6. Chroustova lokomotiva 11 5 1 5 19:24 11

Út 8.9.09 18:15 zzTKSPA Komtupapa Orosený Paragraf   (HL6D)
Út 8.9.09 19:30 zzTKSPA Ansámbl Trona CF   (HL7C)
Po 7.12.09 18:45 STER3 Šajtle s.r.o. VET Old boys Bohemia Chips   (VL4A)
Po 7.12.09 20:00 STER3 Tuscarora B Nottoric Forest   (HL7A)

1. 12. 09 20:15 P2 Chroustova lokomotiva Válcovna plechu FC 11. 3:2 (2:0)
První poločas se hrál v nervózním duchu. Fotbal se začal hrát až po změně stran. Lokomotiva si vytvořila tříbrankový náskok, který už Válcovna přes veškerou snahu nedokázala dohnat. Vlastimil Krkoška, Antonín Buriánek
Chroustova lokomotiva Válcovna plechu FC
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Tomáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch vs František Podzimek – Martin Dejmek, Petr Kostelník, Jan Krpata, Jan Kuchařík, Jakub Kupec, Jakub Veverka
21. Martin Beneš
26., 41. Jan Vojtěch
50. Jan Krpata
56. Jakub Veverka
24. 11. 09 19:30 zzNOVOB Válcovna plechu FC Santovi Sobi 10. 4:4 (2:2)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Rozhodčí se k utkání nedostavil, po dohodě zápas odpískal člen týmu Santovi sobi.
Válcovna plechu FC Santovi Sobi
František Podzimek – Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Jan Kuchařík, Jakub Kupec, Jan Stibor, Jakub Veverka, Martin Žák vs Jan Pekárek – Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Vojtěch Kučera, Michal Šourek, Marek Vetengl, Filip Vinter, Roman Vyskočil
15., 33. Jakub Veverka
16. Jakub Kupec
41. Tomáš Bedrna
18. Lukáš Garreis
19., 41., 49. Vojtěch Kučera
15. 11. 09 08:45 zzANG Gekad Válcovna plechu FC 9. 7:0 (4:0)
Utkání se hrálo už od začátku v podstatě na jednu branku. Otázkou byla pouze výše skóre, které se zastavilo na 7. Ivan Moucha
Gekad Válcovna plechu FC
Bedřich Sýkora – Pavel Frühauf, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Jan Vele, Leoš Zavřel vs Jan Krpata – Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, František Podzimek, Jakub Veverka, Martin Žák
4., 50. Jan Vele
12. Leoš Zavřel
22. Tomáš Petr
28. Pavel Frühauf
35., 41. Cyril Mrva
7. 11. 09 08:45 P2 Válcovna plechu FC SP Clif 8. 1:3 (1:1)
Docela pěkné utkání. Mladší Válcovna více běhala, ale zvítězila zkušenost a klid v podání Clifu. Karel Šafařík, Daniel Křiva
Válcovna plechu FC SP Clif
František Podzimek – Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Petr Kostelník, Jan Kuchařík, Jakub Kupec vs Karel Šturma – Jan Houska, František Jelínek, Marián Kolesár, Petr Koten, Tomáš Machotka
22. Martin Dejmek 13. Marián Kolesár
38. Tomáš Machotka
56. František Jelínek
20. 10. 09 19:30 BECH D.G.Team Válcovna plechu FC 7. 4:1 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Slušně hrané utkání s mírně lepší produktivitou DG Teamu.
D.G.Team Válcovna plechu FC
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Jiří Němeček, Stanislav Šeba vs František Podzimek – Viktor Barda, Martin Dejmek, Josef Kučera, Jan Kuchařík, David Srna, Jakub Veverka
12., 25., 34. Roman Barcal
40. David Kafuněk
35. Jakub Veverka
17. 10. 09 11:15 DEKAN Válcovna plechu FC Ratajski démoni 6. 12:2 (9:1)
Téměř celý první poločas hráli Démoni pouze ve čtyřech v poli, což se ukázalo jako rozhodující. Vítěz utkání byl jasný už v šesté minutě. Do druhé půle nastoupili Démoni v plném počtu a hra se trochu vyrovnala. Válcovna však uplatnila technickou převahu a skóre ještě navýšila. Ivo Míča, Filip Ernest
Válcovna plechu FC Ratajski démoni
Martin Dejmek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Petr Kostelník, Jakub Kupec, František Podzimek, Jakub Veverka vs František Hnátek – Ladislav Brázda, Milan Novák, Vladimír Pechník, Miloš Zapadlo, Petr Ziegner
2., 6., 41. Jakub Veverka
3., 12., 18., 24., 26. Jakub Kupec
7., 49. Tomáš Bedrna
28. Viktor Barda
51. Petr Kostelník
23., 59. Miloš Zapadlo
6. 10. 09 20:15 METE1 Celtic THK Válcovna plechu FC 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které pro Celtic rozhodl šťastně v poslední minutě Vacek. Miroslav Duchek, Vladimír Lehký
Celtic THK Válcovna plechu FC
Zdeněk Blažek – Petr Brejcha, Jan Hornát, Tomáš Jiříček, Petr Kopačka, Lukáš Krasula, Stanislav Pavlík, Pavel Řehák, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Petr Kostelník, Jan Krpata, Josef Kučera, Jan Kuchařík, Jakub Kupec, David Srna
25., 60. Jaroslav Vacek 3. Jan Kuchařík
22. 9. 09 17:45 zzPANK1 Válcovna plechu FC Pigs FC 4. 1:4 (1:3)
Hezký zápas, kde se ujala vedení Válcovna, ale pak Pigs zápas čtyřmi góly otočili. Jiří Javornický
Válcovna plechu FC Pigs FC
Jan Kuchařík – Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Jan Krpata, Josef Kučera, Jakub Kupec, František Podzimek, Jan Stibor, Jakub Veverka vs Theodor Šamalík – Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch
9. Tomáš Bedrna 11., 39. Ondřej Marek
12., 22. Jakub Marek
15. 9. 09 18:15 ARIT Booaa KK Válcovna plechu FC 3. 2:3 (2:2)
V utkání měli mírnou převahu hosté, domácí dobře bránili. Rozhodující gól padl v závěru zápasu. Luboš Poláček, Miroslav Kotouč
Booaa KK Válcovna plechu FC
Ladislav Pešek – Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Petr Müller, Jan Pleticha, Josef Pozníček, Marek Rotsčidl vs František Podzimek – Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Jan Krpata, Jan Kuchařík, Jakub Kupec, Jan Stibor
8. Marek Rotsčidl
28. Rostislav Klouda
32 Lukáš Havrda 10., 24., 58. Jan Kuchařík
9. 9. 09 17:00 HANSP Válcovna plechu FC Motor 1.TF 2. 7:5 (1:3)
Vyrovnané utkání hodně ovlivněno kvalitou brankářů. Marek Šetina, František Jirsa
Válcovna plechu FC Motor 1.TF
František Podzimek – Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Jan Krpata, Jan Kuchařík, Martin Žák vs Ziad Ben Dhia – Tomáš Burda, Faycal Chahi, Adnene Gaaloul, Václav Mysík, Mourad Semlali, Martin Slaný, František Týra