10. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 24:37 7

Po 2.4.12 17:45 STER2 Pozdní sběr II Medvědi A   (HL5C)
Po 2.4.12 19:00 STER2 Saens 1.FC B K.K.K.   (HL7A)
Po 2.4.12 20:15 STER2 Bronx KKK A Dirty Bastards   (HL6B)
Po 16.4.12 17:45 STER2 Mystique Dynamo CF Inter Bubeneč   (HL4C)
Po 16.4.12 19:00 STER2 Ši Kyo Saens 1.FC B   (HL7A)
Po 16.4.12 20:15 STER2 Cvrčci FC Ramutant CF   (HL5A)

27. 6. 12 20:15 STER1 Kamberský pípy CCCP 11. 5:5 (2:1)
Pípy byli lepší tým, ale neproměňovali šance. V druhé půli CCCP proměnily brejky a vyrovnali hru v závěru. Martin Šašek, Tomáš Filous
Kamberský pípy CCCP
Milan Jechoutek – Karel Adamovský, Lukáš Javorský, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Patrik Tulej vs Denis Kutovoy – Alexey Afanasyev, Javidan Ahmadov, Issa Bekmurziyev, Alnur Oskar, Vladyslav Populovskyy
51., 59. Alnur Oskar
20. 6. 12 20:15 STER2 Credit Praha FC Kamberský pípy 10. 3:2 (2:0)
Pěkné utkání hrané za velkého tepla nahoru dolů. Utkání by slušela remíza, o což se hosté snažili, ale domácí výsledek udrželi.
Credit Praha FC Kamberský pípy
Filip Bouřil – Radomír Grünspan, Jakub Kolařík, Miroslav Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Daniel Herold – Karel Adamovský, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Pavel Otradovec
22. Ladislav Vašek
24., 43. Jakub Kolařík
58 Ladislav Vašek 46. Stanislav Kubů
52. Pavel Otradovec
6. 6. 12 19:00 STER2 Kamberský pípy Bronx KKK B 9. 4:0 (1:0)
Férové utkání, hrané téměř bez faulů. Martin Bučinský, Filip Remenec
Kamberský pípy Bronx KKK B
Daniel Herold – Karel Adamovský, Cyril Činátl, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Karel Pomahač vs Luděk Lepša – Václav Bálek, Marek Bartůšek, Pavel Jinoch, David Mathouchanh, Marek Prouza, Šimon Rittich, Miloslav Suchánek, Vladimír Viklický
26., 48. Stanislav Kubů
38. Cyril Činátl
53. Karel Pomahač
30. 5. 12 19:00 STER2 Trona CF Kamberský pípy 8. 2:3 (1:1)
Utkání by si zasloužilo dělbu bodů, o gól však byli šťastnější pivaři od Kamberský pípy.
Trona CF Kamberský pípy
Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý vs Pavel Otradovec – Karel Adamovský, Cyril Činátl, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar
6. Zdeněk Kunický
44. Jan Brož
15., 55. Karel Adamovský
41. Tomáš Melichar
23. 5. 12 19:00 STER2 Kamberský pípy Roosevelt boys 1.FC 7. 0:1 (0:0)
Starší a zkušenější tým porazil dravé mládí. Lukáš Boček, Karel Koschin
Kamberský pípy Roosevelt boys 1.FC
Daniel Herold – Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Pavel Otradovec, Karel Pomahač, Patrik Tulej vs Jiří Sommer – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Petr Šimsa, Robert Žák
57. Jiří Sommer
9. 5. 12 19:00 STER1 Ukrgazeta Kamberský pípy 6. 3:1 (1:0)
Domácí tým jednoznačně fotbalovější. Výsledek je oproti průběhu utkání milosrdný. Michal Nosek, George Sarichev
Ukrgazeta Kamberský pípy
Mykhaylo Sukhan – Stanislav Boicenco, Mykhailo Dordiak, Yaroslav Kuschchak, Maryan Lesyk, Viacheslav Prokopchuk, Adrian Sofinet, Ivan Voloshyn, Serhiy Zaritskyy, Pavel Zhuraulevich vs Milan Jechoutek – Daniel Herold, Lukáš Javorský, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Karel Pomahač
15. Maryan Lesyk
44. Pavel Zhuraulevich
52. Viacheslav Prokopchuk
37. Karel Pomahač
3. 5. 12 19:30 BECH J.R.Club B Kamberský pípy 5. 3:0 (1:0)
Pohledné kvalitní utkání z obou stran. Ovšem v hustém dešti se gólově prosadil pouze J.R.Club.
J.R.Club B Kamberský pípy
Arnošt Havrlant – Petr Bláža, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Jiří Smutný, Jiří Valha vs Daniel Herold – Cyril Činátl, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Karel Pomahač, Patrik Tulej
29., 36. Lukáš Skřivan
57. Marek Martínek
18. 4. 12 19:00 STER2 Kamberský pípy Hells Bells 1.FC 4. 4:6 (1:1)
Vyrovnané utkání, zvítězilo mužstvo, které chtělo více vyhrát. Ladislav Koucký, Milan Kundrát
Kamberský pípy Hells Bells 1.FC
Daniel Herold – Karel Adamovský, Cyril Činátl, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Pavel Otradovec, Karel Pomahač, Karel Sláma, Patrik Tulej vs Jiří Javůrek – Michal Javůrek, Břetislav Kolařík, Martin Koula, Jan Novák, Tomáš Pokorný, Lukáš Šťastný
15., 39. Karel Pomahač
32. Karel Adamovský
57. Cyril Činátl
10., 52., 60. Jan Novák
39., 42., 60. Martin Koula
11. 4. 12 18:45 ARIT Inter Mokušle Kamberský pípy 3. 10:1 (4:1)
Výsledek vůbec neodpovídá průběhu zápasu. Hosté doplatili na to, že nedokázali proměnit své šance a chyběl jim pověstný kousek štěstí. Jelikož na začátku druhé půle 2x trefili tyč a nevyužili 100% šance, tak domácí poté z brejku dali na 5:1 a zápas si už pohlídali a ž brejků přidávali další góly. klail
Inter Mokušle Kamberský pípy
Ondřej Veselý – Adriano Brugioni, Roman Červenka, Marek Klokočka, Ondřej Lukeš, Martin Pánek, Luděk Pícha, Rudolf Růžek, Karel Vohánka vs Daniel Herold – Cyril Činátl, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Pavel Otradovec, Karel Pomahač, Karel Sláma
4., 29., 59. Rudolf Růžek
7. Marek Klokočka
10., 33., 55. Ondřej Veselý
33., 41. Martin Pánek
58. Roman Červenka
50 Marek Klokočka 4. Pavel Otradovec
4. 4. 12 19:00 STER1 Kamberský pípy Konvikt klub 2. 2:1 (1:0)
Na sedmou ligu výborný zápas. Kamb. pípy byli pohyblivější a sedm minut před půli je Kubů poslal do vedení. Konvikt klub spoléhal na tvořivost a šikovnost nezastavitelného Moiseie, bohužel neproměnil několik dobrých příležitostí, kdy K.pípy doslova uzamknul v okolí jejich vápna. Zákonitě přišel trest v podobě gólu na 2:0. Minutu před koncem už Konvikt pouze korigoval gólem Nguyen. Velkou zásluhu na vítězstvé KP má golman Herold. Čapla
Kamberský pípy Konvikt klub
Daniel Herold – Karel Adamovský, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Pavel Otradovec, Karel Sláma, Patrik Tulej vs Michal Trojan – Evžen Dostál, Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka
23. Stanislav Kubů
52. Karel Adamovský
56. Tuan Nguyen Hoang 60. Michal Trojan
28. 3. 12 19:00 STER2 Ďáblice FK Kamberský pípy 1. 1:2 (1:0)
Ďáblice byli fotbalovější a prakticky celý zápas kontrolovali, hosté se však v závěru dokázali dvakrát prosadit a zvítězit. Čapla