Út 31.3.09 17:00, 18:15 DEKAN Tycho de Brahe VET
Čt 9.4.09 19:15, 20:30 METE1 Desperado VET
Út 14.4.09 19:30, 20:45 BECH Kulišáci CF VET
Čt 16.4.09 17:00, 18:15 DEKAN Vršáci VET
Čt 16.4.09 19:30, 20:45 DEKAN Tycho de Brahe VET
Ne 19.4.09 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00 ZAK Masters V
Po 20.4.09 18:30, 19:45 HRAB1 Anton aus Tirol
Po 20.4.09 19:30, 20:45 BECH PH Servis
Po 27.4.09 19:30, 20:45 BECH Queen´s park club VET
Další pískání Kompletní rozpis pískání

17. 6. 09 19:00 METE1 Prapražačka A Desperado VET 11. 0:0 (0:0)
Utkání ve kterém už o nic nešlo, nabídlo až na vyjímky uvolněný a hravý fotbálek. Desperado spoléhalo na kombinační hru plnou krátkých přihrávek, Praparžačka zase upřednostňovala rychlé brejky. Jedinými vítězi tohoto utkání však byli oba brankáři.
Prapražačka A Desperado VET
Petr Kubín – Tomáš Andrle, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mádr, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Václav Kaiser, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Vladimír Stibora
17. 6. 09 18:45 STER3 Masters V Vršáci VET 11. 4:1 (1:1)
Vprvní půli se jako lepší tým jevili Vršáci, také vedli a měli hodně vyložených šancí, které ale promarnili. Ve druhém poločase se obraz hry obrátil, za což mohly ubývající síly Vršáků, kteří neměli nikoho na střídání, a Masters v něm vstřelili tři branky. Pohledné, ale velmi nervózní utkání starších pánů. Vladimír Kubín, Ladislav Pauch
Masters V Vršáci VET
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Oldřich Krmela, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal, Luděk Zdráhal vs Tomáš Němec – Pavel Dík, Gustav Duras, Pavel Havlík, Vladimír Horák, Michal Janoška, JIří Parýzek
27. Luděk Zdráhal
35. Leo Zdráhal
42. Jaroslav Nevrkla
57. Martin Vyštejn
8. Gustav Duras
17. 6. 09 18:30 HRAB1 PH Servis Anton aus Tirol 11. 3:0 (0:0)
Utkání slušné úrovně, kde první poločas skončil bez branek. Po změně stran se prosadili střelci PH Servisu a zaslouženě zvítězili.
PH Servis Anton aus Tirol
Roman Soukup – Petr Andreas, Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Roman Künzel, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Pavel Pančev, Jiří Pejcha, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Martin Kaiser – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler
40. Milan Kvajsar
41., 58. Radek Babánek
17. 6. 09 18:30 HRAB3 Queen´s park club VET Blesk VK VET A 11. 3:0 (3:0)
Hosté sice začali lépe, ale střela Prušáka trefila jen břevno. To domácí byli efektivnější a po zásluze zvítězili. Milan Žák
Queen´s park club VET Blesk VK VET A
Miroslav Šoukal – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Pavel Smolák vs Jindřich Ludmila – Jaroslav Budín, Jan Dřevíkovský, Marek Lorenc, Vladimír Prušák, Tomáš Tikal
9. Štěpán Kedlický
21. Miroslav Šoukal
22. OG
17. 6. 09 18:15 DEKAN Tycho de Brahe VET Kulišáci CF VET 11. 3:5 (1:3)
Zápas byl dobrý, Kulišáci měli navrch. Petr Kruml
Tycho de Brahe VET Kulišáci CF VET
Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Roman Malík, Petr Morávek, Aleš Netolický, Michal Pína, Pavel Živný vs Jiří Sýkora – Patrik Dobiaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Václav Krása, Tomáš Kříž, Radek Teč, Vlastimil Tvrdík
13. Petr Morávek
41. Michal Pína
47. Vladimír Chrástecký
1., 12., 36. Radek Teč
29., 45. Tomáš Kříž
17. 6. 09 18:15 KBELY Apostrophe FZ Santa Dominica VET 11. 2:4 (2:2)
Oproti předzápasovým předpokladům, nečekaně vyrovnané utkání, s množstvím šancí na obou stranách. Na hostujícícm týmu byla patrná vyšší úroveň sehranosti a fotbalovosti a proto je jeich vítězství zasloužené.