St 9.9.09 16:45 zzPANK1 Santa Tranta PC C Cvrčci FC   (HL4B)
St 9.9.09 18:00 zzPANK1 Seznam.cz FC Démoni   (HL4C)
Po 28.9.09 17:30 HANSP Šotgani S.N.F. B   (HL5H)
Po 28.9.09 18:45 HANSP Druháci AFK Zelená liška juniors   (HL5I)
Po 28.9.09 20:00 HANSP Bez názvu Tvůj děda!   (HL7I)

1. 12. 09 20:15 STER1 Six devils 1.W.C. 11. 2:0 (1:0)
V prvním poločase byli aktivnější Six devils a odměnou jim bylo vedení, které po změně stran ještě zvýraznili. Poté převzali iniciativu hráči 1.W.C. ale nedokázali proměnit spoustu šancí a tak si Devils pohodlně dokráčeli pro vítězství. Jakub Marianovský, Michal Hudec
Six devils 1.W.C.
Petr Pokorný – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra vs Daniel Vrzák – Tomáš Burminov, Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek
21., 36. Jan Vondra
17. 11. 09 19:30 HANSP Víťazný február FK Six devils 10. 2:2 (1:2)
Pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách, kdy mohly vyhrát oba týmy. Šťastným gólem v posledních vteřinách nakonec domácí určili spravedlivý výsledek. Jindřich Ferkl, Pavel Skořepa
Víťazný február FK Six devils
Vojtěch Noha – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jakub Plachetka, Pavel Strnad, Aleš Vytečka vs Petr Pokorný – Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Pavel Lenfeld, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra, Petr Zikmunda
4. Aleš Vytečka
60. David Bohuslav
2. Jan Vondra
21. Oldřich Kopecký
10. 11. 09 19:30 HANSP Praga Calcio CC Six devils 9. 1:3 (0:1)
Nervózní utkání, ve kterém hráči doháněli nedostatek umění fyzičkou a tvrdostí. Vyhrál šťastnější tým Devils. Vlastimil Křelina, Miroslav Svoboda
Praga Calcio CC Six devils
Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Jaroslav Krejčí, Luděk Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek vs Jaroslav Janouch – Vladimír Cimpl, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Pavel Lenfeld, Libor Pechoč, Petr Pokorný, Milan Vondra
32. Jaroslav Krejčí 15. Milan Vondra
50. Tomáš Hrabánek
59. Libor Pechoč
3. 11. 09 19:30 HANSP Six devils Paradentol 1.FC 8. 6:5 (3:1)
Six devils si bez problémů vytvořili tříbrankový náskok, díky lepšímu pohybu v prvním poločase. Paradentol se dostal do hry gólem do šatny a přestože domácí ještě dvakrát odskočili na rozdíl tří branek, dopouštěli se chyb a hosté během pěti minut třemi góly vyrovnali. V poslední minutě rozhodl o vítězství vyloučením oslabených Six Devils hráč Kopecký.
Six devils Paradentol 1.FC
Petr Pokorný – Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Pavel Lenfeld, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra vs Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Šourek
49. Martin Hrbáček
20. 10. 09 19:30 HANSP MVS Vršovice A Six devils 7. 6:0 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...  Poražený tým na něm neviděl nic dobrého, vítězný ho pochválil za objektivitu... Six Devils před koncem odmítli pokračovat, za což je STDK potrestala kontumací. Tomáš Vápeník
MVS Vršovice A Six devils
Leoš Knap – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Petr Veselý vs Petr Pokorný – Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Pavel Lenfeld, Libor Pechoč, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra, Petr Zikmunda
50. Petr Veselý
58. Libor Nohejl
27. Oldřich Kopecký
13. 10. 09 19:30 HANSP Six devils Kulva PVC 6. 4:8 (1:5)
Tým Six Devils působil fotbalovým dojmem, jenže na snaživý výkon hráčů Kulvy to nestačilo, protože poměrně rychle prohrával. Jindřich Tippman, Husák
Six devils Kulva PVC
Milan Bradáč – Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra vs Jan Polnar – Petr Hájek, Miloš Jerman, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman
48. OG
6. 10. 09 19:30 HANSP Emperators Six devils 5. 2:1 (1:0)
Utkání bylo od začátku vyrovnané, tvrdé, se šancemi na obou stranách. V první půli se do vedení dostali domácí. S blížícím se závěrem zápasu byli hosté aktivnější, tlak jim přinesl vyrovnání, ale ihned poté inkasovali a prohráli. Václav Vávra
Emperators Six devils
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, David Hejra, Martin Janouch, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Jan Tomášek, Pavel Vrtiška vs Radek Janouch – Tomáš Hrabánek, Jaroslav Janouch, Oldřich Kopecký, Pavel Lenfeld, Libor Pechoč, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra, Petr Zikmunda
8., 58. Martin Janouch 54 Martin Čechovič 57. Václav Rod 35. Oldřich Kopecký
55. Václav Rod
22. 9. 09 20:30 ZAK Six devils Blaženka spiders 4. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas rozhodla jediná branka v úvodu druhé půle. Po inkasovaném gólu rostla aktivita domácích, avšak vyrovnat se jim přes několik šancí nepodařilo. Zbyněk Šámal, Jan Doskočil
Six devils Blaženka spiders
Petr Pokorný – Milan Bradáč, Jaroslav Janouch, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra, Petr Zikmunda vs Václav Hlaváček – Ladislav Boch, Patrik Donev, Oldřich Henzel, Marek Jurčík, Roman Kopecký, Lukáš Vavrla
34. Patrik Donev
15. 9. 09 19:30 HANSP Blankyt bulldogs Six devils 3. 0:12 (0:5)
Jednoznačné utkání, jelikož domácí hráli ve čtyřech a nebýt jejich gólmana, který byl vynikající určitě by utržili větší debakl. David Jeřábek
Blankyt bulldogs Six devils
Milan KnoblauTomáš Bieber, Zdeněk Černoch, Milan Knoblau, Milan Riener vs Jaroslav Janouch – Milan Bradáč, Vladimír Cimpl, Libor Pechoč, Petr Pokorný, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra, Petr Zikmunda