Po 7.9.09 17:30, 18:45, 20:00 STER3 Bílý lev CF VET
So 12.9.09 11:15, 12:30 HANSP Inter Lotyšák VET A
Ne 13.9.09 17:30, 18:45, 20:00 DEKAN Prapražačka A
Po 14.9.09 16:30, 17:45 zzZARUB VV Vokra VV
Po 14.9.09 17:30, 18:45, 20:00 STER3 Balabuška Old TJ
St 16.9.09 17:30, 18:45, 20:00 STER1 Sklenářka S.G.
St 16.9.09 19:30, 20:45 DEKAN Trops Old Boys 1.SK
St 23.9.09 17:30, 18:45, 20:00 STER1 Malostranský SK
St 23.9.09 18:15, 19:30 HANSP Inter Lotyšák VET A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

3. 12. 09 19:30 ARIT Sklenářka S.G. Malostranský SK 11. 4:7 (1:5)
Malostranský byli od začátku lepší a v poločase po zásluze vedli o čtyři branky. Po půli se probrala i Sklenářka a byl z toho pěkný fotbal až do konce. Michal Kratochvíl
Sklenářka S.G. Malostranský SK
Martin Surý – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Josef Müller, Filip Novák, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Petr Deršák – Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Pavel Suchopár
13., 43., 45. Michal Stejskal
34. Michal Stáňo
1., 28., 30. Roman Brejcha
13., 24. Pavel Suchopár
44. Petr Kozel
50. Rudolf Buchal
3. 12. 09 19:30 DEKAN Inter Lotyšák VET A Zachovalí 11. 4:5 (1:2)
Zachovalí si celou první půli udržovali mírnou převahu, kterou ale zúročili až těsně před pauzou. Po druhém gólu Stádníka vypadal zápas rozhodnutý, jenže pak převzal otěže nejlepší hráč zápasu Kraus a za osm minut dokonale otočil utkání ve prospěch Lotyšáku. Opět se zdálo být hotovo, ale milovníky thrillerů potěšil dvěma slepenými góly Sklenář, když strhl vítězství definitivně na stranu Zachovalých. Skvělé utkání se vším co k fotbalu patří. Tomáš Rosenberger, Otakar Duben
Inter Lotyšák VET A Zachovalí
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Lubomír Brychta, Zdeněk Janoušek, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr vs Miroslav Skopový – Tomáš Dolínek, Dušan Havlíček, Peter Herda, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Vladimír Sklenář, Dušan Stádník
17., 52. Jan Malypetr
44., 49. Martin Kraus
59 Jan Malypetr 12., 40. Dušan Stádník
30. Peter Herda
57., 58. Vladimír Sklenář
3. 12. 09 19:15 ZAK Parta z Jarova VET Bílý lev CF VET 11. 2:6 (1:3)
Rychlý a technický fotbal v podání Bílých lvů přinesl v první půli své ovoce. Parta z Jarova ztrácela i díky zbytečným diskusím. Po změně stran začala Parta hrát a téměř se jí podařilo vyrovnat. V poslední desetiminutovce se ale znovu začali hráči Party soustředit na diskuse mezi sebou a Bílý lev na střílení gólů. Proto zápas skončil takovým rozdílem. Jiří Malý, Václav Černohorský
Parta z Jarova VET Bílý lev CF VET
Petr Strouhal – Jiří Adamec, Roman Ajchler, Jiří Bukai, Michal Holub, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Růžička, Vlastimil Zezula vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Petr Frýba, Libor Kindl, Milan Krejčí, Petr Salaba, Petr Šulc, Martin Urbanec
14., 38. Jiří Bukai 10., 19., 48. Libor Kindl
28. Martin Urbanec
55., 56. Miloslav Anděl
3. 12. 09 19:00 P1 VV Vokra VV Balabuška Old TJ 11. 4:1 (1:1)
Oba týmy chtěly hrát fotbal a hrstka diváků viděla pohledné utkání. Vokra podala lepší výkon a zaslouženě získala body za vítězství. Martin Čakrt, Jan Loudín
VV Vokra VV Balabuška Old TJ
Pavel Vrkoslav – Petr Blažek, Tomáš Kouřil, Antonín Mlejnský, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Pavel Zmatlík vs Miloš Spurný – Jan Čech, Jaroslav Dvořáček, Stanislav Hell, Libor Hrnčíř, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka
12., 44. Petr Blažek
41. Jiří Prokůpek
54. Michael Procházka
13. Jan Čech
3. 12. 09 19:00 P3 Trops Old Boys 1.SK Prapražačka A 11. 0:2 (0:1)
Velice vyrovnané utkání rozhodla přesnější koncovka Prapražačky. Ondřej Samohýl, Dominik Fazekaš
Trops Old Boys 1.SK Prapražačka A
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda vs Petr Kubín – Martin Gregor, Ivan Haco, René Hönig, Pavel Jirák, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
26. René Hönig
35. Jan Syrovátka
3. 12. 09 19:00 STER2 Rokoska VET A Dřevorubci Modřany V 11. 1:5 (1:3)
Jednoznačné utkání - jednoznačný výsledek.
Rokoska VET A Dřevorubci Modřany V
Petr Louša – Radovan Dostál, Roman Havel, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Petr Vydra vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Tomáš Zahradník