Ne 25.10.09 12:30 P1 Sorry FC VŠSK MFF UK B   (HL6D)
Ne 25.10.09 13:45 P1 Sklenářka S.G. Parta z Jarova VET   (VL2A)
Ne 25.10.09 15:00 P1 Kotlářka CAHA FC SUP Žvahov   (SVL2A)
Ne 6.12.09 15:00 HANSP R.I.P. A M16 AC FC   (HL7K)
Ne 6.12.09 16:15 HANSP My Úžas 1.FFS   (HL6K)
Ne 6.12.09 17:30 HANSP Pašáci M - Bubo A   (HL4F)

4. 12. 09 19:30 zzTKSPA Libeň SK A Yamato Day 02 11. 3:2 (3:0)
Na šestou ligu moc pěkný zápas, plný důrazných osobních soubojů. Libeň měla dobrý vstup do utkání a díky Pískovi vedla v poločase 3:0. Yamato ale nesložilo zbraně a ve druhé půli to byli hlavně hosté, kdo byl na hřišti vidět. Dvěma góly Charváta Yamato snížilo a kdyby bylo více času, kdo ví jak by to dopadlo.
Libeň SK A Yamato Day 02
Jaroslav Matějka – Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Tomáš Minarovič, Jiří Písek, Michal Řezáč, Petr Řezníček vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Petr Charvát, Robert Flasza, Kryštof Kačena, Matěj Klinka, Michal Klinka, Martin Matyáš, Jan Rameš, František Vosecký
6. OG
22., 26. Jiří Písek
38., 57. Petr Charvát
21. 11. 09 11:15 P2 Huňáč PK Libeň SK A 10. 2:7 (2:2)
Pohledné utkání, alespoň do té doby, než se hráči začali soustředit na výkon rozhodčích. Václav Šimáček
Huňáč PK Libeň SK A
Jan Patočka – Pavel Jirka, Jiří Míšek, Boris Neciuk, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Tomáš Minarovič, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček
42. Jaroslav Matějka
13. 11. 09 19:00 P1 Libeň SK A Guatemalské ještěrky 9. 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza, bojovný zápas, málo šancí. Antonín Tuček
Libeň SK A Guatemalské ještěrky
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Tomáš Minarovič, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Roman Vlk vs Dušan Nulíček – Robert Češka, Petr Jirgl, Jan Kalík, Michal Predikant, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
59. Jiří Písek 16. Jan Kalík
30. 10. 09 18:00 ZAK Gladiators Beroun Libeň SK A 8. 6:0 k.
Tým SK Libeň se z utkání omluvil předem.
Gladiators Beroun Libeň SK A
Samuel Kuchař – Milan Březina, Oldřich Ježek, Otmar Ondra, Martin Schenk, David Tregler vs
23. 10. 09 17:00 zzNOVOB Libeň SK A Sloni na Pobřeží A 7. 1:4 (0:0)
Dlouho vyrovnané utkání rozhodly dva rychlé góly v úvodu druhého poločasu. Utkání velmi dobré úrovně, do poslední minuty. Tomáš Záboj, Ondřej Polák
Libeň SK A Sloni na Pobřeží A
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, Petr Řezníček vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Lukáš Künzel, Jan Nádvorník, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska, Xiaomin Wang
40. Jiří Písek 31. Adam Trska
32. Xiaomin Wang
52. Jan Nádvorník
59. Jan Trska
16. 10. 09 19:30 STOD Čelzí Libeň SK A 6. 2:3 (0:2)
Vyrovnaný, oboustraně útočný fotbal. Šťastné vítězství mužstva SK Libeň. Petr Vraštil
Čelzí Libeň SK A
Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Marek Lojkásek, Adam Modrý, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
31. Filip Hřebačka
53. Václav Sedmidubský
16. Michal Řezáč
17. Jiří Písek
44. Pavel Čtvrtečka
9. 10. 09 18:15 zzTKSPA Libeň SK A Vládci Prahy 5. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodla šťastná branka v závěru. Zápasu by více slušela remíza. Jiří Lipár, Marek Plachý
Libeň SK A Vládci Prahy
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Tomáš Minarovič, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Filip Černý, Karel Erben, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, David Sváček
16., 47. Jiří Písek
58. Petr Harzer
14. Josef Brandejs
41. Filip Černý
2. 10. 09 18:15 BECH Šejk Peterka Libeň SK A 4. 0:9 (0:4)
Velmi sportovně a čistě vedený zápas. Rozhodl individuální výkon hráče Píska. Martin Ciprys, Luboš Housa
Šejk Peterka Libeň SK A
Petr Chmelař – Jaroslav Čermák, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Petr Sudek, Jan Tlášek vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Jiří Písek, Radek Pivoňka, David Řezáč
17., 18., 24., 30., 55., 59. Jiří Písek
34. Pavel Čtvrtečka
43., 57. David Řezáč
18. 9. 09 18:15 zzNOVOB Libeň SK A Real Prd 3. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, v němž výkon obran převyšoval výkon útoků, skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Libeň SK A Real Prd
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Jiří Princ – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Lukáš Kylian, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma
22. Jiří Písek 36. Petr Janoušek
11. 9. 09 18:15 STOD Pragoflora TJ Libeň SK A 2. 3:4 (0:1)
V prvním poločase měla jasnou převahu Libeň, ovšem vstřelila pouze jednu branku. Po změně stran se Pragoflora zlepšila a utkání zdramatizovala, ale Libeň si výhru vzít nenechala. František Bárta, Miroslav Mikulík
Pragoflora TJ Libeň SK A
Pavel Chlapec – Jan Cavalieri, David Černý, Robert Fischl, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Michal Reissinger, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč
44., 51. Martin Konvalinka
59. Robert Hůlek
21., 35. Pavel Čtvrtečka
32. Jiří Písek
56. David Řezáč
4. 9. 09 18:15 HANSP Libeň SK A Lipodur FC A 1. 1:7 (1:5)
Zápas se rozhodl už v prvních minutách utkání, které hráči Libně zaspali. Karel Haškovec, Jaromír Gauč