So 10.10.09 13:45 TEMPO Petrovice A Sebulba Utd.   (HL8L)
So 10.10.09 15:00 TEMPO Relax-FC Hustlaz Pimpz   (HL4D)
So 24.10.09 08:45 TEMPO Prague United Akvaristika TJ   (HL7F)
So 24.10.09 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A Pajzovna FC   (HL4D)

13. 12. 09 13:45 DEKAN Strážci Pomeranče Medvědi A 11. 2:16 (0:7)
Utkání se spoustou branek bylo výrazně ovlivněno tím, že domácí nastoupili pouze se čtyřmi hráči v poli. Ke cti jim slouží, že utkání nezabalili a snažili se o vstřelení branky, což se jim i dvakrát podařilo. Tomáš Pekár, Miroslav Krucký
Strážci Pomeranče Medvědi A
Marek Mikšovský – Harry Löwit, Jakub Matuška, Tomáš Matyska, Radek Urban, Zdeněk Vondra vs Petr Černík – Radek Fron, Jan Houslík, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Petr Rezek, Jan Šimůnek
40., 54. Harry Löwit 5., 27., 43., 47. Radek Fron
15. Jan Šimůnek
18., 22., 26., 41., 49., 58. Petr Rezek
29., 50. Luděk Nešpor
42., 55., 60. Petr Černík
29. 11. 09 13:45 TEMPO Lucián FC B Strážci Pomeranče 10. 6:5 (2:4)
Dobré ofenzivní utkání, ve kterém hosté neproměňovali jednu šanci za druhou a to je ve druhé půli stálo dva body.
Lucián FC B Strážci Pomeranče
Jan Dovolil – Jaroslav Chalaš, Pavel Hašek, Miloš Kraus, Richard Novotný, Ondřej Vecheta vs Radek Urban – Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
8., 58. Richard Novotný
21., 45., 56. Pavel Hašek
49. Ondřej Vecheta
3., 30. Šimon Větrovský
6. Zdeněk Vondra
29., 50. Michal Zelba
15. 11. 09 13:45 zzZARUB Strážci Pomeranče Kerata Chíjos 9. 6:4 (4:1)
Domácí po první půli zaslouženě vedli, hosté se probudili až na druhý poločas. Miguel Santiago Lasso Alvear, Christian Rene Guzman Echalar
Strážci Pomeranče Kerata Chíjos
Harry Löwit – Aleš Formánek, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Ivo Bronec – Daniel Buchta, Tomáš Ehrenberger, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Tomáš Vosátka
7., 52. Milan Vondra
12., 59. Šimon Větrovský
16., 25. Michal Zelba
4., 41., 48., 53. Ivo Bronec
8. 11. 09 12:30 P3 Heliport SK Strážci Pomeranče 8. 6:1 (2:0)
Do 54.minuty vyrovnané utkání, ale potom domácí do otevřené obrany vsítili další 3 branky. Po celou dobu hráno v duchu fair play. Ondřej Gros, Hruška O.
Heliport SK Strážci Pomeranče
Robert Zenger – Ondřej Fibich, Marek Foglar, Jiří Jakeš, Roman Kelnar, Michal Kolář, Jan Libus, Alan Mašláni, Miroslav Rubeš, Jiří Velebil vs Radek Urban – Aleš Formánek, Harry Löwit, Jakub Matuška, Marek Mikšovský, Ondřej Procházka, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
5. Marek Foglar
12., 55. Jiří Jakeš
43. Miroslav Rubeš
54. Roman Kelnar
56. Michal Kolář
46. Harry Löwit
1. 11. 09 13:45 TEMPO Strážci Pomeranče TBC Lachtan A 7. 4:8 (2:4)
Bojovné utkání, zajímavého průběhu. Lachtani získali postupně tříbrankový náskok, ale Strážci se nevzdali a snížili na rozdíl jediného gólu. Závěr utkání ale patřil opět střelcům Lachtanu.
Strážci Pomeranče TBC Lachtan A
Marek Mikšovský – Aleš Formánek, Harry Löwit, Jakub Matuška, Radek Urban, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Tomáš Říčka, Jan Vejmelka
53. Tomáš Říčka
25. 10. 09 20:45 BECH Tajfun AC Strážci Pomeranče 6. 5:2 (2:0)
Územní převaha a lepší koncovka Tajfunu nakonec rozhodly o celkem jasném vítězství. Václav Kohout, Ladislav Řeháček
Tajfun AC Strážci Pomeranče
Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Jan Menhard, Pavel Menhard, Libor Musil vs Radek Urban – Harry Löwit, Jakub Matuška, Marek Mikšovský, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
22., 24. Petr Dvořák
33., 43. David Hartmann
53. Libor Musil
38. Jakub Matuška
55. Šimon Větrovský
18. 10. 09 16:15 zzS1 Strážci Pomeranče Suchdol stars RSC C 5. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém Suchdol odolal tlaku Pomeranče v závěru a uhájil nejtěsnější vítězství. Jaroslav Šafařík
Strážci Pomeranče Suchdol stars RSC C
Radek Urban – Aleš Formánek, Harry Löwit, Jakub Matuška, Tomáš Matyska, Marek Mikšovský, Ondřej Procházka, Milan Vondra, Michal Zelba vs Tomáš Papírník – Jiří Čurda, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Jan Seidl
15. Jiří Čurda
11. 10. 09 16:15 zzPANK1 Tus Pelotas Strážci Pomeranče 4. 4:3 (4:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí v první půli ovládli hru a vyjádřili to čtyřmi brankami. Ve druhé půli se vše obrátilo, hosté přitlačili soupeře před jejich bránu a třemi krásnými góly zdramatizovali vývoj utkání. Na vyrovnání už bohužel nezbyl čas. Karel Votruba, David Baloun
Tus Pelotas Strážci Pomeranče
Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Tibor Ižák, Ryszard J. Macidlowski, Caner Memis, Carlos A. Molina Tello vs Radek Urban – Harry Löwit, Jakub Matuška, Tomáš Matyska, Ondřej Procházka, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
9. Carlos A. Molina Tello
18., 21., 23. Jeremie Bertolino
36. Tomáš Matyska
50., 52. Michal Zelba
4. 10. 09 12:30 HANSP Bruchos HFC Strážci Pomeranče 3. 5:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se hostující Strážci neustále snažili dotahovat náskok Bruchos, ale kýženého výsledku se nedočkali. Domácí měli skvělý nástup do obou poločasů, když hned v prvních minutách skórovali, dostali se na koně a soupeře tím na pár minut zmrazili. Radomil Žďárský, Ondřej Miček
Bruchos HFC Strážci Pomeranče
Tomáš Buchnar – Pavel Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Petr Krákora, Martin Macháček, Daniel Raška, Tomáš Renč, Martin Vlk vs Marek Mikšovský – Aleš Formánek, Harry Löwit, Jakub Matuška, Tomáš Matyska, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Michal Zelba