St 16.9.09 19:30 DEKAN Buran Buran VET 1.FC RUM   (VL4B)
St 16.9.09 20:45 DEKAN Rachot Motol FN   (HL7C)
St 30.9.09 17:00 DEKAN Lucián FC A J.R.Club A   (HL3B)
St 30.9.09 18:15 DEKAN Palouček AC Spící jeleni   (HL8E)
Ne 11.10.09 18:45 P3 s.Oliver A Újezd Calcio   (HL5H)
Ne 11.10.09 20:00 P3 Puk PFC Zelená liška juniors   (HL5I)

3. 12. 09 19:00 P3 Trops Old Boys 1.SK Prapražačka A 11. 0:2 (0:1)
Velice vyrovnané utkání rozhodla přesnější koncovka Prapražačky. Ondřej Samohýl, Dominik Fazekaš
Trops Old Boys 1.SK Prapražačka A
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda vs Petr Kubín – Martin Gregor, Ivan Haco, René Hönig, Pavel Jirák, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
26. René Hönig
35. Jan Syrovátka
16. 11. 09 17:00 DEKAN Malostranský SK Trops Old Boys 1.SK 10. 2:2 (2:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Ladislav Košťál, Miroslav Trnka
Malostranský SK Trops Old Boys 1.SK
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Pavel Suchopár vs Miloš Hrdina – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Josef Moravec, Michal Moučka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák
20. Roman Brejcha
27. Roman Čížek
15. Josef Moravec
23. Pavel Galyaš
9. 11. 09 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Bílý lev CF VET 9. 2:6 (2:3)
Početná střídačka domácích nestačila na zkušeně hrajícího Lva a když se k tomu přidala špatná koncovka, spolu s brankovou konstrukcí, nemohl Trops pomýšlet na vítězství. Jiří Vacek, Vít Lukeš
Trops Old Boys 1.SK Bílý lev CF VET
Miloš Hrdina – Pavel Galyaš, Petr Kovanda, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Petr Frýba, Libor Kindl, Milan Krejčí
12., 22. Miroslav Vozňák 10., 34. Zdeněk Dražík
12., 37., 44. Libor Kindl
28. Petr Frýba
2. 11. 09 17:00 DEKAN Balabuška Old TJ Trops Old Boys 1.SK 8. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas s kvalitou na obou stranách. Ve druhé půli byl domácí tým lepší, v závěru snížil ale vyrovnat se jim přes velikou snahu nepodařilo. Velmi pohledný zápas, hraný ve vysokém tempu. Tomáš Vostřel, Martin Jahoda
Balabuška Old TJ Trops Old Boys 1.SK
Miloš Spurný – Petr Bláža, Jan Čech, Jaroslav Dvořáček, Stanislav Hell, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Richard Lottring, Petr Vařeka vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Ondřej Rázga, Radek Škarda, Miroslav Vozňák
53. Richard Lottring 25. Josef Moravec
48. Miroslav Vozňák
19. 10. 09 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK VV Vokra VV 7. 4:4 (1:3)
Kvalitní zápas z obou stran. Oba týmy si vypracovaly mnoho šancí a výsledná remíza je zasloužená. František Hubr, Václav Machálek
Trops Old Boys 1.SK VV Vokra VV
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Josef Moravec, Michal Moučka, Ondřej Rázga, Miroslav Vozňák vs Tomáš Zunt – Petr Blažek, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík
20. Miroslav Vozňák
34., 50. Josef Moravec
42. Michal Moučka
36 Michal Moučka 13., 14. Petr Blažek
19. Jiří Prokůpek
38. Pavel Zmatlík
12. 10. 09 17:00 DEKAN Parta z Jarova VET Trops Old Boys 1.SK 6. 2:4 (1:1)
Klasické vyrovnané utkání veteránské ligy, které ve druhém poločase rozhodl svou iniciativou nejlepší hráč zápasu Moravec. Václav Šinkmajer, Vladimír Stopa
Parta z Jarova VET Trops Old Boys 1.SK
Petr Strouhal – Jiří Bukai, Michal Holub, Kostas Maceridis, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Vlastimil Zezula vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Pavel Galyaš, Petr Kovanda, Petr Krča, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Miroslav Vozňák
10. Petr Mitrovský
37. Vlastimil Zezula
5., 33., 53. Josef Moravec
60. Petr Kovanda
5. 10. 09 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Sklenářka S.G. 5. 3:3 (1:2)
Utkání bylo pěkné na pohled, hravé a technické. Sklenářka zachovala klid a hrála s přehledem. Trops ale nic nevzdal a bojoval až do konce, za což byl odměněn vyrovnávací brankou. Jiří Moc, Jan Půlpán
Trops Old Boys 1.SK Sklenářka S.G.
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda, Miroslav Vozňák vs Adriano Sochor – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Filip Novák, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
27., 48., 55. Josef Moravec 20., 47. Adriano Sochor
25. Ivan Georgiev
1. 10. 09 18:15 DEKAN Zachovalí Trops Old Boys 1.SK 4. 3:4 (0:3)
Trops v první půli jasně dominoval a získal pohodlné tříbrankové vedení. Ve druhé půli Trops možná pod dojmem dosavadního vývoje soupeře podcenil a po náhodné brance na 1:3 se hra zcela vyrovnala. Zachovalí trpělivou hrou ze zajištěné obrany podnikali rychlé protiútoky až se jim sedm minut před koncem podařilo vyrovnat. Možná by za předvedenou hru byla remíza spravedlivá, ale závěrečný tlak Tropsu vedl v předposlední minutě k vítěznému gólu. Velice svižné a oboustraně férové utkání. Tomáš Němec, Jiří Honců
Zachovalí Trops Old Boys 1.SK
Jan Libjak – Pavel Dvořák, Peter Herda, Lubor Hobza, Petr Houf, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Bedřich Lebeda, Dušan Stádník vs Miloš Hrdina – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák
32. Bedřich Lebeda
38. Tomáš Hrubý
53. Dušan Stádník
6. Jan Severa
16., 20. Miroslav Vozňák
59. Radek Škarda
21. 9. 09 17:00 DEKAN Rokoska VET A Trops Old Boys 1.SK 3. 3:10 (3:3)
Po vyrovnané první půli, přišla střelecká exhibice Tropsu, který k vysokému vítězství nasměroval autor šesti branek Moravec. Wiliam N´Simba, Jaroslav Drahota
Rokoska VET A Trops Old Boys 1.SK
Petr Louša – Radovan Dostál, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, Alexander Najdenov, Jan Šimek, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda, Miroslav Vozňák
7. Jan Šimek
9. Pavel Šnor
30. Bohumil Hybeš
21., 47. Radek Škarda
23., 25., 33., 36., 48., 49. Josef Moravec
45., 59. Miroslav Vozňák
17. 9. 09 18:15 HANSP Trops Old Boys 1.SK Inter Lotyšák VET A 2. 10:5 (7:0)
Jednoznačný výkon domácích v první půli, kdy potrestali každou chybu Interu. Po příchodu opozdilců Lotyšáku se hra vyrovnala, ale o vítězi již bylo rozhodnuto. Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček
Trops Old Boys 1.SK Inter Lotyšák VET A
Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Josef Moravec, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Petr Ezr, Jan Klofáč, Martin Kraus, Oldřich Šára, Karel Štika