10. Old boys Bohemia Chips 12 3 2 7 26:29 8

Ne 29.3.09 08:45 HANSP Alej FK A United clans   (HL3D)
Ne 29.3.09 10:00 HANSP Glebus United Nations Jednota Košík   (HL7H)
St 8.4.09 17:30 STER1 Úderka Žižkov Felix club (seniors)   (VL3B)
St 8.4.09 18:45 STER1 Estudiantes VET B Oblouci 81 AFC   (VL4B)
St 8.4.09 20:00 STER1 Green shock FC Stará parta   (HL8A)

24. 6. 09 19:30 DEKAN Orion Praha SK B 1.FC RUM 13. 7:2 (4:0)
Pohledné, rychlé a technické utkání, které rozhodla početní nevýhoda 1.FC RUM. Miloslav Koudelka
Orion Praha SK B 1.FC RUM
Václav Kovařík – Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Karel Novák, Slavomír Novotný vs Josef Velán – Jakub Krucký, David Michajlov, Roman Suttner, Karel Vadlejch
57. Josef Velán
10. 6. 09 19:30 zzZARUB X-team Orion Praha SK B 11. 3:9 (0:2)
Poklidné utkání s rozvážným a opatrným začátkem. Domácí se často "zbavovali" míče a pomáhali tak hostům k jejich stylu hry. Druhá půle se odehrála zcela pod taktovkou Orionu, který přidával gól za gólem. Domácím už v závěru docházely síly. Libor Lacina, Tomáš Hrdý
X-team Orion Praha SK B
Petr Černík – Martin Brožek, Pavel Fiala, Michal Gertner, Jan Mařík, Milan Minařík, Tomáš Vích vs Václav Kovařík – Miloš Jirák, Pavel Karas, Aleš Kuželka, Karel Novák, Slavomír Novotný, Pavel Šimsa
33., 44. Martin Brožek
38. Pavel Fiala
18., 23., 52. Karel Novák
32., 34., 38., 59. Aleš Kuželka
50. Pavel Karas
56. OG
3. 6. 09 18:30 HRAB3 Orion Praha SK B Viktoria Bítovská VET A 10. 2:4 (1:3)
Poklidné utkání, kde více střílejícímu Orionu čelil skvělý gólman Bítovské. náhradní Hlubík - Viktoria Bítovská
Orion Praha SK B Viktoria Bítovská VET A
Václav Kovařík – Petr Babický, Miloš Jirák, Pavel Karas, Aleš Kuželka, Jiří Měsíček, Karel Novák vs Ivo Kristovič – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Jan Suhrada
5. Jiří Měsíček
56. Karel Novák
10. Libor Petřina
19. Jan Choura
23., 41. Jiří Fiala
27. 5. 09 18:45 STER2 Traktor humus VET A Orion Praha SK B 9. 4:2 (2:0)
Domácí se těsně před koncem prvního poločasu dvakrát prosadili a zúročili svou mírnou převahu proti zbytečně rozhádaným hostům. Ti sice ve druhé půli dvakrát korigovali, ale nedokázali uhlídat Vopršala, který utkání rozhodl hattrickem. Otakar Mestek
Traktor humus VET A Orion Praha SK B
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Václav Meisner, Pavel Špás, Květoslav Vopršal vs Václav Kovařík – Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Jiří Měsíček, Slavomír Novotný, Pavel Šimsa
29., 35., 48. Květoslav Vopršal
30. Petr Lahovský
37., 55. Pavel Karas 7. Pavel Šimsa
23. 5. 09 11:15 P2 Orion Praha SK B Šajtle s.r.o. VET 8. 9:0 (4:0)
V klidu odehrané utkání, ve kterém domácí přehrávali soupeře po všech stránkách. Otázkou bylo pouze, zda se Orionu podaří nastřílet dvouciferné skóre.
Orion Praha SK B Šajtle s.r.o. VET
Václav Kovařík – Pavel Karas, Aleš Kuželka, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Jiří Měsíček, Karel Novák vs František Kotouček – Jiří Dobeš, Stanislav Dobeš, Václav Dobeš, Ivan Moravec, Lubomír Němec, Václav Nerad, Jan Řehák, Petr Zíka
6., 52. Karel Novák
20., 57. Luděk Lély
25. Aleš Kuželka
28., 35., 50., 58. Pavel Karas
13. 5. 09 20:15 P3 Přezletice SG Orion Praha SK B 7. 3:3 (0:0)
První poločas byl naprosto vyrovnaný a branku jsme neviděli. V poločase druhém se Přezletice dostali po zásluze do dvoubrankového vedení, ale v závěru utkání polevili a nakonec byli potrestáni v podobě vyrovnání. Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml.
Přezletice SG Orion Praha SK B
Petr Panocha – Martin Budař, Jiří Horálek, Jiří Mareš, David Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban vs Václav Kovařík – Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Jiří Měsíček, Karel Novák, Slavomír Novotný
45. Martin Budař
54. Jaroslav Urban
55. Libor Slavata
31. Luděk Lély
59. Pavel Karas
60. Karel Novák
8. 5. 09 08:45 P3 Orion Praha SK B Old boys Bohemia Chips 6. 5:3 (1:3)
Orion prohrával už 0:3, ale trpělivě náskok soupeře stahoval a díky zákrokům Kovaříka a střelecké formě Karase otočil výsledek. Ke cti hostí slouží, že hru nezabetonovali a snažili se hrát ofenzivně, na což nakonec doplatili.
Orion Praha SK B Old boys Bohemia Chips
Roman Kovařík – Martin Černý, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Luděk Lély, Karel Novák, Slavomír Novotný vs Václav Křikava – Karel Bouček, Petr Frizovič, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Oldřich Knyř, Václav Novotný, Kamil Srb, Miroslav Tichý
24., 36., 49. Pavel Karas
43. Slavomír Novotný
3. Karel Bouček
15. Tomáš Hendrych
19. Miroslav Tichý
29. 4. 09 19:30 ARIT Mamba club V Orion Praha SK B 5. 2:4 (2:1)
Slušné utkání, hrané v hustém dešti. Mamba měla v první půli převahu a vytěžila z ní dvoubrankové vedení. Orion ještě do poločasu snížil a po přestávce, především díky Novákovi dokonal obrat a zvítězil. Zdeněk Fiala, Karel Chaloupka
Mamba club V Orion Praha SK B
Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Petr Musil, Jaroslav Němec, Milan Paclík, Libor Povýšil vs Václav Kovařík – Miloš Jirák, Aleš Kuželka, Dušan Kuzmík, Karel Novák, Slavomír Novotný, Pavel Šimsa
6. Jaroslav Němec
17. Pavel Brejla
28., 54. Karel Novák
48. Pavel Šimsa
58. Václav Kovařík
22. 4. 09 18:15 zzTKSPA Orion Praha SK B Klár rávla VET 4. 3:6 (0:2)
V pohodě hrané utkání, s mnoha pěknými akcemi na obou stranách. Petr Pittner, Ladislav Břicháč
Orion Praha SK B Klár rávla VET
Milan Fanta – Miloš Jirák, Pavel Karas, Aleš Kuželka, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Jiří Měsíček, Slavomír Novotný, Pavel Šimsa, Vít Štěpánek vs Miroslav Kastner – Petr Dolejší, Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Alan Leier, Petr Nachtigall, Ivan Rillich, Jiří Vondrášek, Jiří Zbořil, Jiří Zeman