11. Torpedo Ohrobec SKA 11 4 0 7 17:40 8

St 2.9.09 18:30 HRAB3 Blesk VK A Šumavská střela FK   (HL6F)
St 2.9.09 19:45 HRAB3 Traktor Humus SUP A Felix club super   (SVL2B)
Po 28.9.09 18:45 TEMPO Defect Typos - Garda FC   (VL1A)
Po 28.9.09 20:00 TEMPO s.Oliver A RAF Jinonice   (HL5H)
Út 1.12.09 19:30 DEKAN Merck stars 1.FC-KFC   (HL5B)
Út 1.12.09 20:45 DEKAN Paradentol 1.FC Traktor humus B   (HL6B)

2. 12. 09 20:45 BECH Pražská legie 2000 Oratoř Kobylisy 11. 5:2 (2:1)
Výsledek nodpovídá průběhu hry. Hosté měli stálý tlak, ale inkasovali ze smrtících brejků Legie. Pavel Votánek
Pražská legie 2000 Oratoř Kobylisy
Milan Starý – Marek Adamec, Rostislav Drtina, Jan Petrák, Risto Sipcic, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Jaroslav Winkler – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, Jiří Přeučil, Martin Šabatka, Petr Urban, Radek Vodička
45. Petr Janda
18. 11. 09 19:00 P1 Oratoř Kobylisy Petrohradská BFK A 10. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém Oratoř prokázala větší vůli po vítězství a také víc štěstí v zakončení. Tomáš Černý, Stanislav Petroušek
Oratoř Kobylisy Petrohradská BFK A
Slavomír Giertli – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Petr Janda, Michal Kocvelda, Jiří Přeučil, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Jiří Bukovanský – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jan Vokůrka
3. Jiří Přeučil
40. Radek Vodička
53. Miroslav Tipta
27. Martin Kapucián
11. 11. 09 19:30 ZAK GFC Regent A Oratoř Kobylisy 9. 0:2 (0:0)
Zápas dlouho vypadal jako remízový, jelikož gólmani na obou stranách předváděli kvalitní výkon a skvělé zákroky. Ve 47.minutě ale domácí obrana zapomněla na Vodičku, který přelstil i brankáře a dostal hosty do vedení. Poté domácí otevřeli hru a hnali se za vyrovnáním, ale Vodička je za to ztrestal a přidal vítěznou pojistku pro Oratoř. Daniel Los
GFC Regent A Oratoř Kobylisy
Lukáš Bašta – Rostislav Frolka, Libor Kopecký, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Michael Petrus, Zbyněk Pláteník, Matouš Rous vs Slavomír Giertli – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Petr Janda, Michal Kocvelda, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička
47., 59. Radek Vodička
2. 11. 09 19:30 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Nova LFC A 8. 4:5 (2:4)
Velmi pěkné a slušně hrané utkání, na mokrém terénu. Nova šla do tříbrankového náskoku a zdálo se, že utkání je rozhodnuté, ale Oratoř to nezabalila a bojovala až do konce. Nakonec Nova vítězství těsně udržela. Aleš Kvasnička, David Nosek
Oratoř Kobylisy Nova LFC A
Slavomír Giertli – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, František Rodr, Martin Šabatka, Petr Urban vs Zdeněk Trmal – Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Antonín Příkaský, Jindřich Štencl
54. Jiří Landa
23. 10. 09 18:00 ZAK Hell´s boys Oratoř Kobylisy 7. 1:1 (0:1)
Nervozní ale vyrovnané utkání skončilo asi zaslouženou remízou. Petr Voženílek
Hell´s boys Oratoř Kobylisy
David Tonka – Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Slavomír Giertli – Michal Dušek, Petr Janda, David Mikeš, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička
49. Václav Nykl 21. Radek Vodička
14. 10. 09 19:30 ARIT Oratoř Kobylisy Green tyros 6. 1:4 (1:3)
V utkání dvou celků ze spodní poloviny tabulky zvítězil zaslouženě Green Tyros, který se v rozmezí 12. a 17.minuty po krásných akcích třikrát trefil a v podstatě tak rozhodl zápas. Kobylisy sice v závěru 1.půle snížily, ale to bylo z jejich strany vše. Tyros ve 2.poločase kontroloval zápas a dovedl jej k vítěznému konci. Dušan Sýkora, Bím
Oratoř Kobylisy Green tyros
Radek Vodička – Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta vs Milan Ondrík – Daniel Dvořák, Július Fabula, Michal Nečas, Daniel Šimberský, Milan Steiner, David Vrána
29. Radek Vodička 12., 14. Milan Steiner
17. Daniel Dvořák
60. Michal Nečas
5. 10. 09 17:30 STER2 Oratoř Kobylisy Trops 1.SK 5. 0:3 (0:1)
Zápis nedodán, zjištěny pouze základní údaje. Martin Zeman, Ondřej Pohan
Oratoř Kobylisy Trops 1.SK
Miroslav Tipta – Slavomír Giertli, Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, František Rodr vs Pavel Krayzel – Tomáš Benko, Ondřej Kolísek, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec
12. Petr Skopec
40., 44. Tomáš Benko
30. 9. 09 19:00 P2 Borussia Dortšpunt A Oratoř Kobylisy 4. 3:7 (2:4)
Domácí doplatili na nemožnost střídání. Možná by utkání dopadlo jinak, kdyby měli alespoň nějakého náhradníka, ale i tak byli hosté fotbalovější.
Borussia Dortšpunt A Oratoř Kobylisy
Leon Petrů – Stanislav Frána, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Ondřej Vachulka, David Vlnatý vs Slavomír Giertli – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, Jiří Přeučil, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
46. Miroslav Tipta
14. 9. 09 19:30 zzTKSPA Oratoř Kobylisy Borussia Bubeneč 3. 2:7 (2:3)
Zbytečně nervózní utkání, ve kterém ale bylo vidět i spousta pěkných kombinací. Hosté vedli už 3:0, poté nechali Oratoř snížit na rozdíl jediné branky, ale ve druhém poločase přidali další góly a vítězství si pohlídali.
Oratoř Kobylisy Borussia Bubeneč
Jiří Přeučil – Pavel Hlaváček, Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, František Rodr, Martin Šabatka, Radek Vodička vs Ladislav Raichl – Martin Hůta, Petr Klouček, Petr Kovařík, Marek Mach, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Michal Preisler, Pavel Putík
10. Radek Vodička
11. Pavel Hlaváček
4., 9., 52., 53. Michal Preisler
6., 60. Martin Hůta
45. Pavel Putík
7. 9. 09 19:30 ARIT Ekonom WT Oratoř Kobylisy 2. 2:2 (1:2)
V zásadě vyrovnané utkání, s mírnou převahou Ekonomu, kterou vykompenzoval střeleckou efektivitou Vodička. Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil
Ekonom WT Oratoř Kobylisy
Petr Janda – Martin Adamec, David Horák, Jan Květoň, Ondřej Rybka, Jan Škornička, David Vacek, Ondřej Vacek vs Slavomír Giertli – Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, Jiří Přeučil, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
9. Ondřej Rybka
51. Martin Adamec
22., 30. Radek Vodička
31. 8. 09 18:30 HRAB2 Oratoř Kobylisy Torpedo Ohrobec SKA 1. 0:2 (0:0)
Vyhrál fotbalovější a techničtější tým. Šance domácích vybojovat alespoň remízu byla, ale hosty podržel vynikajícími zákroky jejich gólman. Jan Šejnoha