10. Queen´s park club VET 11 3 1 7 28:43 7

Pá 5.6.09 19:30 HANSP PAPE Dejvice Devils of Resslovka   (HL4C)
Pá 5.6.09 20:45 HANSP Fugas CF B Vládci Prahy   (HL6E)
Pá 19.6.09 19:30 DEKAN Santa Tranta PC C Devils of Resslovka   (HL4C)
Pá 19.6.09 20:45 DEKAN Modrý Svině A Delivery FC   (HL6E)
Pá 28.5.10 18:15 zzZARUB Hulla hulla FC Palouk SK   (HL5B)

17. 6. 09 19:00 METE1 Prapražačka A Desperado VET 11. 0:0 (0:0)
Utkání ve kterém už o nic nešlo, nabídlo až na vyjímky uvolněný a hravý fotbálek. Desperado spoléhalo na kombinační hru plnou krátkých přihrávek, Praparžačka zase upřednostňovala rychlé brejky. Jedinými vítězi tohoto utkání však byli oba brankáři.
Prapražačka A Desperado VET
Petr Kubín – Tomáš Andrle, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mádr, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Václav Kaiser, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Vladimír Stibora
10. 6. 09 18:15 HANSP Blesk VK VET A Prapražačka A 10. 1:1 (1:0)
Poklidné utkání dobré úrovně. Hráči týmu Blesk lépe kombinovali a ujali se vedení. Soupeř však po změně stran vyrovnal, takže došlo k dělbě bodů. Jan Fried
Blesk VK VET A Prapražačka A
Vladimír Fuka – František Fencl, Jindřich Ludmila, Pavel Musílek, Michal Štěpán, Jaroslav Výborný vs Petr Kubín – Tomáš Andrle, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
14. František Fencl 37. Jan Syrovátka
3. 6. 09 18:30 HRAB1 Prapražačka A Anton aus Tirol 9. 2:1 (0:1)
Prohrál fotbalovější tým, který nedokázal proměnit své šance, ikdyž jich měl daleko víc. Prapražačka musí poděkovat svému golmanovi, který byl vynikající. náhradní
Prapražačka A Anton aus Tirol
Petr Kubín – Tomáš Andrle, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mádr, René Rohan, Pavel Staněk vs Martin Kaiser – Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma
36. Tomáš Andrle
41. René Rohan
56 Tomáš Andrle 10. Richard Klípa 58. Richard Klípa
27. 5. 09 19:00 P3 Kulišáci CF VET Prapražačka A 8. 0:4 (0:2)
Vítězové dali dva rychlé góly, pak se domácím zranil brankář, takže ani nemohli střídat. Navíc neproměňovali své šance, takže zasloužená výhra hostů. Stanislav Petroušek, Jiří Stádník
Kulišáci CF VET Prapražačka A
Petr Vyhnal – Patrik Dobiaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Miroslav Rejmon, Jiří Sýkora vs Petr Kubín – Tomáš Andrle, Leoš Dvořák, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, René Rohan, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
5., 10., 42. Jan Syrovátka
50. Tomáš Andrle
24. 5. 09 18:45 DEKAN Prapražačka A Tycho de Brahe VET 7. 2:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, které rozhodla lepší produktivita Prapražačky. Miroslav Němec, Michal Němec
Prapražačka A Tycho de Brahe VET
Petr Kubín – Tomáš Andrle, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Michal Košťál, Roman Malík, Aleš Netolický, Josef Oplt, Michal Pína, Pavel Živný
43., 56. Jan Syrovátka
14. 5. 09 18:15 BECH PH Servis Prapražačka A 6. 3:1 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězil kombinačně vyspělejší tým. Pavel Viktoryn, René Stacho
PH Servis Prapražačka A
Roman Soukup – Petr Andreas, Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Roman Künzel, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Petr Kubín – Tomáš Andrle, Leoš Dvořák, Martin Frejlach, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mádr, René Rohan, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
13. Milan Kvajsar
37. Petr Andreas
43. Rostislav Theimer
53. Jan Syrovátka
29. 4. 09 18:45 STER2 Prapražačka A Queen´s park club VET 5. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání s menší převahou hostů, kteří neproměnili vyložené šance. Díky špatnému odkopu obránce do brankáře skončil zápas remízou. Karel Hanžlík, Antonín Svoboda
Prapražačka A Queen´s park club VET
Petr Kubín – Leoš Dvořák, Martin Frejlach, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Pavel Staněk vs Miroslav Šoukal – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod
46. Pavel Staněk 19 Pavel Staněk 28. OG
22. 4. 09 18:15 DEKAN Vršáci VET Prapražačka A 4. 1:1 (1:0)
Spravedlivá remíza ve velmi korektním utkání. Dva sólové nájezdy Prapražačky gólem neskončily a tak udeřilo po rohu na druhé straně. Třetí nájezd hostů, po chybě obrany už znamenal na začátku druhé půle vyrovnání. Oba týmy pak měly vítězný gól na dosah, ale buď gólmani byli na svých místech. Jan Severa, Petr Kovanda
Vršáci VET Prapražačka A
Pavel Havlík – Gustav Duras, Lubor Fialka, Jiří Honců, Vladimír Horák, Michal Janoška, JIří Parýzek, Michal Zíma vs Petr Kubín – Tomáš Andrle, Leoš Dvořák, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
23. Michal Janoška 50 Pavel Havlík 34. Jan Syrovátka
15. 4. 09 17:00 zzNOVOB Apostrophe FZ Prapražačka A 3. 0:3 (0:3)
Prapražačka vyhrála zcela zaslouženě. První poločas byla lepší a soupeři vstřelila 3 branky. Druhá půle vyrovnaná. Gólman Prapražačky nedovolil soupeři vstřelit ani čestný úspěch.
Apostrophe FZ Prapražačka A
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Petr Kubín – Tomáš Andrle, Leoš Dvořák, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
4., 20. Jan Syrovátka
14. Tomáš Andrle
10. 4. 09 16:45 ZAK Prapražačka A Masters V 2. 4:2 (1:1)
Masters sice měli v první půli o něco více ze hry, ale do vedení se nedostali a byli rádi za vyrovnaný stav při změně stran. I v druhé půli byli hosté lepší, ale dostávali góly po vpádech soupeře, který se ocital sám před brankářem. Michal Čermák, Jan Kupr
Prapražačka A Masters V
Petr Kubín – Tomáš Andrle, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Petr Friesinger, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Jiří Sláma, Radek Vostárek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal
28., 39. Jan Syrovátka
34., 60. Tomáš Andrle
30. Radomír Šimon
44. Karel Kadlec
2. 4. 09 18:15 DEKAN Santa Dominica VET Prapražačka A 1. 10:2 (6:1)
Po prvních deseti minutách bylo pozápase - skóre 4:0 a už nebylo co řešit. Dvojice Šťastný a Mládeček si s chutí zastřílela, Prapražačka začala tragicky, odkopem brankáře do zad vlastního brankáře, a po celý zápas tak i pokračovala.Bojovnost, taktika i fotbalovost byla na straně domácích. Jan Severa, Radek Škarda
Santa Dominica VET Prapražačka A
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Pavel Staněk