Ne 20.9.09 08:45 ZAK United clans Nikdo nikde   (HL3D)
Ne 20.9.09 10:00 ZAK Uličníci FC Slovan Amatéři   (HL6I)
Ne 20.9.09 11:15 ZAK Kenguru FC Gee Gee Olive   (HL8M)
Ne 20.9.09 12:30 ZAK Druháci AFK Sokol Vysočany C   (HL5I)
Ne 20.9.09 13:45 ZAK Befeleme Válcovny plechu MS FC   (HL6L)
Ne 20.9.09 15:00 ZAK Sokol Vysočany A K.T.S. FC   (HL3D)

10. 12. 09 19:00 P3 Útlum Demínka A 11. 1:1 (1:0)
Utkání ve kterém se hrálo o hodně a podle toho to také vypadalo. Miroslav Šišák, Emil Vitásek
Útlum Demínka A
Tomáš Peška – Martin Bernard, Milan Jirásko, Michal Krupička, Karel Páral, Martin Procházka, Miroslav Šmejkal vs Stanislav Kasa – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
12. Michal Krupička 37. Jan Kropík 20. Jan Kropík
26. 11. 09 19:00 P2 Demínka A Tazy FPC 10. 6:0 k.
Hostující Tazy se nesešli v dostatečném počtu ani v rámci čekací doby... Daniel Los
Demínka A Tazy FPC
Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Jaroslav Šimek – Jan Galgonek, Jan Stibůrek, Milan Zoulek
19. 11. 09 19:00 P1 STS Chvojkovice - Brod Demínka A 9. 2:1 (1:1)
Zápas začal převahou běhavého mužstva STS. Jejich kombinace ale končily většinou před vápnem. Přesto šli ve 12.minutě do vedení. Demínka se většinou jen bránila, ale její brejky byly velmi nebezpečné a před poločasem z jednoho vyrovnala. Ve druhé půli byli nebezpečnější hráči Demínky, ale gól vstřelily Chvojkovice, po dobře zahrané standardní situaci. Jiří Fallada, Pavel Kodytek
STS Chvojkovice - Brod Demínka A
Jakub Hrubeš – Zdeněk Chuchel, Martin Dlouhý, Ludvík Kopáč, Michal Opravil, Jiří Siarka vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Robert Imrich, Stanislav Kasa, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
12. Jiří Siarka
53. Michal Opravil
29. Robert Imrich
5. 11. 09 20:45 DEKAN Demínka A Stará garda 8. 1:3 (0:1)
Stará Garda kontrolovala vývoj utkání, které bylo odehráno v korektním duchu a zaslouženě zvítězila. Domácím s postupem času začaly docházet síly a útočným výpadům Gardy čelili s čím dál většími problémy.
Demínka A Stará garda
Stanislav Kasa – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Luboš Řezníček, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek
58. Luboš Řezníček 17. Tomáš Hosnedl
41. Pavel Horáček
56. Jakub Mejzlík
29. 10. 09 19:30 HANSP SquashArena Demínka A 7. 6:0 (2:0)
SquashArena oplývala kombinacemi a vytvořila si asi dvacet vyložených šancí. I přes vysoké skóre Demínku hodně podržel brankář. Petr Casanova, Martin Chalupa
SquashArena Demínka A
Milan Voldřich – Jan Dluhoš, Zdeněk Grund, Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Martin Piskorík, Martin Vránek vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Robert Imrich, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
20. Radoslav Košalko
21., 34., 50. Pavel Hrudník
47. Martin Piskorík
49. Zdeněk Grund
22. 10. 09 17:00 HANSP Demínka A River lejt B 6. 3:3 (2:2)
Velice pohledné utkání, plné šancí na obou stranách. Vladimír Kubín, Pavel Rideg
Demínka A River lejt B
Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Robert Imrich, Stanislav Kasa, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Tomáš Nulíček – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Jiří Semotán
11. Zdeněk Baťha
20. Robert Imrich
43. OG
13. Adam Mayer
22. Jiří Kohout
51. Filip Kašpar
15. 10. 09 20:45 DEKAN Kojots United Demínka A 5. 6:1 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Navíc zapsal pouze první dvě branky. Doplnění střelců možné na adrese 5D.liga@rbpress.cz
Kojots United Demínka A
Jiří Jabůrek – Václav Adolf, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda vs Stanislav Kasa – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Luboš Řezníček, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
5., 45. Filip Donát
35., 50. Pavel Svoboda
40. Václav Adolf
55. OG
12. Miroslav Tůma
8. 10. 09 18:15 DEKAN Demínka A Dodo´s kings 4. 2:6 (1:4)
Pohledné utkání se spoustou šancí. Vyhrál o něco fotbalovější tým, který měl v rozhodujících chvílích, kdy domácí dotahovali, i potřebné štěstí. Petr Hradecký, Dominik Jackl
Demínka A Dodo´s kings
Stanislav Kasa – Radek Fól, Robert Imrich, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Michal Kobliha – Tomáš Herold, Karel Kott, Pavel Matoušek, David Pos, Petr Strazzer, Miroslav Tichý, Marek Walch
3. Luboš Řezníček
32. Robert Imrich
1. Marek Walch
10., 15. Tomáš Herold
17., 52. David Pos
48. Pavel Matoušek
24. 9. 09 20:30 ZAK Demínka A Ya Basta! B 3. 0:6 (0:1)
Ya Basta odehrála podstatnou část prvního poločasu v oslabení, čehož ale soupeř nedokázal využít. Druhá půle se hrála za silného deště zcela patřila střelcům týmu Ya Basta, hrajícím v plném počtu.
Demínka A Ya Basta! B
Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Jan Fiala – Matěj Čimbura, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Jan Ramba, Martin Veselý
30. Jan Ramba
35., 40. Vladislav Monakov
38., 42. Matěj Čimbura
47. Petr Michálek
17. 9. 09 19:15 ZAK Bratři v triku Demínka A 2. 2:1 (0:1)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem, nicméně dlouho nedokázali svoji převahu přetavit v gól. Hosté dlouho byli v nečekaném vedení po precizně zahraném trestném kopu Kropíkem. Přetížená obrana Demínky odolávala s vypětím všech sil, velice dobře si vedl i gólman Jonák, jenž vyřešil řadu spletitých situací, když už se zdálo, že si Deminka připíše nečekanou výhru, tak 10 minut před koncem domácí vyrovnali po precizně rozehraném rohovéme kopu. Tento gól je uklidnil a o tři minuty později zaslouženě strhli, po menším zaváhání hostující obrany, vítězství na svoji stranu. David Pacovský
Bratři v triku Demínka A
Jiří Zíka – Michal Bocek, Jan Galeta, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek
50. Ondrej Vajda
53. Pavel Rychetský
4. Jan Kropík 29. Radovan Štěpánek
3. 9. 09 18:15 HANSP Demínka A Veget FC 1. 2:2 (2:0)
Domácí opanovali první polovinu zápasu, když se nejdříve po hrubé chybě obrany Vegetu v úvodu dostali do vedení a před poločasem ho ještě navýšili z přímého kopu. Poté zápas kontrolovali a zdálo se, že druhá půle bude jen formalitou. Ve 45.minutě si však dvakrát zdřímli a vyrovnání bylo na světě. Posledních 10 minut se neslo v jasném duchu: hlavně neinkasovat. To se oběma týmům povadlo a tak zápas skončil spravedlivou remízou.
Demínka A Veget FC
Jan Jonák – Radek Fól, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Jan Novák – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Jan Látal, Pavel Piechula, Štěpán Podaný, Zdeněk Štichauer