Po 21.9.09 16:30 zzPANK1 Nova LFC B Viktoria Bítovská   (HL7A)
Po 21.9.09 17:45 zzPANK1 Víťazný február FK MVS Vršovice A   (HL6B)
Út 13.10.09 17:00 DEKAN Víťazný február FK Paradentol 1.FC   (HL6B)
Út 13.10.09 18:15 DEKAN Traktor humus B Blankyt bulldogs   (HL6B)
Po 23.11.09 17:00 DEKAN Orgasmico L.S.D. Palmeiras Prosek   (HL6A)
Po 23.11.09 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice The Best of England   (HL8A)

2. 12. 09 19:30 DEKAN Palouček AC Inter Žižkov 11. 3:0 (0:0)
Utkání rozhodl Palouček ve druhém poločase. Čistě a slušně hraný zápas. Vladan Vachalec, Miroslav Procházka
Palouček AC Inter Žižkov
Jaroslav Tůma – Jan Auředník, Vladimír Barták, Stanislav Druba, Michal Grežďo, Michal Jansa, Martin Klail, Přemysl Rosůlek, Radek Sýkora, Aleš Vejrosta, Václav Zikán vs Zdeněk Ševčík st. – Jan Hodek, Jiří Jelínek, Michal Jiravský, Petr Kotlín, Václav Krampera, Jiří Richter, Petr Študent
47. Stanislav Druba
56., 58. Michal Grežďo
16. 11. 09 18:15 ARIT Inter Mokušle Palouček AC 10. 5:5 (1:1)
Kvalitní utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Petr Klíma, Jan Kudrna
Inter Mokušle Palouček AC
Jiří Chochola – Roman Červenka, Marek Klokočka, Ondřej Lukeš, Luděk Pícha, Alex Poledník, Karel Vohánka vs Jan Auředník – Vladimír Barták, Stanislav Druba, Michal Grežďo, Michal Jansa, Martin Klail, Radek Sýkora, Aleš Vejrosta, Václav Zikán
33. Radek Sýkora
11. 11. 09 18:15 DEKAN Palouček AC Gólostroje FC 9. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, které vyhrál tým s většímn počtem proměněných šancí. Josef Mecel, Jiří Müller
Palouček AC Gólostroje FC
Jaroslav Tůma – Jan Auředník, Vladimír Barták, Stanislav Druba, Michal Grežďo, Michal Jansa, Martin Klail, Přemysl Rosůlek, Radek Sýkora, Aleš Vejrosta vs Jiří Stuchlík – Jan Herych, Aleš Hlavička, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Michal Slavíček, Lukáš Vacovský
10. Jan Auředník
13. Michal Grežďo
59. Aleš Vejrosta
37 Jan Auředník
59 Martin Klail
43. Jakub Noha
4. 11. 09 20:15 P3 Dynamo R.U.M. A Palouček AC 8. 2:1 (2:1)
V prvním poločase domácí jasně kontrolovali hru a nevyužili spoustu brankových příležitostí. S přibývajícími minutami převzali otěže zápasu hosté, ale výsledkem byla pouze třikrát nastřelená konstrukce branky. V závěru Dynamu zcela došly síly, ale ani toho nedokázali hráči Paloučku využít. Utkání by přesto více slušela remíza. Jiří Semrád, Miroslav Špaček
Dynamo R.U.M. A Palouček AC
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Tomáš Valouch vs Jaroslav Tůma – Jan Auředník, Vladimír Barták, Stanislav Druba, Michal Jansa, Martin Klail, Přemysl Rosůlek, Radek Sýkora, Václav Zikán
8. Vladimír Kopecký
26. Jaromír Havel
23. Stanislav Druba
21. 10. 09 20:15 P3 Palouček AC Beton bunkers FC 7. 6:0 k.
Jarý fotbal plně odpovídající ligové příslušnosti obou mužstev. Nadšení hráčů vyústilo v gólovou přestřelku v duchu Fair.-play Marek Jaroš, Jan Hanzlík
Palouček AC Beton bunkers FC
Aleš Vejrosta – Jan Auředník, Stanislav Druba, Michal Grežďo, Michal Jansa, Martin Klail, Přemysl Rosůlek, Radek Sýkora vs Miroslav Sláma st. – Pavel Bittner, Martin Kopecký, Radek Mašek, Jakub Niederle, Miroslav Pek, František Sejrek, Jakub Šídlo
55. Miroslav Pek
11. 10. 09 17:30 DEKAN Taurin 1.FC Palouček AC 6. 4:5 (1:3)
Palouček se k zápasu sešel bez střídání a tomu odpovídala i taktika jeho hry, kdy vyrážel ze zabezpečené obrany do rychlých protiútoků, které se mu úspěšně dařilo proměňovat. V posledních deseti minutách už docházely síly a domácí třemi góly donutili hosty strachovat se o výsledek. Jan Švarc, Jakub Mrhal
Taurin 1.FC Palouček AC
Ivo Šíf – Carlos Anoro Abenoza, Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jan Plešmíd, Jiří Šidliák, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára vs Aleš Vejrosta – Jan Auředník, Stanislav Druba, Michal Grežďo, Michal Jansa, Martin Klail
30., 55. Stanislav Druba
30. 9. 09 18:15 DEKAN Palouček AC Spící jeleni 5. 4:7 (0:3)
Poklidné utkání. "Mladí" Spících jelenů, proti zkušenosti Paloučku, se do 43 minuty neslo zaslouženým směrem, k vítězství Jelenů. Stačilo však 90 sekund a serie 3 branek znamenala snížení na rozdíl jediného gólu. Jeleni si to však pak mezi sebou vyříkali a nejlepší hráč na hřišti Nesvorný třemi brankami dal výsledku konečnou podobu. Jan Severa
Palouček AC Spící jeleni
Jaroslav Tůma – Jan Auředník, Vladimír Barták, Michal Grežďo, Michal Jansa, Martin Klail, Přemysl Rosůlek, Radek Sýkora, Václav Zikán vs Petr Sedlák – Josef Bouzid, Jan Hastrman, Ondřej Hlavatý, Tomáš Jára, Jakub Nesvorný, Matěj Závorka