Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 2.12.09 | 20:45 | zzNOVOB | Power WCC Killing power FC | 11. | 5:2 |
St 2.12.09 | 20:45 | DEKAN | Motol FN Trona CF | 11. | 2:0 |
St 2.12.09 | 20:15 | STER3 | Strahovská 10 B Ansámbl | 11. | 3:2 |
St 2.12.09 | 20:15 | P2 | Speciál Bráník A Deprese 1. FC | 11. | 6:0 k. |
St 2.12.09 | 20:15 | STER1 | Rachot Kamberský pípy | 11. | 3:6 |
St 2.12.09 | 19:30 | STOD | SK Elet Hajdaláci z Masné 18 FK | 11. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Motol FN | 11 | 9 | 0 | 2 | 42:17 | 18 |
2. | Hajdaláci z Masné 18 FK | 11 | 8 | 1 | 2 | 37:20 | 17 |
3. | Kamberský pípy | 11 | 7 | 1 | 3 | 32:18 | 15 |
4. | SK Elet | 11 | 4 | 4 | 3 | 29:20 | 12 |
5. | Rachot | 11 | 4 | 4 | 3 | 29:21 | 12 |
6. | Speciál Bráník A | 11 | 4 | 3 | 4 | 27:20 | 11 |
7. | Strahovská 10 B | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:29 | 11 |
8. | Ansámbl | 11 | 4 | 4 | 3 | 20:18 | 10 |
9. | Power WCC | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:27 | 10 |
10. | Killing power FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:26 | 8 |
11. | Trona CF | 11 | 1 | 4 | 6 | 14:24 | 4 |
12. | Deprese 1. FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 1.9.09 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Motol FN |
Čt 3.9.09 | 17:30, 18:45 | STER1 | Kamberský pípy |
Pá 4.9.09 | 17:45, 19:00, 20:15 | TEMPO | Strahovská 10 B |
Čt 10.9.09 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Speciál Bráník A |
Pá 11.9.09 | 18:15, 19:30 | zzNOVOB | Killing power FC |
Út 15.9.09 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Motol FN |
Po 21.9.09 | 16:30, 17:45 | zzS2 | Hajdaláci z Masné 18 FK |
Po 21.9.09 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Killing power FC |
Po 21.9.09 | 17:30, 18:45 | STER3 | Kamberský pípy |
St 23.9.09 | 17:00 | HANSP | Ansámbl |
Čt 24.9.09 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Rachot |
St 30.9.09 | 17:30 | STER1 | Ansámbl |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Peter Tobiaš | Bohemia AFK | 11 |
2. | Vilém Ungermann | Hajdaláci z Masné 18 FK | 9 |
3. | Jan Vacek | Power WCC | 7 |
4. | Petr Jančík | Killing power FC | 6 |
5. | Josef Černý | Pětapůl TJ | 6 |
6. | Miroslav Sachl | Hajdaláci z Masné 18 FK | 6 |
7. | Ladislav Havlíček | Strahovská 10 B | 6 |
8. | František Rada | SK Elet | 6 |
9. | Petr Suchan | Ansámbl | 6 |
10. | Tomáš Vrba | Motol FN | 5 |
11. | Daniel Lindák | Motol FN | 5 |
12. | Petr Mlateček | Killing power FC | 5 |
13. | Lukáš Kadlec | Motol FN | 5 |
14. | David Barcal | Fugas CF A | 4 |
15. | Jiří Krejčík | Beton FC | 4 |
16. | Michal Kříženecký | Kamberský pípy | 4 |
17. | Milan Jechoutek | Kamberský pípy | 4 |
18. | Kamil Průcha | Hajdaláci z Masné 18 FK | 4 |
19. | Štěpán Černušák | Speciál Bráník A | 4 |
20. | Petr Bartík | SK Elet | 4 |