So 12.9.09 08:45 P1 Kolotouš FC Hvězda VAB F.C.   (VL3B)
So 3.10.09 13:45 HANSP Guaraní Literpool United   (HL7G)
So 3.10.09 15:00 HANSP Dejvický expres Hashlerka THC 1993 B   (HL7G)
So 17.10.09 13:45 P3 Blizzard ZM Vozovna Hloubětín B   (HL6H)
So 31.10.09 12:30 P1 Kalich club Žižkov Šnek FC A   (HL7G)

5. 12. 09 11:15 BECH Mystique Dynamo CF ALT 1.AK 11. 9:7 (5:1)
Oběma soupeřům v posledním kole očividně o nic nešlo a tak byl zápas odehrán v klidu a exhibičním duchu. Obě mužstva se soustředila především na útok a tak padlo hodně hezkých branek. V poslední minutě se trefil i gólman hostů. Dynamo bylo fotbalovější a běhavější, takže zaslouženě vyhrálo. Tomáš Sluka
Mystique Dynamo CF ALT 1.AK
Adam Hild – Martin Burda, Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko vs Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Oldřich Štecha
60. Michal Vítek
21. 11. 09 08:45 P1 ALT 1.AK Blue flame 10. 2:0 (1:0)
Vyrovnané a v poklidu hrané utkání. O vítězi rozhodlo proměňování šancí. Filip Šmídek, Pavel Libecajt
ALT 1.AK Blue flame
Michal Peikert – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Oldřich Štecha, Róbert Vaníček vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
13. Michal Peikert
41. Oldřich Štecha
14. 11. 09 10:00 P3 Morová rána 1.FC ALT 1.AK 9. 3:2 (2:0)
Svižně hrané utkání, ve kterém měli domácí po celý zápas mírně navrch. Byli lehce fotbalovější a měli určitě větší vůli po vítězství. Těsný rozdíl ovšem odpovídá dění na hřišti. Jiří Tecl, Tomáš Erben
Morová rána 1.FC ALT 1.AK
Rudolf Hadrava – Martin Čermák, František Diviš, Ondřej Gros, Petr Himl, Ivan Monev, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, David Volf vs Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Michal Čejka, Jiří Fábera, Michal Peikert, Oldřich Štecha
10., 37. David Volf
25. Tomáš Růžek
31., 47. Oldřich Štecha
31. 10. 09 11:15 P1 ALT 1.AK Medicína 8. 2:7 (1:3)
V první půli pohledné a běhavé utkání. Medicína měla zápas pod kontrolou a domácí tým to brzy vzdal. Otakar Mráz, Bronislav Hagovský
ALT 1.AK Medicína
Michal Peikert – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Oldřich Štecha vs Roman Prokeš – Martin Kočiščák, Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Jan Punčochář, Jakub Vachek
11. Michal Čejka
42. Petr Höfner
6. Josef Kukelka
16., 49. Tomáš Petr
22., 31., 41. Rastislav Macko
42. Jakub Vachek
24. 10. 09 08:45 P2 Integrita Jinonice ALT 1.AK 7. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl tým 1.AK Alt v posledních vteřinách zápasu. Pavel Svoboda, Martin Vegricht
Integrita Jinonice ALT 1.AK
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Pavel Beránek, Jaroslav Dejl, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jiří Lízner, Jan Matějka, Jan Meissner, Dominik Šaržík vs Miroslav Bílek – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Michal Peikert, Oldřich Štecha, Róbert Vaníček, Michal Vítek
59. Róbert Vaníček
17. 10. 09 12:30 P3 ALT 1.AK FC 1869 6. 4:1 (1:1)
Velice vyhrocené utkání, ve kterém hráli hlavní roli emoce a nadávky na adresu soupeře. Nakonec utkání proběhlo relativně v klidu a hráči po skončení odšeli na sobotní oběd. Ladislav Koucký, Zdeněk Holakovský
ALT 1.AK FC 1869
Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Michal Peikert, Oldřich Štecha, Róbert Vaníček vs Václav Jirkovský – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Josef Šafařík
11. Petr Höfner
31. Martin Bauer
43. Róbert Vaníček
49. Jiří Fábera
42 Michal Vítek 13. Lukáš Novák
10. 10. 09 13:45 P2 Beruška Prosek ALT 1.AK 5. 2:3 (1:1)
Nervózní utkání se podařilo dohrát, šance byly na obou stranách.
Beruška Prosek ALT 1.AK
Michal Klimeš – Jaroslav Babka, Radek Benda, Jan Boháč, Radomír Jungbauer, Petr Michetschläger, Michal Otta, Richard Vávra, Ondřej Vlasák vs Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Michal Peikert, Oldřich Štecha
32. Petr Höfner
3. 10. 09 12:30 HANSP ALT 1.AK Arctica Islandica 4. 1:2 (0:1)
Ve velmi slušně hraném zápase, se hosté dostali do vedení po chybě domácí obrany. Ve druhé půli domácí s námahou vyrovnali, ale za minutu opět prohrávali, když si míč srazil do vlastní sítě brankář. Daniel Zeman
ALT 1.AK Arctica Islandica
Michal Peikert – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Oldřich Štecha vs Igor Lembovič – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil
40. Oldřich Štecha 45 Jaroslav Čejka 20. Marek Přeučil
41. OG
45. Milan Humeník
19. 9. 09 08:45 P1 ALT 1.AK Ramutant CF 3. 6:0 (1:1)
Utkání nebylo pro incident z 57.minuty (napadení rozhodčího brankářem hostů) dohráno, zřejmě dojde ke kontumaci ve prospěch domácích. Michal Pína, Vladimír Kůla
ALT 1.AK Ramutant CF
Michal Peikert – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Oldřich Štecha vs Jiří Klečka – Filip Francek, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra
5. Michal Čejka 50 Jaroslav Čejka 26. Václav Král 8. Jiří Štětina
50. Michal Vávra
57. Jiří Klečka
12. 9. 09 10:00 P1 Cosmo Hagibor FC ALT 1.AK 2. 3:2 (1:1)
Rychlý a vyrovnaný zápas se spoustou pěkných akcí, v závěru trochu nervózní. Vladimír Zelenka, Tomáš Laštovička
Cosmo Hagibor FC ALT 1.AK
Robert Hejduk – David Král, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Luděk Řežábek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda vs Miroslav Bílek – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Michal Peikert, Oldřich Štecha, Michal Vítek
7., 47. Pavel Řežábek
52. David Rašek
29. Oldřich Štecha
36. Jaroslav Čejka
5. 9. 09 08:45 P1 ALT 1.AK Polnohospodár Praha 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s dobrou kvalitou rozhodla krásná střela z přímého kopu od Kocmana. Adam Hloušek, Vojtěch Pavel Traurig
ALT 1.AK Polnohospodár Praha
Jaroslav Čejka – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Michal Peikert, Oldřich Štecha vs Jan Cerha – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, David Jarrett, Vít Kocman, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába