10. Roosevelt boys 1.FC 11 4 1 6 19:35 9

Pá 11.9.09 19:30 HANSP Káca FC B PAPE Dejvice   (HL4C)
Pá 11.9.09 20:45 HANSP Rohožník United FC B Fugas CF B   (HL7E)
Út 10.11.09 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Cvrčci FC   (HL4B)
Út 10.11.09 18:15 BECH Kulišáci CF VET Domácí potřeby VET   (VL2B)
Út 24.11.09 17:00 BECH Demoliční četa Lachtánci 1.WC   (HL4B)
Út 24.11.09 18:15 BECH Gambrinus VH VET Kulišáci CF VET   (VL2B)

9. 12. 09 20:00 STER2 Kožich II.FC Veltěž SC 11. 1:11 (0:5)
Jednoznačný zápas, Veltěž si na hřišti dělala co chtěla. Zdeněk Genčev, Ludvík Čábela
Kožich II.FC Veltěž SC
Vít Vondráček – Patrik Bílý, Michal Bláha, Tomáš Bubník, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Ondřej Pěchota, Petr Šťástka, Roman Typlt, Jiří Vosátka vs Oleksandr Kelemen – Michal Beránek, Filip Dvořák, Martin Hilský, Karel Jurkeník, Aleš Pfeifer, Tomáš Smaha, Jan Srb
53. Ondřej Pěchota 3., 40. Tomáš Smaha
5., 15., 20., 29., 37. Aleš Pfeifer
31. Martin Hilský
41. Michal Beránek
47., 54. Karel Jurkeník
25. 11. 09 19:30 zzNOVOB Veltěž SC Strašnická šlechta 10. 10:2 (4:0)
Pěkné utkání, odehrané ve vysokém tempu, kde zvítězila jasně fotbalovější Veltěž. Attila Pál, Mehmet S. Midyat
Veltěž SC Strašnická šlechta
Oleksandr Kelemen – Filip Dvořák, Martin Hilský, Karel Jurkeník, Michal Pfaf, Tomáš Smaha, Jan Srb vs Alan Ilczyszyn – Jaroslav Beránek, Martin Janeček, Josef Lorenc, Martin Müller, Viktor Poupě, Karel Švec, Michal Valíček, Lukáš Zimmermann
9. Tomáš Smaha
17., 22., 33., 47., 59. Karel Jurkeník
29., 45., 58. Filip Dvořák
49. Michal Pfaf
35. Martin Janeček
56. Karel Švec
18. 11. 09 17:45 STER2 F.C.K. Veltěž SC 9. 2:12 (1:4)
Jednoznačná záležitost hostující Veltěže.
F.C.K. Veltěž SC
Pavel Monhart – Daniel Hrubý, Jiří Košťál , David Monhart, Tomáš Otta, Jakub Procházka, Jaromír Šolc vs Oleksandr Kelemen – Daniel Dvořák, Martin Hilský, Karel Jurkeník, Michal Pfaf, Tomáš Smaha, Jan Srb
52. Martin Hilský
9. 11. 09 19:00 P3 Veltěž SC Roosevelt boys 1.FC 8. 8:3 (3:2)
Už od prvních minut bylo jasné, kdo bude favoritem tohoto utkání. Veltěž kontrolovala průběh hry a přestože se před koncem první půle dostali do hry i hosté, druhý poločas byl jasnou záležitostí Veltěže. Daniel Vrzák, Josef Píša
Veltěž SC Roosevelt boys 1.FC
Oleksandr Kelemen – Michal Beránek, Daniel Dvořák, Karel Jurkeník, Bohumil Pavlík, Michal Pfaf, Tomáš Smaha, Jan Srb vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Petr Šimsa, Martin Zíka
55. Jaroslav Chmela
4. 11. 09 20:15 P2 Don Giovanni Veltěž SC 7. 6:3 (2:0)
Zápas se zpočátku vyvíjel nerozhodně, ale pak začali hráči týmu Don Giovanni sázet góly. I Veltěž se po poločase rozstřílela, ale domácí si v poklidném zápase náskok pohlídali. Tomáš Bělíček
Don Giovanni Veltěž SC
Karel Hanžlík – Pavel Lavička, Martin Mariňak, David Ploc, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška vs Jan Srb – Michal Beránek, Martin Hilský, Oleksandr Kelemen, Michal Pfaf, Tomáš Smaha
25. David Ploc
29. Martin Mariňak
44., 45., 57. Lukáš Procházka
53. Pavel Lavička
37., 43., 51. Tomáš Smaha 28. Tomáš Smaha
60. Michal Beránek
19. 10. 09 18:15 zzNOVOB Veltěž SC Pivušky FC 6. 9:2 (6:0)
Hráči Veltěže, až na pár vyjímek, nepůjčili soupeři balón. Prakticky to vypadalo, že si Pivušky sedli na pouti na centrifugu a za hodinu z ní slezli. Jiří Panocha, Marek Čermák
Veltěž SC Pivušky FC
Daniel Dvořák – Michal Beránek, Filip Dvořák, Martin Hilský, Karel Jurkeník, Michal Pfaf, Tomáš Smaha, Jan Srb vs Richard Novotný – Josef Baštář, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer