So 12.9.09 08:45, 10:00, 11:15 P3 Beach attack 90210
So 12.9.09 08:45, 10:00 zzPANK1 Borussia Dortšpunt B
So 12.9.09 12:30, 13:45 P1 Blueghost.cz FC
Út 22.9.09 19:30, 20:45 BECH Beerchester United
So 10.10.09 13:45, 15:00 KBELY Levá fuska
So 17.10.09 11:15, 12:30 DEKAN Beerchester United
Út 20.10.09 19:00, 20:15 METE1 Hattrick Prosek FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

13. 12. 09 18:45 TEMPO Real Kamýk Beach attack 90210 11. 3:8 (2:4)
Zasloužené vítězství hostujícího Beach attacku, který se rychle dostal do vedení a nepustil ho po celý zápas. Domácí několikrát podržel brankář Humhal a zachránil je od dvouciferného přídělu. Jaroslav Srazil, Marek Pácha
Real Kamýk Beach attack 90210
Jiří Humhal – Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Marcel Vladyka, David Vlček, Jan Vydra, Jan Vypior vs Vojtěch Pavel Traurig – Lukáš Bašta, Jan Boltnar, Michal Dvořák, Štěpán Haifler, Jiří Harcuba, Adam Hloušek, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda, Petr Žáček
20., 54. Jan Vypior
24. Martin Vaněk
47 Martin Vaněk 1., 39., 45. Štěpán Haifler
9. Michal Dvořák
27., 30., 41., 58. Lukáš Bašta
13. 12. 09 18:45 BECH Parta AC Borussia Dortšpunt B 11. 6:0 (2:0)
Jednoznačné utkání pro AC Partu. Hráči Borussie by se měli zamyslet nad svým chováním a raději zkusit něco předvést na hřišti!!! Libor Marek, Radovan Najman
Parta AC Borussia Dortšpunt B
Jaroslav Tichý – Marek Csémi, Petr Csémi, Vladimír Dusil, Petr Hazuka, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Zdeněk Sedmík – Lukáš Dubay, Lukáš Ehrenberger, Radovan Hujo, Cyril Hyspecký, Ladislav Ježek, Michal Košťál, Václav Šarboch
59. Ladislav Ježek
13. 12. 09 18:45 HANSP Levá fuska Beerchester United 11. 2:3 (1:1)
Fotbalovější tým Levá fuska, který měl po celý zápas převahu a byl vehementně podporován svými fanynkami, nakonec doplatil na neproměňování šancí a nedůraz v obraně. Martin Švehla, Radim Švehla
Levá fuska Beerchester United
Daniel Doležal – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Jakub Herz, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Lukáš Pilař – Tomáš Dostál, Lukáš Duraj, František Kylar, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Petr Vítek, Matyáš Žalud
28. Lukáš Fiala
40. Jiří Plachý
25. Matyáš Žalud
47. Štěpán Pavlíček
48. Lukáš Duraj
13. 12. 09 18:45 ZAK Květák Blueghost.cz FC 11. 4:3 (3:0)
V prvním poločase Květák zúročil převahu a vstřelil tři góly. Po změně stran Blueghost zvýšil efektivitu a snížil na rozdíl jediného gólu, ale krátce nato Květák vstřelil vítěznou branku.  Hostům se ještě podařilo snížit, ale vyrovnat už nedokázali. Jakub Němeček, Roman Rameš
Květák Blueghost.cz FC
Štěpán Havel – Martin Čech, Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Lukáš Pilka – Martin Dytrych, Vojtěch Mravec, Lukáš Müller, Petr Nádvorník, Jiří Němec, Vojtěch Patočka, Libor Svoboda, Lukáš Všetička, Jan Walter
52. Jiří Němec
13. 12. 09 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC City Lhotka FC 11. 3:2 (0:0)
První poločas příliš pěkného fotbalu nepřinesl. Po změně stran se však hra zlepšila a přišly i góly. Vstup do druhé půle vyšel hostům, kteří se po hezkých akcích dostali do dvougólového vedení. Domácí to však nezlomilo a následným hattrickem Březiny skóre otočili. Hostům příliš neprospěla výměna gólmana va 43.minutě. Zápasu by rozhodně více slušela remíza a možná i výhra hostů, ale fotbal se hraje na góly a domácí zvítězili, protože vstřelili o jeden více. Procházka M.,Procházka T.
Hattrick Prosek FC City Lhotka FC
Jiří Brčák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Michal Petrásek vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček
45., 51., 54. Jiří Březina 36. Jiří Horák
39. Tomáš Černý
13. 12. 09 18:45 zzNOVOB Cosmetic Žaves 1.FC (11150) 11. 5:0 (3:0)
Jednoznačná záležitost Cosmeticu. I když nutno podotknout, že stav 5:0 tak úplně neodpovídá průběhu zápasu. Adam Trska, David Polydor
Cosmetic Žaves 1.FC (11150)
Norbert Rúček – Radek Dobrý, Josef Hisem, Karel Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Jiří Švec, Milan Voigt, Ján Zdechovan vs Karel Hubička – Libor Fiala, Shuhrat Hazratkulov, Michal Křepelka, Jan Lukášek, Miroslav Plašil, Petr Rosenkranz, Robert Šlajs, Jiří Smolinský, Filip Weber