Ne 6.9.09 12:30, 13:45 zzZARUB Blue flame
Ne 13.9.09 10:00, 11:15, 12:30 P1 Beruška Prosek
Ne 13.9.09 12:30, 13:45, 15:00 zzZARUB FC 1869
Čt 17.9.09 16:30, 17:45 zzZARUB Blue flame
Ne 20.9.09 08:45, 10:00 HANSP Arctica Islandica
Ne 20.9.09 10:00, 11:15 P1 Cosmo Hagibor FC
Ne 20.9.09 12:30, 13:45, 15:00 zzZARUB Medicína
Ne 20.9.09 12:30, 13:45, 15:00 P1 Integrita Jinonice
So 3.10.09 13:45, 15:00 HANSP ALT 1.AK
Další pískání Kompletní rozpis pískání

5. 12. 09 11:15 DEKAN Polnohospodár Praha Cosmo Hagibor FC 11. 2:1 (1:1)
Pohledné utkání, domácí byli lepším týmem a tak hostům nepomohla ani tříminutová power-play.
Polnohospodár Praha Cosmo Hagibor FC
Petr Pek – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Vít Kocman, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Robert Hejduk – David Král, Štěpán Matýs, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
30. Tomáš Přecechtěl
50. Vít Kocman
12. Pavel Řežábek
5. 12. 09 11:15 BECH Mystique Dynamo CF ALT 1.AK 11. 9:7 (5:1)
Oběma soupeřům v posledním kole očividně o nic nešlo a tak byl zápas odehrán v klidu a exhibičním duchu. Obě mužstva se soustředila především na útok a tak padlo hodně hezkých branek. V poslední minutě se trefil i gólman hostů. Dynamo bylo fotbalovější a běhavější, takže zaslouženě vyhrálo. Tomáš Sluka
Mystique Dynamo CF ALT 1.AK
Adam Hild – Martin Burda, Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko vs Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Oldřich Štecha
60. Michal Vítek
5. 12. 09 11:15 HANSP Blue flame Arctica Islandica 11. 1:7 (0:5)
Rozdíl ve skóre plně odpovídá průběhu utkání. Jan Šimek
Blue flame Arctica Islandica
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Igor Lembovič – Milan Humeník, Jan Kříž, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida
35. Jiří Hošek 5., 26., 33. Milan Humeník
18., 28. Marek Přeučil
25., 48. Marek Semerád
5. 12. 09 11:15 zzNOVOB Morová rána 1.FC Beruška Prosek 11. 5:1 (2:1)
Zpočátku tvrdé utkání se s narůstajícím skóre ve prospěch domácích uklidnilo a proměnilo se na očekávání závěrečného hvizdu. Adam Kořený, Jaroslav Rauš
Morová rána 1.FC Beruška Prosek
Rudolf Hadrava – Martin Čermák, Ondřej Gros, Ivan Monev, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Michal Klimeš – Jaroslav Babka, Radek Benda, Jan Boháč, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Michal Otta, Richard Vávra, Ondřej Vlasák
14., 28., 44. Ondřej Gros
33., 48. Ivan Monev
53 Rudolf Hadrava 13. Radomír Jungbauer
5. 12. 09 11:15 ZAK Medicína FC 1869 11. 8:2 (2:2)
Jen díky vysoké produktivitě FC 1869 byl poločasový stav nerozhodný, po změně stran už hřiště plně ovládla domácí Medicína. Jan Franc, Pavel Abrahám
Medicína FC 1869
Michal Čop – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Tomáš Petr, Roman Prokeš, Jan Punčochář, Jakub Vachek vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Josef Šafařík
8. Lukáš Novák
5. 12. 09 11:15 TEMPO Integrita Jinonice Ramutant CF 11. 5:5 (2:1)
Integrita měla v zádech na Hanspaulku neobvykle početný dav příznivců(Střížkov by mohl závidět), který ji hnal kupředu. Ramutanti se sešli na poslední chvíli a jakoby byli smířeni s porážkou, nebo je možná "zastrašilo" právě množství fanoušků Jinonic a také je příliš nepodržel brankář. A tak Integrita ke spokojenosti obecenstva navyšovala náskok a vypadalo to na hladké vítězství. Ramutanti ale v závěru odhodili zábrany a pustili se do soupeře naplno. Jejich fotbalovost je dovedla k vyrovnání v poslední minutě, ale kdyby hráli tak jako v závěru celý zápas, mohli si odvézt vítězství. Štěpán Honzík, Ján Hlaváč
Integrita Jinonice Ramutant CF
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jaroslav Dejl, Pavel Endršt, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Dominik Šaržík vs Ludvík Polášek – Filip Francek, František Klečka, Václav Král, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Škoda, Michal Vávra