Po 9.11.09 18:30 HRAB2 Tlakové galoše Nottoric Forest   (HL7A)
Po 9.11.09 19:45 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Dej bůh štěstí   (HL8B)
Po 23.11.09 19:00 P3 VŠSK MFF UK C Viktoria Bítovská   (HL7A)
Po 23.11.09 20:15 P3 Istanbul FC Vibromax 1985   (HL7A)

13. 12. 09 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC City Lhotka FC 11. 3:2 (0:0)
První poločas příliš pěkného fotbalu nepřinesl. Po změně stran se však hra zlepšila a přišly i góly. Vstup do druhé půle vyšel hostům, kteří se po hezkých akcích dostali do dvougólového vedení. Domácí to však nezlomilo a následným hattrickem Březiny skóre otočili. Hostům příliš neprospěla výměna gólmana va 43.minutě. Zápasu by rozhodně více slušela remíza a možná i výhra hostů, ale fotbal se hraje na góly a domácí zvítězili, protože vstřelili o jeden více. Procházka M.,Procházka T.
Hattrick Prosek FC City Lhotka FC
Jiří Brčák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Michal Petrásek vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček
45., 51., 54. Jiří Březina 36. Jiří Horák
39. Tomáš Černý
29. 11. 09 16:15 BECH City Lhotka FC Cosmetic 10. 0:2 (0:0)
Rozhodčí komentář neuvedl. Jiří Chmelík, Radek Peš
City Lhotka FC Cosmetic
Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jakub Lippert, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček vs Norbert Rúček – Petr Boháč, Radek Dobrý, Josef Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Jiří Švec, Milan Voigt, Ján Zdechovan
45. Jiří Švec
56. Josef Hisem
4. Pavel Hubený
22. 11. 09 12:30 HANSP City Lhotka FC Žaves 1.FC (11150) 9. 3:6 (3:3)
Parádní utkání, vysoce přesahující kvalitu sedmé ligy. Bojovnost, technika ale i vlastní branky a nakonec vítězství potápějícího se Žavesu.
City Lhotka FC Žaves 1.FC (11150)
Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, David Kubalík, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček vs Karel Hubička – Michal Křepelka, Jan Lukášek, Miroslav Plašil, Petr Rosenkranz, Antonín Vávra
9., 27. Jiří Horák
11. Tomáš Černý
7., 32. OG
16., 41. Petr Rosenkranz
17., 36. Jan Lukášek
57. Miroslav Plašil
8. 11. 09 13:45 P1 Blueghost.cz FC City Lhotka FC 8. 1:0 (1:0)
Krásný zápas. Lhotka měla místy až drtivou přeavhu, ale v brance vítězů čaroval "Frodo" Pilka.
Blueghost.cz FC City Lhotka FC
Lukáš PilkaLukáš Müller, Petr Nádvorník, Jiří Němec, Vojtěch Patočka, Lukáš Všetička, Jan Walter vs Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, Štěpán Korbel, David Kubalík, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
5. Lukáš Müller
1. 11. 09 16:15 P1 City Lhotka FC Beerchester United 7. 6:2 (3:0)
Jednoznačná záležitost, soupeř korigoval až v závěru u tkání. náhradní
City Lhotka FC Beerchester United
Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, David Kubalík, Tomáš Šimíček, Otakar Verner vs Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, František Kylar, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Petr Vítek, Matyáš Žalud
17., 27., 29. Tomáš Šimíček
38., 49. Jiří Horák
50. Tomáš Černý
51. Miroslav Čanecký
58. František Kylar
18. 10. 09 15:00 TEMPO Borussia Dortšpunt B City Lhotka FC 6. 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, na obou stranách bylo několik šancí a hrálo se téměř bez faulů.
pozn. redakce: Prosíme hráče Borussie aby nepoužívali přezdívky v zápise o utkání. "Halise" alias Jakuba Hálu jsem hledal docela dlouho, protože je z C týmu a navíc hrál na rodné číslo. Děkujeme.
Martin Bulvas
Borussia Dortšpunt B City Lhotka FC
Zdeněk Sedmík – Jakub Hála, Radovan Hujo, Ladislav Ježek, Michal Košťál, Václav Šarboch, Michal Vojáček vs Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, David Kubalík, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
4. Jakub Hála
56. Ladislav Ježek
59. Michal Vojáček
51. Tomáš Šimíček
60. Tomáš Černý
11. 10. 09 16:15 zzJUNI1 City Lhotka FC Beach attack 90210 5. 1:1 (0:1)
Domácí bušili do hostující obrany jako hluchý do vrat, ale hosté velice dobře bránili své hodně lehce nabyté vedení. Domácí však ve druhé půli zaslouženě vyrovnali. Tomáš Kufa
City Lhotka FC Beach attack 90210
Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Štěpán Korbel, David Kubalík, Ondřej Špaček, Lukáš Vaněček vs Vojtěch Pavel Traurig – Lukáš Bašta, Jan Boltnar, Filip Exner, Adam Hloušek, Petr Holý, Matěj Provazník, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda, Petr Žáček
43. Jiří Horák 18. Lukáš Bašta
4. 10. 09 12:30 P3 Real Kamýk City Lhotka FC 4. 0:3 (0:2)
Vyhrocený zápas ze strany Kamýku. Mnoho sprostých nadávek na rozhodčí vedlo až k vyloučení Pokorného. Zdeněk Beránek, Jaroslav Beránek
Real Kamýk City Lhotka FC
Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Martin Pokorný, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Jan Vydra, Jan Vypior, Štěpán Žák vs Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, Štěpán Korbel, David Kubalík, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
50 Martin Pokorný 10. Jiří Horák
22. OG
36. Tomáš Černý
28. 9. 09 17:30 P3 City Lhotka FC Květák 1. 3:0 (1:0)
Přestože měl Květák o jednoho hráče méně, hrál chvílemi vyrovnanou partii. City Lhotka nakonec svou převahu využili a v poklidu zvítězili. Zdeněk Kricner, Jan Burda
City Lhotka FC Květák
Martin Šimanovský – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, David Kubalík, Jakub Lambert, Tomáš Šimíček, Ondřej Špaček, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Štěpán Havel – Martin Čech, Vít Havel, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jakub Zálešák
16., 50. Ondřej Špaček
38. Jiří Horák
20. 9. 09 17:30 P2 City Lhotka FC Parta AC 3. 3:2 (2:0)
Rozhodčí se k zápasu nedostavil. Pískal Zelenka z AC Parta. Velmi rychlý a pohledný fotbal. Parta přišla o body v první půlce. Finiš v druhé části nevedl ani k remíze, i když by byla spravedlivá!
City Lhotka FC Parta AC
Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, David Kubalík, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Jaroslav Tichý – Marek Csémi, Petr Csémi, Vladimír Dusil, Petr Hazuka, Stanislav Smola, Jakub Suchopár, Zdeněk Zimovčák
15. Jan Kavan
29. Jiří Horák
40. Tomáš Černý
44. Petr Csémi
48. Petr Hazuka
13. 9. 09 13:45 zzTKSPA Levá fuska City Lhotka FC 2. 1:1 (0:1)
Až do poslední chvíle domácí bojovali, aby remizovali, což se jim podařilo až v poslední minutě,  zaslouženě. Jinak dobrý fotbal v rámci možností jejich sil. Luis Alberto Benitez Vargas, Jorge Sebastian Riquelme Salinas
Levá fuska City Lhotka FC
Daniel Doležal – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Jakub Herz, Tomáš Hes, Jan Janovský, Josef Kobza, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, David Kubalík, Ondřej Špaček, Lukáš Vaněček