdný – Vladan Crha, Josef Kostelecký, Aleš Kovář, Luboš Mercel, Jan Papež vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Juan José Zamphirópolos
49. Víctor David Choa Colmán
24. 5. 09 16:15 zzHAGI2 Guaraní Habet Praha FŇ 8. 5:7 (2:5)
Na poměry osmé ligy, vysoce nadprůměrné utkání. Ani hrbolatý terén nebyl na překážku technické hře, plné parádních akcí a hezkých gólů. Před zápasem mírně favorizovaní domácí nestačili na bojovnou hru Habetu. Jan Papež, Petr Komín
Guaraní Habet Praha FŇ
Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Luis Alberto Benitez Vargas, Francisco González Britos, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Víctor Vicente Vargas Benítez, Juan José Zamphirópolos vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, David Lukeš, Jakub Pinkava, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný
14., 20., 40. David Lukeš
10. 5. 09 15:00 HANSP Guaraní Vixens 7. 14:0 (6:0)
Rozhodčí se nedostavil...
Guaraní Vixens
Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Julio César Parra Colmán, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Víctor Vicente Vargas Benítez, Juan José Zamphirópolos vs Magda Uxová – Michaela Günterová, Radka Havlová, Barbora Kábelová, Romana Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Jiřina Kutálková, Kateřina Pšeničková
2., 8., 35., 42., 57. Juan José Zamphirópolos
6. Julio César Parra Colmán
20. Luis Alberto Benitez Vargas
24., 38. Víctor David Choa Colmán
30., 47., 53., 58. Fredy Ramon Alegre Nunez
36. Vicente Paul Baez Mendez
3. 5. 09 17:30 zzJUNI1 Cerveza Spořilov FC Guaraní 6. 0:5 (0:3)
Jednoznačné utkání, ve kterém Guaraní svou vytříbenou technikou rozebrali Cervezu. Nebýt dvou tyčí, mohlo to být 5:0 už v poločase. Ve druhé půli Guaraní zvolnili, takže se do šancí dostávala i Cerveza, ale závěr patřil opět hostům. Filip Fikejz
Cerveza Spořilov FC Guaraní
Lukáš Radosta – Daniel Bartoň, Adam Blažek, Petr Bureš, Andriy Chushchak, Tomáš Coufal, Andriy Ihnatyuk, Jan Janoušek, Václav Jůza, Tomáš Vondrák vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Víctor Vicente Vargas Benítez, Juan José Zamphirópolos
5., 6. Fredy Ramon Alegre Nunez
15., 54. Víctor David Choa Colmán
58. Luis Alberto Benitez Vargas
26. 4. 09 12:30 zzZLICH Guaraní Borussia Dortšpunt C 5. 6:3 (4:0)
První poločas byl jasně v režii domácích, druhá již byla vyrovnaná s mnoha šancemi na obou stranách. Martin Skýva, Tomáš Motal
Guaraní Borussia Dortšpunt C
Víctor David Choa Colmán – Fredy Ramon Alegre Nunez, Julio Joaquin Armas Arciniega, Vicente Paul Baez Mendez, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Julio César Parra Colmán, Víctor Vicente Vargas Benítez, Juan José Zamphirópolos vs Tomáš Mach – Gabriel Béreš, Tomáš Bouček, Stanislav Čech, Vladimír Hejduk, Július Ivanik, Michal Jakubínský, Tomáš Kubásek
7., 40. Fredy Ramon Alegre Nunez
17., 55. Francisco González Britos
18., 21. Juan José Zamphirópolos
39. Gabriel Béreš
42. Stanislav Čech
46. Tomáš Kubásek
19. 4. 09 17:30 zzHAGI2 Banzai Guaraní 4. 1:5 (0:3)
Už v prvním poločase se mladší hosté dostali do vedení, které už nepustili. Ondřej Trunečka
Banzai Guaraní
Damjan Radeka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák, Robert Polák, Lukáš Zeman vs Jorge Sebastian Riquelme Salinas – Fredy Ramon Alegre Nunez, Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Alcides Gabriel Grance Valiente, Diego Luis Lettieri Cuevas, Rodrigo Portillo Yaluk, Víctor Vicente Vargas Benítez, Juan José Zamphirópolos
44. Jiří Mandík 5., 50. Luis Alberto Benitez Vargas
11. Víctor Vicente Vargas Benítez
23. Juan José Zamphirópolos
56. Fredy Ramon Alegre Nunez
11. 4. 09 15:00 BECH Guaraní Talent Praha FC 3. 7:2 (3:2)
prvním poločase vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Po změně stran se projevila vyšší technická vyspělost hráčů domácích. Václav Zubal, Lukáš Císař
Guaraní Talent Praha FC
Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Rodrigo Portillo Yaluk, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Víctor Vicente Vargas Benítez vs Martin Holovský – David Bradáč, Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek
19. Josef Holovský
4. 4. 09 10:00 zzPANK2 Splašený kozy TR Guaraní 2. 1:9 (1:3)
Jednoznačná záležitost, domácí si přáli, aby utkání co nejdříve skončilo. Většímu přídělu zabránil brankář domácích. Petr Němeček, Miloslav Smetana
Splašený kozy TR Guaraní
Karel Křivánek – Tomáš Honz, Milan Jiroušek, Jan Kocna, Vojtěch Kotrba, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Vicente Paul Baez Mendez, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Julio César Parra Colmán, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Víctor Vicente Vargas Benítez
27. Vojtěch Kotrba 10., 24., 45. Fredy Ramon Alegre Nunez
14., 44., 54. Francisco González Britos
36. Julio César Parra Colmán
37., 49. Víctor David Choa Colmán
28. 3. 09 13:45 KBELY Guaraní Samson Žižkov 1.FC 1. 7:2 (3:0)
Ze strany týmu Guaraní výborný zápas. Tento tým evidentně patří do vyšší soutěže. Bylo nám potěšením pískat takové utkání, nechyběla rychlost, technika, i bojovnost. Marek Pácha, Jaroslav Srazil
Guaraní Samson Žižkov 1.FC
Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Julio César Parra Colmán, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Víctor Vicente Vargas Benítez, Juan José Zamphirópolos vs Pavel Tošnar – Tomáš Brůna, Tomáš Cajthaml, Michal Ebr, Eduard Hindl, Miroslav Segeťa, Jáchym Šlik, Jan Uhlíř